Opinie o Kawka Jarosław Firma Prywatna Jarex w Chmielno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kawka Jarosław Firma Prywatna Jarex. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kawka Jarosław Firma Prywatna Jarex o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kawka Jarosław Firma Prywatna Jarex w Chmielno

ela Nowy wpis

(usunięte przez administratora) wyludzil od nas duza kwote na wykonanie fotowoltaiki do2019 roku nie odzyskalismy pieniedzy pomimo wyroku sadu

Magda Nowy wpis

Czy kontakt do firmy jest utrudniony ?

mariano Nowy wpis

kolego powyżej, czy podpisywałeś z Jarex Firma Prywatna Jarosław Kawka jakąś umowę? czy byłeś na próbę bez umowy te dwa dni?

? Nowy wpis

Witam nie próbujcie podejmować żadnej współpracy z tym kolesiem pracowałem u niego 2 dni i wyleciałem za nie pozmywanie po kimś szklanek gdzie ja ciepłych napoi nie pije a nigdy nie wiadomo czy syfa nie maja ci ludzie ale mniejsza w to. Ten szanowny pan nie chce wypłacić mi pieniędzy za te 2 bo 2 dni ale pracy i od tygodnia się z nim użeram i tak jak mówicie jest ciągle jutro albo wysłałem albo coś każde słowo tego człowieka to kłamstwo za kłamstwem(usunięte przez administratora). Nie polecam tej firmy w zadnym wypadku kijowa atmosfera w niej panuje każdy siedzi tam z miną (usunięte przez administratora)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kawka Jarosław Firma Prywatna Jarex? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Nie polecam współpracy z firmą (usunięte przez administratora)

speke

(usunięte przez administratora),BIERZE KASE I ZNIKA A POTEM OBIECUJE ZE BEDZIE JURTO ,BARDZO UWAZNIE ROZPATRZCIE WSPÓLPRACE Z TYM CZŁOWIEKIEM

stachu21

TOTALNA SCIEMA ,PIENIĄŻKI W PRZOD A ROBOTA CO NIE ZROBIONA TO NIE ZROBIONA ,OCZYWISCIE TRZEBA CZEKAC AZ DWA LATA BO WSZYSTKO MUSI NABRAC MOCY URZEDOWEJ ,NIE POLECAM TEJ FIRMY NAWET DO WYMIANY ZARÓWKI BO SIE NIE NADAJE ,KAZDEGO DNIA TRZEBA DZWONIC ,A W ODPOWIEDZI NAPEWNO BĘDE JUTRO ,ALBO NIE MOGE BO JUTRO MAM ZABIEG HA HA JESZCZE RAZ WIELKA SCIEMA TRZYMAJCIE DYSTANS OD TEJ FIRMY KRZAK

A może trzeba najpierw dogadać się z sąsiadami,pokryć koszta poprzedniej części wodociągu,odebrać listy polecone ze starostwa żeby pozwolenie na budowę mogło się uprawomocnić.Materiały były na budowie,mają atesty.(usunięte przez administratora)

sammael

No to ja podłączę się do tematu: Rozbudowa sieci wodociągowej według Jarosława Kawki: *uszkodzić hydrant z którego wylewa się 50 000 litrów wody, w efekcie czego cała wieś jest bez wody *pobrać pieniądze na materiały i zniknąć *część materiałów ok 25% zostało przywiezionych, jednak rury do wodociągów to nie rury od kanalizy !!! (podobnie zrobili z Żukowie, gdzie odcinek sieci wodociągowej pękł pod ciśnieniem) *zwalać winę na urzędy (nadzór, wodociągi, starostwo) że biedakowi robią pod górkę, - co okazało się kłamstwem bo nawet zawiadomienia o rozpoczęciu robót nie złożyli do nadzoru, ani do wodociągów *ściemniać przez 3 miesiące że "już jutro będziemy na sto procent" Strata czasu i pieniędzy @!!!!

janol

(usunięte przez administratora) KOSZMAR

Latina

Zdecydowanie nie polecam. firma, która nie wywiązuje się z umowy, nie przyjeżdża na czas, nie kończy robót. Za każdym razem, kiedy nie przyjeżdżają do pracy, a może to trwać nawet kilka miesięcy odpowiadają: "Na sto procent będziemy jutro" i tak przez kolejne dni, tygodnie i miesiące. Jeżeli zdecydują się Państwo na usługi tej firmy koniecznie na wstępie podpiszcie umowę i nie dawajcie zaliczek, bo inaczej nie zobaczycie ani firmy, ani pieniędzy...

Zostaw merytoryczną opinię o Kawka Jarosław Firma Prywatna Jarex - Chmielno

Kawka Jarosław Firma Prywatna Jarex