Opinie o drutex.pl - DRUTEX S.A. w Bytów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drutex. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drutex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drutex w Bytów

Gruby

Drutex niech się ogarnie , przede wszystkim niech zmieni kierowników bo ich decyzje rozjebia tą firmę . Wiadomo pani prezes braciszka nie wywali ale ulanego ex pseudo DJa już dawno powinni zdegradować . Człowiek chce pracować uczciwie a znajdą jakiś haczyk byle Cię upokorzyć . Jakoś jeszcze nie udało im się złapać Ukraińców na (usunięte przez administratora)po kiblach i miłośników browarka po samochodach a Ci ujebią z premii bo wszedłeś na halę minutę po czasie . Żygam takimi ludźmi

Seba
@Seba

a...zapomniałem ....chwal się dalej że szukasz pracy na jedną zmianę ....

pracodawca

Z ciekawości zajrzałem na to forum o Drutexie i widzę na każdym forum pracownicy narzekają na pracodawcę, Czym większa firma, tym pracownik jest bardziej anonimowym nr w kadrach. A czy trzeba pracować ? ... oczywiście że wg pracowników malkontentów nie trzeba pracować, poniewaz lepiej leżeć w domu i piwko popijać. Generalnie żenada te wypowiedzi, ..część wypowiedzi pewnie z konkurencji, cześć zwolnionych dyscyplinarnie, a część patałachów i innych mącicieli. Ludzie, ogarnijscie się ! Praca jest po to by pracować, wytwarzać, a nie leżeć i ciągle marudzić że ciężko.

@pracodawca

Nie warto generalizować tmdo tego chyba nie trzeba super logiki?(usunięte przez administratora) Widać pp Twojej wypowiedzi. Szkoda ze nie powiesz ze w tej firmie tracą pracę a potem nawet życie ludzie którzy pracują uczciwie!! Wstyd! Liczy się dla Was tylko kasa. Brak szacunku do pracowników. (usunięte przez administratora). Szantaże, jak człowiek biedny zachoruje w tych waszych spartanskich warunkach to albo chory nawet z gorączka musi pracować bo inaczej nie dostanie premii która jest połowa jego pensji! Za wszystko ucinacie premie przez co człowiek za miesiąc uczciwej pracy dostaje marną podstawę i nie wie czy płacić ratę kredytu bo nie dociągnie do kolejnej wypłaty!! Oby Was szlag trafił!! I to totalne cierpienie za karę zniszczenia tylu ludzkich żyć!

Zaintetesowana

Witam złożone mam cv o pracę czytając wasze opinie to się zastanawiam czy nie zrezygnować może mi ktoś powiedzieć jak to wygląda bo normalnie mam stresa jaka to praca dla kobiet czy jest ciężko

Zbych
@Zadowolony

No chyba nie bardzo. Byłem tam też. Wole dojeżdżać do Bytowa.

Romek

Szeroki wybór produktów, których jakość pozwoli na długoletnie użytkowanie bez większych problemów i rozczarowań. Ze strony firmy można liczyć również na profesjonalne doradztwo.

Lolka Nowy wpis

No witajcie. Widziałam na stronie ofertę dla specjalisty ds. systemów ERP. Nie jest to napisane wprost ale czy można u was pracować na tym stanowisku hybrydowo? Na tryb zdalny to nawet nie liczę ale spełniam wymogi a dojazd mi się nie uśmiecha

Gruby

Waldi

A dlaczego nie zajmować tym co np (usunięte przez administratora)" robipo godzinach. Tam na górze mogą interesować się naszym prywatnym życiem brygadziści oceniają bo ktoś coś po pracy robi to my nie możemy ich oceniać niech najpierw oni zajmą się tym za co kasę biorą a nie pół dnia spędzają na dyskusjach prywatnych przy biurkach albo przechodząc wzdłuż hali i udając że są zajęci. Wstyd że zarząd tego nie widzi nonchuba że czeka na doniesienia oparte na płotach!!!

Lucyfer Nowy wpis
@Gruby

Ta firma to porażka...yo cale.kierownictwo czyli Karolek i Krzysiu to.ludzie ktorzy nic nie potrafią a chcą zarządzać ludźmi...Karolek był.popychadlwm brygadziatow ale ze siostrzyczka rządzi to.teraz jest gwiazda...coraz gorzej....brygadzisci to.durnie bez szkół którzy gnębią ludzi i zabierają im ciężko zarobione pieniądze...Linia.04 to wogole jakas zbieranina wyrzutków i nierobow łącznie z brygadzista Kebabem który ma swoich (usunięte przez administratora) i im daje najwyższe wypłaty...ogólnie firma nie godna polecenia do pracy....Polacy sami się zwalniają bo już mają dość...

Seba Nowy wpis
@Lucyfer

Panie O. .....nie pogrążaj się Pan............Jak Pan pracował to sam im w dup....chciałeś wejść ...........

Seba Nowy wpis
@Seba

a...zapomniałem ....chwal się dalej że szukasz pracy na jedną zmianę ....

Xyz

Witam Co wchodzi w skład pakietu socjalnego?

Xxx
@Xyz

Najpierw się trzeba tam dostać ,żeby co kolwiek dostać. Przyjmują tylko obcokrajowców ,wszelakiej maści. W urzędzie pracy mają ogłoszenie ,że potrzebują ,ale niestety to jakaś ściema. Zapytałem w urzędzie żeby mnie tam skierowali jako bezrobotnego ,odpowiedź taka Pani urzędniczki. ,, niestety po skierowaniu przez nas i tak nie przyjmują,mieliśmy sporo takich przypadków.,, Więc o co tu chodzi?

Kredka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Jakie macie zdania na temat Pana kierownika K.Skibic? Moim zdaniem to najlepszy kierownik w drutexie. Szanuje bardzo ludziiii....

Magazynier

Aplikowalem na inne stanowisko niż to które mi zaoferowali z obietnicą wejścia po czasie. Niestety :/

O doświadczenie, prace w grupie i stan zdrowia

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Pie

Czy zdarzyło się tak, żeby firma nie zapłaciła premii mimo przepracowanego miesiąca? W jakich sytuacjach?

@Pie

Z tym ze do jakiej premii nawiązujesz? Gdy tak wstępnie prześledziłem ostatni watek, który do niej się odnosił to pisali raczej o uznaniówce jeśli już. Mnie interesowała wcześniej praca jako specjalista ds. sprzedaży z językiem włoskim, taka oferta jest w sumie dalej dostępna na stronie ale w niej tez o premiach niczego nie pisali. Ma ktoś przy tym odniesienie do tej całej pracy hybrydowej? Jaki sprzęt mi teraz do niej dadzą i czy przy takich warunkach warto się przyjąć żeby nałapać doświadczenia?

JaNo

Dostajesz najniższa krajowa, a reszta to premia uznaniowa - więc mogą ci jej nie "uznać" a powodów może być od groma: np. odmowa pracy po godzinach.

Julita
@JaNo

Żadnych innych premii nie ma? Np premia frekwencyjna? Czyli premie uznaniowa można stracić za brak chęci na nadgodziny. A jak często oczekują nadgodzin? No i jakie mogą być inne powody utraty premii?

Jojek
@Julita

Szkoda gadać . Zaraz dadzą śmieszne bony ludziom a w następnym miesiącu zjadą z premii i wyjdziesz na 0 ???? zero poszanowania i wdzięczności . Kupujesz okna u nich to przyjrzyj się szybom bo idzie tam fuszerka. Za wyjęcie telefonu żeby odpisać żonie ... -500 z premii jak cie zauważy jakiś(usunięte przez administratora)

@Jojek

Z tym telefonem to zatrujesz czy nie? czy całkiem poważnie tak miałeś? Nie rozumiem chyba w czym problem. A jak z przerwami przy tym w praktyce stoicie? Z nimi już nie ma problemów?

Drowers97221@wp.pl

Witam Wszystkich serdecznie, Jakie zmiany ma zakład pracy i w których godzinach ludzie pracują, czyli 1,2,3 zmiana i na którą h? Pzdr Kama

Kaśka
@Drowers97221@wp.pl

Ja nie wiem na którą i na ile jutro do pracy idę, a tu pytanie o plan pracy. Przyjdziesz to się dowiesz.

Krzysiek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Wie ktoś ile zarabiają elektrycy w drutexie ?

Opowiecie jak się robi teraz na zbrojeniu? Tak bardziej w szczegółach? Ktoś pisał, że na paru działach robił, mnie te by interesował. jaka występuje atmosfera i co po kolei się robi? nie ma z niczym większych problemów?

Pracuś

A ja polecam Drutex. Dobra wypłata, towarzystwo fajne, ciężko nie jest, kasa gra i zawsze na czas

@Pracuś

A na którym stanowisku pracujesz, że ciężko według Ciebie nie jest? masz już dłuższy staż? zastanawiam się czy to wystarczy się po prostu dobrze wyszkolić i już będzie z górki?

Pracuś

Byłem i na uszczelkach i na szybach i na zbrojeniu. Teraz załadunki. Jak chcesz to wszystko ogarniesz i wszędzie się odnajdziesz.

Kris

Dzień dobry. Jestem osobą z orzeczeniem stopień umiarkowany Czy jest szansa bym dał radę pracować w drutexie? Przyjmują gdzieś tam takich, albo czy powie mi ktoś czy potrzebują ? Ważna sprawa. W Bytowie ciężko o znalezienie czegoś dla osób z takimi kategoriami. Pozdrawiam

Kris

Jest gdzieś w internecie dostępny ich numer? Czy raczej musiałbym tam podjechać gdzieś?

@Kris

Udało się już skontaktować? Ja na stronie widzę tylko numery stacjonarne ale kompletnie nie wiem z kim się polaczysz, dziś jest sobota pewnie i tak nie odbiorą, chyba ze biuro tez wtedy działa? Jeśli się czegoś więcej dowiesz to możesz napisać? znam kogoś kto może tez by wtedy skorzystał z tej wiedzy

Kris

Hej, wiesz, jest numer do kadr w kontaktach drutex. Zadzwoniłem to prosili by przyjść. Przyszedłem na rozmowe, Powiedzieli że lekarz nie wyrazi zgody prawdopodobnie na nocki tak o sami z siebie. Cóż, zostawiłem kontakt do siebie i kopie orzeczenia i mówili że w razie w zadzwonią. Portiernia miejsc też chyba nie ma więc odpada. No nic, w poniedziałek szukam dalej, została mi jeszcze firma metal, pójdę zobaczę. Jak nie to chyba znak że osoby z cukrzycą, muszą siedzieć w domu na (usunięte przez administratora) :) pozdro

Mistrz

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć ile się zarabia w Drutex?bo chce składać tam papiery. Pozdrawiam

Malwa

Tak wprost mówią? I czy to oznacza, że masz szanse negocjować? Bo tak to byście chyba wprost napisali? Sama rozmowa jak teraz wygląda? z kim jest prowadzona?

Poszukuje obecnie pracy jako: Stolarz w mieście Bytów. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

On

Czy w drutexie pani ,ktora siedzi jako pierwsza w kadrach w czarnych wlosach jest tam kierowniczką? Pytam sie ,bo po zlozeniu podania u innej pani z kadr , zostalam przyjętą do pracy ,badania zrobione ,przydzilelone do brygadzisty. Po czym wezwanie do lekarza z drutexu ,a tu raptem mam wejsc do kadr i słyszę od tej pani ,że niestety nie przyjmą mnie. Prosze mi wyjasnic ,czy ta pani siedzi tak wysoko ,że decyduje ona kogo przyjąć ,a kogo nie (za samą twarz robi selekcję)kto sie jej podoba , lub nieeee. Chyba jest bardzo wazna osobowością tam? Nie polecam Skoro tak ma weryfikacja wyglądać przyszlych pracowników.

Martyna
@On

A ja wypowiem się pozytywnie, składając podanie o pracę Pani była bardzo miła. Po tygodniu otrzymałam telefon, że mam przyjść po papiery na badania i odpowiedziała na wszystkie koje pytania.

Myślicie, że do kadr tutaj równie trudno jest się dostać? przeczytałam przed chwila te opinie kogoś kto już miał ogarnięte badania i tym podobne i nagle jednak decyzja była negatywna. Co w zasadzie może być przyczyna? pomyłka czy jednak występuje jakaś większa selekcja ludzi podczas rekrutacji?

janek

Haaaaaa, jak ktoś mógł zostać przyjęty do pracy, a później otrzymać informację, że jednak nie?:):):):).... Podpisałeś umowę? masz ją? Badania lekarskie, kwestionariusze itd właśnie mają za zadanie wersyfikację kandydatów, więc może czegoś nie przeszedłeś... To nie ta "pani w czarnych włosach", tylko cos ci nie pykło:).

KLSBUD

Dyrektorzy i kierownicy zmieniają się średnio co 3 lata. Jak każda nowa władza - chcąc się wykazać - obarcza szeregowych pracowników dodatkowymi zadaniami. Szeregowi pracownicy musząc sprostać wymaganiom mają obowiązkowe nadgodziny. Za tą dodatkową pracę nie jest przyznawana dodatkowa premia. Do tego jeszcze wszystkim pracownikom obniżono premie o kilkaset złotych, niektórzy otrzymują obecnie wynagrodzenie niższe niż w roku poprzednim nawet o tysiąc złotych. Brak wsparcia ze strony kierowników, czasem wręcz skłócanie ludzi. W niektórych działach atmosfera jest bardzo toksyczna. Stanowiska biurowe: wynagrodzenie to jest najniższa krajowa + premia uznaniowa. Wysokość uznaniowej jest ustalana przez kierowników za każdy miesiąc. Jedyną gwarantowaną wypłatą jest najniższa krajowa, nigdy nie wiadomo jaka będzie wypłata. W przypadku chorobowego dłuższego niż 3 dni robocze premia jest zabierana całkowicie, dlatego w przypadku choroby lepiej wziąć urlop niż dać L4. Najlepiej nie chorować. Brak pracy zdalnej i w najbliższym roku nie wygląda na to aby można było to zmienić. Może kiedyś ta firma z punktu widzenia pracownika miała potencjał i oferowała coś stabilnego. Teraz z czystym sumieniem mogę tylko przestrzec potencjalnych kandydatów. Za duże ryzyko związane z wypłatą żeby tyle harować.

Miechu
@KLSBUD

Prawda, niestety nie ma żadnego gwarantowanego wynagrodzenia. Obiecują różne rzeczy. Podobno nigdy nikomu całej premii nie odebrali, ale i tak trzeba uważać, nigdy nie wiadomo jaja ta wypłata będzie

@Miechu

W jakim sensie nie ma żadnego gwarantowanego wynagrodzenia? Co z podstawą, która widnieje na umowie? Co do premii, skoro piszesz, że w sumie nikomu jej w całości nie zabierali to czemu ma być niepewna? :D A nie dałoby radę przejść u was na premie wynikową? Nie motywowałoby to bardziej ludzi do pracy?

KLSBUD

Nie ma gwarantowanego wynagrodzenia. Tylko najniższa krajowa. Nie da się przejść na inny system - zweryfikowano z szefem kadr. Przez to nigdy nie wiadomo jaka ta premią będzie: gdy np. pracownik zostanie obarczony dodatkową robotą w przypadku zwiększenia produkcji oznacza to ukrytą presję na pracowniku aby pracować więcej (duża ilość nadgodzin) w obawie przed utratą premii. Tak się obecnie dzieje na działach technicznych gdzie koniecznie trzeba sprostać ilości otrzymywanych zleceń produkcyjnych w bardzo krótkim czasie, efekt: pracowanie po 12-14 godzin dziennie bez żadnej dodatkowej premii. Po prostu trzeba poświęcić swój prywatny czas po to aby ta premię utrzymać. Na stanowiskach technicznych "dobrowolne" nadgodziny niestety nie służą wydajności, i to nie sąsporadyczne sytuacje, ale kadry menedżerskie nie chcą zatrudniać dodatkowych osób. Przecież niedawno straszyli kryzysem i spadkiem produkcji... błędne koło: po prostu(usunięte przez administratora)

Klaudia

Ważne pytanie może ktoś mi odpowie bo nie wiem czy warto wogole jechać na rozmowę , czy ktoś pracuje w tej firmie z językiem niemieckim ? Na jaka pensje można liczyć na początek ?

pracodawca

warzywniak
@pracodawca

jeśli nie chcecie być anonimową siła roboczą w Drutexie, to podejmijcie pracę w okolicznym warzywniaku, lub biedronce. Tak wszystkich z was będą znali z imienia i nazwiska, będą poklepywać i przyklaskiwać. .. ha,ha,ha,

sani
@pracodawca

paszoł won (usunięte przez administratora)

greg
@pracodawca

Tak geniuszu. Szkoda tylko ze z tego wytwarzania pracownik ma ochłapy i jest traktowany jak śmieć. Gdyby nie to to wszystko byłoby OK. Może ty nie masz godności ale są tacy co ja maja.

greg
@pracodawca

"Generalnie żenada te wypowiedzi, ..część wypowiedzi pewnie z konkurencji, cześć zwolnionych dyscyplinarnie, a część patałachów i innych mącicieli. " Żenada to jest gdy prawda w oczy kole.

Elektryk
@greg

Czy ktoś cię zmuszał do podpisywania umowy?

nick
@pracodawca

Kolejny biurowy (usunięte przez administratora). Nie chodzi o to ab nic nie robić tylko o to ile się dostaje pieniędzy w stosunku to tego co się robi.

Maniek
@pracodawca

We wszystkich opiniach jest ziarnko prawdy czyli jesteś patalachem i macicielem

Klient
@pracodawca

Praca praca Ale czy u góry wiedzą że ludzie na linii to dla nich śmiecie liczy się tylko arbait i pomiatanie człowiekiem co pan brygadzista z mostka 2 kino 8 J.S

pracuś
@pracodawca

ja tam robię ile wlezie, zatrudniona nadal w drutexie. Pracować trzeba, ale jeśli pracodawca patrzy na pracownika tylko jak na tanią siłę roboczą i go nie szanuje to efekt widoczny właśnie na forach itp. Żyjemy w 21 wieku a nie w średniowieczu, pracownik nie jest niewolnikiem i ma prawo do wyrażania własnych opinii i również do zaplanowania swojego czasu wolnego. Pracujemy tutaj bo gdzieś trzeba ale pod niebiosa nikogo tu wychwalać nikt nie będzie. Zarobki za taką ciężką pracę też nie są niewiadomo jakie

Szarak
@pracodawca

Pewnie nigdy nie pracowałeś na stanowisku jak ci co się wypowiadają ???????? praca pracą w firmie pracownikowi nic się nie należy nic.... Przykład żona po cc wróciła do domu i jest takie coś jak tacierzyńskie by matka mogła dojść do siebie i wtedy ojciec bierze Boba w swoje ręce ale w tej firmie nie ma takiego czegoś czemu? Bo nie i UJ ???????????? to tylko jeden z przykładów... Że tak powiem pracownik dla firmy tak ale firma dla pracownika nie... Jak firma potrzebuje to ludzie przychodzą w soboty w niedziele ale jak jak ktoś pisał dzień przed majówka ktoś mówi że jutro do 24 xD ruchacie nas ile się da ????‍♂️

Szarak
@pracuś

W punkt co do płacy to najniższa krajowa premia jest dawana UJ wie jak ????jak ktoś zabierze to nawet nie wiadomo kto i za co majster powie "ja ci nic nie brałem" i koniec tematu ????‍♂️

Koko
@pracodawca

Jaka buta w tej firmie Drutex.Osoba wypowiadajaca sie w imieniu pracodacy tytyłujaca sie "pracodawca" nie ma nawet podstaw elementarnej dyplomacji i ogłady pracodawcy.Jeśli nawet odpowiada na krytyczne opinie to nie atakuje sie pracowników obecnych i byłych.Nawet co by nie myślał to tego sie nie pisze.Jeśli jest to oficjalne stanowisko Drutex to współczuje i firmie i pracownikom.Nikt kto jest liczacym sie pracodawca nie stara się kopać z koniem i nie wchodzi w polemike na takiej niskiej plaszczyźnie.Proponuje doszkolic sie w aspektach pracodawca pracownik.Wypowiedz jest prostacka i swiadczy o niskiej inteligencji.Kazdemu bede odradzał prace w waszej firmie.

Арчи
@pracodawca

Работать как человек - это одно, а вкалывать как беезответное быдло, это другое!

Krystyna
@Арчи

"Praca jako osoba to jedno, ale praca jak niewzajemny byk to drugie!" translator mi to dobrze tłumaczy? ;p

typ
@pracodawca

patrząc na to co napisałeś (pracodawco) to sam potwierdzasz opinie które tu są wypisane w twoim tekście nęci pogardą do człowieka i to widać a poza tym atmosfera w firmie jest jednym z kluczowych elementów pracy tak samo jak i płaca człowiek który idzie do pracy gdzie ciągle boi się o stanowisko lub utratę premii itd... staje sie nie wydajny i ma to wiele przykrych konsekwencji dziwne że tego nie wiesz

Krystyna
@typ

Ciekawa jestem czy wobec tych sugestii wypowiedzi zostały wyjęte jakieś postanowienia w firmie? Zmieniło się cokolwiek w warunkach od czego czasu? Ludzie mogą czuć się bezpieczniej podczas pracy?

Kris

Jak można jak pracować. Chaos na linia h brygadziści nbu wymagają a sami nic nie robią. Porażka. Ludzie arzekali rok dwa lata temu i więcej że było źle że ostro że ciężko, ale każdy wiedział co ma robić. Dziś mamy święte krowy i robili no i dwa brzuchy fire chodzą po hali i patrzą komu coś zabrać. Porazka

@Kris

Z tym wspomnianym zabieraniem to o co chodzi? masz na myśli jakąś premie? zastanawiam się jaki z tego profit miałby wpaść kierownictwu, to nie jest tak, że cala suma ma zostać jakoś rozdysponowana a tak to odkłada się na jakąś górkę?

Szymon

Okna szczelne, przetrwają każdą wichurę. Zimą będą chronić przed zimnem, latem przed gorącem i na co dzień przed hałasem. Mój wybór to Iglo Energy Alucover, które dodatkowo mają zaczepy antywłamaniowe. Polecam

pevels

Iglo Light to dla mnie strzał w dziesiątkę. Wpuszczają maksymalną ilość światła do domu dzięki wąskim profilom okiennym i ruchomemu słupkowi. Nie można złego słowa powiedzieć o ich jakości i szczelności.

Zostaw merytoryczną opinię o Drutex - Bytów

• Jak się pracuje w Drutex?

Zobacz opinie na temat firmy Drutex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drutex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 32 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drutex?

Kandydaci do pracy w Drutex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drutex