Prywatne Gimnazjum nr. 6

Białystok

Opinie o Prywatne Gimnazjum nr. 6

gościu 2012-07-13 11:31:12
Ta szkoła to tragedia - zarówno jeśli chodzi o uczniów jak i warunki peacy nauczycieli. Trzymajcie sie od niej z daleka! Jest duzo lepszych szkół w Białymstoku!
xxx 2013-01-15 18:52:53
Od 2010 roku jestem uczniem prywatnego gimanzjum nr.6. Watpie by w Białymstoku była równie zaniedbana szkoła. Pierwszym i najważniejszym problemem jest brak odpowiedniego wyposażenia, np. globusy musieli kupować uczniowie. Mapy są stare i porwane. Jeśli ktoś lubi grać w piłkę nożną może pomarzyć o równym boisku i przestronnej sali gimnastycznej. Kolejnym ważnym problemem jest codzienny okropny smród z jakim zmagamy się na przerwach. Zima to dla tej szkoły najlepszy czas na oszczędzanie. W całej szkole temperatura jest tak niska, że nawet kilka warstw ubrania nie uchroni przed zmarznięciem. Od kiedy pamiętam tak jest. Mimo nagłośnienia problemu szkoła nie próbóje go rozwiązać. Szkoła jest bardzo mała.Na przerwie ciężko znaleźć odpowiednie miejsce do odpoczynku. Tak naprawde to niewiadomo gdzie można przebywać!
Ta szkoła była wyborem moich rodziców, którzy teraz tego wyboru żałują. Czesne to 400 zł. Wszystkie problemy rozwiązuje się tam krzykiem. Odradzam tą szkołe rodzicom, którzy chcą aby jego dziecko było zdrowe, mądre i szczęśliwe z najlepszych lat dzieciństwa. Polecam dla rodziców którzy chcą by jego dziecko przechorowało zimę i 8 godzin dziennie siedziało w smrodzie. Proszę się nie zwieść kilkunastoma uczniami w klasie. Są szkoły z o niebo lepszymi warunkami i taką samą ilością uczniów w klasie. To była moja najszczersza opinia, za którą w szkole pewnie będzie dochodzenie. Proszę się nią kierować przy wyborze szkoły dla dziecka.
stok 2016-04-24 20:32:46
to gimnazjum, i jak dla mnie to pierwsza podstawowa kwestia. Nie ma znaczenia, czy to państwowa, czy prywatna placówka. Tutaj uczniowie są w ciężkim wieku, dlatego nie szukałbym winnych w nauczycielach czy rodzicach @Anna
Zostaw swoją opinię o Prywatne Gimnazjum nr. 6 - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatne Gimnazjum nr. 6