Opinie o drutex.pl - DRUTEX S.A. w Bytów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drutex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drutex w Bytów

michał

W ofercie znajdują się okna w szerokim wyborze i super jakości. Do tego do każdych okien jest możliwość sporych modyfikacji, aby lepiej dopasować je do potrzeb konsumenta.

maczuk

Okna dla każdego znajdą się w ofercie tej firmy. Mam duże oczekiwania co do okien i wydaje mi się że Iglo są idealne - mają świetne wyniki w izolacji cieplnej i akustycznej, a do tego zachwycają designem.

Dawid

Drutex jest zdecydowanie jedną z lepszych firm z oknami. Szeroki wybór, możliwość modyfikacji. Mnie najbardziej spodobały sie okna Iglo EXT, które otwierają się na zewnątrz.

luis

Okna Softline totalnie mnie oczarowały. Uwielbiam klasykę i długo szukałem okien drewnianych, które będą szczelne i solidne. Te od Drutex spełniają moje oczekiwania. W dodatku są zabezpieczone przed działaniem słońca i wody co zapewni im wytrzymałość!

Magazynier

Aplikowalem na inne stanowisko niż to które mi zaoferowali z obietnicą wejścia po czasie. Niestety :/

O doświadczenie, prace w grupie i stan zdrowia

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Romek

Najwyższa jakość okien zdecydowanie należy do Drutex :D Okna aluminiowe, do których można zamontować rozwiązania typu Smart Home to coś, co na pewno będzie królować w nowoczesnym budownictwie, tym bardziej, że wyróżniają się właśnie futurystycznym designem :)

igo

W ofercie szeroki wybór okien. Te które otwierają się na zewnątrz, do wewnątrz, ilość komór, różne stolarki okienne. W tak dużej ofercie na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Dla mnie najlepsze są antywłamaniowe IGLO ENERGY ALUCOVER z 4 zaczepami antywłamaniowymi.

tomcio

Najwyższa jakość i świetna opieka ze strony firmy - można liczyć na doradztwo. W moim przypadku planuję zdecydować się na szyby antywłamaniowe :D

Nie rozczarują nawet najbardziej wymagających klientów. Mają dobrą jakość i szeroki wybór produktów, które dodatkowo można modyfikować.

Romek

Szeroki wybór produktów, których jakość pozwoli na długoletnie użytkowanie bez większych problemów i rozczarowań. Ze strony firmy można liczyć również na profesjonalne doradztwo.

Damian

Jak dla mnie mają świetne produkty, które cechują się wysoką jakością i trwałością. Okna przetrwają największe wichury i będą dobrze izolować wnętrze od hałasu i niesprzyjających warunków zewnętrznych (zimno, upały)

Drutex to mocno doświadczona firma z dużą wiedzą na temat okien i drzwi. I temu doświadczeniu faktycznie warto zaufać!

nos

Pracuję w podobnej firmie ale o jakieś 500 Km dalej. Jedna zmiana. Przejeżdzałem przez Bytów byłem na zamku no i spora ta wasza firma banty stojaki z profilami no niezły kawał placu zajmują, U nas braki w materiale, przerwy i wypłaty słabe nadgodzin brak. Nie chodzi mi o nadgodziny bo powinienem dobrze zarabiać bez nich i staram się ich nie robić mimo tego że naciski są jeśli coś pilnego się zdarzy. Brak pracowników ludzie, nie ma komu robić. 12 lat w firmie.

Na jakie benefity można liczyć w Drutex?

Gruby

Na potrącenie z pensji parę stówek za źle zaparkowany samochód . Oczywiście dlatego że firma jest biedna i nie posiada wystarczajaco miejsc parkingowych

@Gruby

Parę stówek za źle zaparkowany samochód? Nie ma przypadkiem jeszcze innych argumentów co do tego? I jak to jest uwzględnione w samej umowie? Cokolwiek jest napisane odnośnie takich kwestii?

from UK

"Na jakie benefity można liczyć w Drutex? Benefit 1 - praca po 10 godzin dziennie przez wiele miesięcy. Benefit 2 - praca po 12 godzin dziennie przez wiele miesięcy. Benefit 3 - przejęcie wszystkich obowiązków związanych z produkcją. "

@from UK

a efekt tej przytoczonej pracy to jaki będzie? mam na myśli strefę zarobkowa rzecz jasna. ten trzeci benefit przy tym zastanawia, o jakie obowiązki konkretnie chodzi i z jakimi zarobkami oraz przywilejami się ostatecznie łączy?

Kaśka
@Krystyna

Drutex upada. Przyjmują na zleceniówki, umów czasowych nie przedłużają, czas szukać pracy gdzie indziej. przymusowe urlopy w czerwcu i maju? Porażka, niech zabierają premie i tak im to dużo nie da, niedługo sami będą zbierać drobne z chodnika i tego życzę serdecznie naszym wspaniałym kierownikom.

from UK
@Krystyna

Pracując w godzinach nadliczbowych w Druteksie, można dobrze zarobić. Jak na Bytowskie warunki to nawet bardzo dobrze. Benefit 3 żadnych przywilejów nie daje. Im prostsze stanowisko, tym mniejsza szansa na Benefit 3.

Chudy

Dopłaty do przedszkoli, karnety na basen, półkolonie dla dzieci, paczki, bony na święta i jeszcze rózne inne

Ciekawski

Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie są pieniądze za niechorowanie 500 zł Ludzie nie chorują bo coś zawsze z tego mieli a poza tym co za sens dawać ludziom po 9h skoro po 8 godzinach człowiek jest zmęczony i poprostu nieproduktywny i ta godzina dwie więcej to jest poprostu ściema na niekorzyść firmy @Drutex zamiast mięć korzyść z 8 h to jest męczenie ludzi którzy tak szczerze nawet się nie doliczą swojej pęsji

Zaintetesowana

Witam złożone mam cv o pracę czytając wasze opinie to się zastanawiam czy nie zrezygnować może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda bo normalnie mam stresa jaka to praca dla kobiet czy jest ciężko

Jo
@Zaintetesowana

Praca bardzo ciężka fizyczna na zgrzewarkach,obrabiarkach itp. Większość pracujących tam osób ma problemy z barkiem,łokciem,biodrem,plecami itp. Płacą w porzadku, majstrowie święte krowy którym wszyscy wolno tj traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) ,majac na to przyzwolenie z GÓRY

Zadowolony
@Jo

MARKOS - Słupsk. Tu idź, syn poszedł i se chwali

krzywy
@Zadowolony

Też słyszałem o tej firmie mosze warto

Krzysztof Ustkowski
@krzywy

Człowieku, odpowiem któtko - wszędzie byle nie w tym sznurexie drutexie

franek
@Jo

odejdź póki jeszcze masz siłę i jako tako szanujesz siebie, inaczej będzie piekło, dramat tu

@Zaintetesowana

Dawaj smiało. Wszystko jest ok. Byłam przez 2 lata w Biedrze, tam to jest masakra. W Drutexie kasa dużo większa, robota spokojniejsza.

Zbych
@Zadowolony

No chyba nie bardzo. Byłem tam też. Wole dojeżdżać do Bytowa.

Pedro

Witam o pracy niewiele jak ekipa zgrana i majster ludzki to praca przyjemna ,stanowisko kto co lubi i gdzie się nadaje bo wiadomo nie każdy do wszystkiego jest ,ale ja nie o tym chciałbym poruszyć temat związany z ludźmi którzy są notorycznie na L4 to na grzyby, jagody , itp i w całym roku to 3 miesiące przepracuje i takiemu co choruje raz na 3 lata przykładowo śmieje się w twarz że ma niewiele mniej od tego co cały miesiąc tyrał ( Czy można coś z tym zrobić, kątrole czy coś w tym rodzaju)

@Pedro

No ale skoro pada stwierdzenie, że pracy niewiele to co innego tamci ludzie maja robić tak właściwie? i pzt czy sam fakt małej ilości roboty nie odbija się negatywnie na niczym? nie pogarsza to w żaden sposób zarobków?

Pedro
@Krystyna

Nie napisałem że mało pracy tylko że niewiele napiszę o pracy ale tak wielka firma jak Drutex powinna wziaść się za tych gagatków co symulują choroby co miesiąc bo ciężko a tak tym gamoną muszą płacić za darmo jakby nie było bo nic on nie umie a po za tym jest pewna niesprawiedliwość ponieważ pracownik który pracuje już jakiś czas powiedzmy że już 2 lata pracuje i przychodzi taki przykładowy Kowalski robi 2 miesiąc i ma taką samą wypłatę a nic nie umie bo co on potrafi tak nie oszukujmy się nic nie potrafi i jeszcze buble tworzy np.stanowisko szklenie przynieś szybę z punktu A do punktu B i to wszystko 0 filozofii ale już taki okuwacz musi myśleć non stop ma tyle do zapamiętania okucia a okuć jest tyle że głowa mała,tabele ,rodzaje okien a wypłaty niczym się nie różnią a odpowiedzialność większa

Klsbud
@Pedro

Przecież w drutexie nie ma czegoś takiego jak L4 bo traci się całą premię i zostaje z najniższą krajową!

@Klsbud

A co z jakąś elastycznością zatrudnienia? to że ktoś ugadał się na jakieś warunki chyba nie oznacza z góry, że każdy inny będzie mieć identyczne? jakie są alternatywne opcje, żeby tę premię w miesiącu odrobić? Opłaca się?

@Klsbud

Chyba coś słabe info masz jak wrócisz z chorobowego po paru dniach to premie dostajesz

@Anna

to z czego to wynika, że jedni mają tak a inni inaczej? chodzi o dział, w którym ktoś się zatrudnia? Pani, który wobec tego rekomenduje, są jakieś konkretne warunki do spełnienia by się do niego dostać?

Jak wyglada praca jako kierowca? Chodzi mi o system pracy i zarobki?

Pracownik nocnej zmiany

A teraz na wypłate to 5 i ponad 5 jest a im cały czas mało... i to bez nadgodzin. Ci co tu piszą to chyba (usunięte przez administratora)

Miechu
@Pracownik nocnej zmiany

Kto zarabia realnie takie pieniądze?????? Bez nadgodzin???

Dobrze, że jest praca... W eko-oknach w marcu cienko było... 3 dni pracy w tygodniu (postojowe) - tak tam piszą na forum

miki

ciekawe dlaczego wywalili dyrektora sprzedazy? takie info powinno byc podawane , zero komunikacji w tej firmie

@miki

Skąd masz informację, że to firma podjęła ostateczną decyzję o rezygnacji ze współpracy skoro piszesz o braku podawania tego info publicznie? Ostatecznie pracownicy częściej odchodzą czy firma raczej o tym decyduje?

Zostaw merytoryczną opinię o Drutex - Bytów

• Jak się pracuje w Drutex?

Zobacz opinie na temat firmy Drutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 32 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drutex?

Kandydaci do pracy w Drutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drutex