Jarex Firma Prywatna Jarosław Kawka

Chmielno

Opinie o Jarex Firma Prywatna Jarosław Kawka

Latina 2011-02-16 11:28:06
Zdecydowanie nie polecam. firma, która nie wywiązuje się z umowy, nie przyjeżdża na czas, nie kończy robót. Za każdym razem, kiedy nie przyjeżdżają do pracy, a może to trwać nawet kilka miesięcy odpowiadają: "Na sto procent będziemy jutro" i tak przez kolejne dni, tygodnie i miesiące. Jeżeli zdecydują się Państwo na usługi tej firmy koniecznie na wstępie podpiszcie umowę i nie dawajcie zaliczek, bo inaczej nie zobaczycie ani firmy, ani pieniędzy...
janol 2011-03-10 11:02:41
(usunięte przez administratora) KOSZMAR
sammael 2011-03-14 14:38:50
No to ja podłączę się do tematu: Rozbudowa sieci wodociągowej według Jarosława Kawki: *uszkodzić hydrant z którego wylewa się 50 000 litrów wody, w efekcie czego cała wieś jest bez wody *pobrać pieniądze na materiały i zniknąć *część materiałów ok 25% zostało przywiezionych, jednak rury do wodociągów to nie rury od kanalizy !!! (podobnie zrobili z Żukowie, gdzie odcinek sieci wodociągowej pękł pod ciśnieniem) *zwalać winę na urzędy (nadzór, wodociągi, starostwo) że biedakowi robią pod górkę, - co okazało się kłamstwem bo nawet zawiadomienia o rozpoczęciu robót nie złożyli do nadzoru, ani do wodociągów *ściemniać przez 3 miesiące że "już jutro będziemy na sto procent" Strata czasu i pieniędzy @!!!!
anonim 2011-07-19 02:16:17
A może trzeba najpierw dogadać się z sąsiadami,pokryć koszta poprzedniej części wodociągu,odebrać listy polecone ze starostwa żeby pozwolenie na budowę mogło się uprawomocnić.Materiały były na budowie,mają atesty.(usunięte przez administratora)
stachu21 2012-06-05 22:22:30
TOTALNA SCIEMA ,PIENIĄŻKI W PRZOD A ROBOTA CO NIE ZROBIONA TO NIE ZROBIONA ,OCZYWISCIE TRZEBA CZEKAC AZ DWA LATA BO WSZYSTKO MUSI NABRAC MOCY URZEDOWEJ ,NIE POLECAM TEJ FIRMY NAWET DO WYMIANY ZARÓWKI BO SIE NIE NADAJE ,KAZDEGO DNIA TRZEBA DZWONIC ,A W ODPOWIEDZI NAPEWNO BĘDE JUTRO ,ALBO NIE MOGE BO JUTRO MAM ZABIEG HA HA JESZCZE RAZ WIELKA SCIEMA TRZYMAJCIE DYSTANS OD TEJ FIRMY KRZAK
speke 2013-02-01 22:02:37
(usunięte przez administratora),BIERZE KASE I ZNIKA A POTEM OBIECUJE ZE BEDZIE JURTO ,BARDZO UWAZNIE ROZPATRZCIE WSPÓLPRACE Z TYM CZŁOWIEKIEM
Tomek 2013-02-12 18:31:30
Nie polecam współpracy z firmą (usunięte przez administratora)
2013-09-25 09:44:51
Witam nie próbujcie podejmować żadnej współpracy z tym kolesiem pracowałem u niego 2 dni i wyleciałem za nie pozmywanie po kimś szklanek gdzie ja ciepłych napoi nie pije a nigdy nie wiadomo czy syfa nie maja ci ludzie ale mniejsza w to. Ten szanowny pan nie chce wypłacić mi pieniędzy za te 2 bo 2 dni ale pracy i od tygodnia się z nim użeram i tak jak mówicie jest ciągle jutro albo wysłałem albo coś każde słowo tego człowieka to kłamstwo za kłamstwem(usunięte przez administratora). Nie polecam tej firmy w zadnym wypadku kijowa atmosfera w niej panuje każdy siedzi tam z miną (usunięte przez administratora)
mariano 2013-10-02 12:43:48
kolego powyżej, czy podpisywałeś z Jarex Firma Prywatna Jarosław Kawka jakąś umowę? czy byłeś na próbę bez umowy te dwa dni?
Zostaw swoją opinię o Jarex Firma Prywatna Jarosław Kawka - Chmielno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarex Firma Prywatna Jarosław Kawka