Hotel Prezydent

Spała

Opinie o Hotel Prezydent

hotel 2012-02-27 18:16:07
bzdury !!! Agnieszka - jest tam taka dyrektor ktora nie ma pojecia o rządzeniu a jedynie o poniżaniu pracownika ! pracowalam tak pare malutkich miesiecy i od poczatku mi sie to nie podobalo wiec ludzie uciekaja stamtad..
klient 2012-03-12 19:42:34
[usunięte przez moderatora] dyrektor hotelu-najgorszy pracownik. Analfabetyzm totalny, czytając samą tylko Jej pierwszą wypowiedź daje się to zobaczyć. Miałam okazję otrzymać od Niej maila, byk za bykiem. Brakuje dziewczynie profesjonalizmu i dyplomacji w kontaktach z klientami, a co za tym idzie hotel traci potencjalnych gości. Zastanawia mnie to jak ktoś taki może tam pracować ? W pobliskim sklepie spożywczym ekspedientka jest milsza i kulturalniejsza od tej osoby.
ja 2012-06-30 17:05:13
nie ma to jak napisać opinię samej sobie! Atmosfera ciężka, dyrekcja nie znająca się na zarządzaniu pracownikami, "starzy" pracownicy uciekają, a nowi zbyt długo nie wytrzymują.
odwiedzający 2012-07-03 07:24:03
dzięki bogu choć szef gastronomii jest tam znośny p.Marzena jest najbardziej normalna z nich wszystkich
gość 2012-09-26 21:36:29
Nie ma to jak opinię wystawić sobie Pani Marzeno ...
Gucio 2013-10-27 19:44:31
Ni jak
HPP 2015-06-03 14:26:28
Wynagrodzenie jest wypłacane w czasie, ale za najniższą krajową bądź od 50 do 100 zł więcej nie warto tak tyrać. Wymagają dobrej znajomości języka obcego-najlepiej angielskiego, a sama kadra kierownicza zna tylko podstawy-z 1 wyjątkiem. Pracuje się na stanowisku, ale robi się jeszcze pełno innych rzeczy-czasem nie należące do obowiązków,jedni spychają na drugich swoje obowiązki, premie-prawie nigdy, nie szanują pracowników i dlatego ciągle poszukują kadry. Praca dobra dla osób ze Spały, mało ambitnych, nie oczekujących kokosów w wynagrodzeniu.
michał 2016-05-19 12:23:42
to pewniak, jak każdy hotel. Zarówno kelner jak i kucharz mało w takim miejscu nie zarobi.
Marzi 2016-10-26 13:18:12
Totalna porażka. Nowym kierownikiem recepcji została dziewczyna która rozumem nie grzeszy. Języków obcych nie zna w ogóle, błędy wali ze szok. W dodatku wyglądem to bardziej pasuje do pracy w recepcji ale w sanatorium. Tam i spoufalabie się z gośćmi jest ok w hotelu 3 gwiazdkowym nie bardzo. Zero dobrego smaku. Praca na recepcji z pozoru fajna ale wymaga od ciebie sporo. Jak posiedzisz na zapleczu odpocząć to pani kierownik ma jakieś ale. Nie polecam . Przeze super :')
Zostaw swoją opinię o Hotel Prezydent - Spała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Prezydent