Drutex

Bytów

Opinie o Drutex

Piotruś pan 2015-05-02 19:56
Szkoda słów, atmosfera okropna, brak wytchnienia, traktują cie jak wola roboczego. Wiadomo wszędzie trzeba pracować ale ludzie tam mają zero szacunku do ciebie jako człowieka i dla twojego zdrowia, ty dla nich wszystko a oni dla ciebie nic. A Wolski jeden z brygadzistow to wykończyć cie zajdzie psychicznie będzie wyzywal szmacil jak gówno byle robić szybko szybciej najszybciej, no chyba że ładnie mu wazelinka będziesz w dupe wchodził jak to szczególnie jeden robi może nie po nazwisku ale inicjaly P.K.ze nawet najebany przyjdzie to go kryje a reszta a zabyle chuj ma słuchania. Ogólnie burdel na kółkach szczególnie na Wolskiego lini
Aras 2015-06-04 22:23
Kiedyś brali jak leciało, teraz trochę przebierają w cv choć podejrzewam, że nową halę będą mieli problem zapełnić. Jak zwykle czekają na koniec roku szkolnego i młodych. To co pisali przedmówcy wszystko jest prawdą! Jak wszędzie trzeba mieć szczęście do ludzi i stanowiska na które się trafi. Niepojętym jest tam przydział ludzi na stanowiska (koksy robią tyle co nic a cherlaki tyrają i dźwigają za dwóch). Bez znajomości to ciężka sprawa tam, nie masz siły i zdrowia to się nie pchaj. To jednak fabryka. W razie jakiegoś wypadku czy choroby po dłuższym zwolnieniu zapomnij o powrocie. Tyle ludzi a tam dalej na akord i ściganie się kto więcej. Praca dla singla lub z braku perspektyw.
jenny 2015-06-07 18:36
Szacunku i pensji proporcjonalnych do wysiłku matole. Taki jesteś ograniczony ze tego nie ogarniasz ? W chinach ludzie te maja prace tylko ze ta praca nazywa się WYZYSK. Polska to takie chiny europy wielu ludzi tego doświadcza. Jak ci dobrze to nie szczekaj na tych którzy zasuwają jak mrówki za marne grosze.
greg 2015-06-07 18:43
Za ciężką prace należy się godziwa zapłata. Nie ogarniasz tego cwaniaku ? Jesteś taki mądry to idź ciężko pracować za najniższą i do tego bądź traktowany jak śmieć. Ciekawe czy będziesz nadal tak kozaczył.
www 2015-06-07 18:46
Płaci się aby mieli na jedzenie. Niewolnika tez trzeba nakarmić. Pojmujesz ?
mala 2015-07-29 21:46
Obóz pracy !! Jeżeli dobrze robisz , słuchasz i się nie odzywasz to jest ok ale odezwij się to premia upierdolona !! nowe hale otwieraja tyle ludzi chcą przyjąć a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda przyjmują tylko po znajomości ! pozdrawiam pania która siedzi przy pierwszym biurku w kadrach , powinno się przyjmować tych którzy szybciej złożyli podania a nie tych którzy są znajomymi , albo tych którzy jej się podobaja to jest mobing . Ciekawe co pani by zrobiła pracujac na gospodarce i to duzej to pani by nie dała radę , więc nie pani powinna decydować kto się nadaje do pracy a kto nie ! zobaczymy co zrobi pani gdy złoże skargę do głównego dyrektora ! Nie powinno traktować się tak drugiej osoby ! I tak predzej czy później zostaniesz za to osadzona !
hexe 2015-08-07 13:33
Warunki pracy jak na Majorce !! czekać aż kolejne osoby będą padać. Zero szacunku dla ludzi (usunięte przez administratora) !!!
Bruszanin 2015-08-13 11:25
Czy to prawda, że "DRUTEX" kupił ziemię w Brusach aby tam wybudować halę produkcyjną, na początek podobno solary a później również okna, to miałaby być praca dla 500 osób, czy to zwykła plotka! Proszę o odpowiedź tych którzy wiedzą jak jest na prawdę a nie jakieś niesprawdzone hipotezy. Pozdrawiam wszystkich pracowników firmy.
bangi 2015-09-07 20:36
syf i ubóstwo tyle na ten temat.
drom 2015-09-10 11:47
Witam, wato kupić do domu okna firmy drutex.
eko 2015-09-30 09:12
witam , czy ktoś może potwierdzić te plotkę ,że drutex kupuje eko-okna..jest to możliwe, podobno już auta od nich kupili osobowe i tiry ale czy firma eko sie sprzedaje ?
eko 2015-09-30 09:12
gość 2015-10-07 09:08
Niby potrzebują pracowników ja próbuje się dostać juz z 3 rok i nic! Jestem po zawodowce ale widocznie biorą samych z ochapu taka prawda
dżejdżej 2015-11-03 09:10
Firma ostatnio wtapia z terminami realizacji zamówień dla swoich odbiorców i tu pytanie do pracowników- nie wyrabia się produkcja czy może po prostu DRUTEX ma wywalone na PL i ciśnie eksport??
dżejdżej 2015-11-30 11:02
czyżby zabronili się wypowiadać?
axn 2016-01-18 20:23
hahaha "dobra renoma" koń by sie usmial iiiiihhhhaaaa
Często w parze, ze złą jakością idzie też jego bardzo niska cena.
pawel20 2016-01-19 18:25
witam
daj znac czy komus sie udalo wygrac z nimi z tymi kosztami szkolenia
pozdrawiam
jurek 2016-02-09 10:43
"największy producent okien PCV" - to żeś poleciał teraz....
Okna jak okna- spełniają swoją funkcje, a popularność zawdzięczają tylko i wyłącznie za nawiązanie współpracy z klubami piłkarskimi
pat 2016-02-23 00:41
Tak (usunięte przez administratora) doceniają ... przychodzą ludzie do pracy na 8 godzin i zaraz się dowiadują że będą (usunięte przez administratora) po 12 h co to (usunięte przez administratora) za polityka traktuja jak śmiecia! Grafik dla nich nie istnieje. Niech tam zamkną ludzi na 24h non stop w niedziele i święta. Brak słów, dno!!!! Brak organizacji! ! Urlopy dają tylko jak im się podoba!! Zapomnij o rodzinie, życiu prywatnym oto Drutex.!!!
w*t* f* 2016-02-24 21:33
Nic nie zrobisz.....wysmieja Cię, wylecisz z pracy. Związki nie mają szans, a ludzie się boją nawet odezwać żeby nie stracić pracy. Tam jest chory system. Brak szacunku dla ludzi!
Mira 2016-05-09 15:54
Tam to tylko day and night!! I to po 12 h
I jakoś można, w umowie 48 godz a tu 2× więcej i ta sama kasa, nikt tego nie kontroluje. Ptaszki na uwięzi haaa
pp 2016-05-14 21:02
ludzi mają za głupich i tyle. i to straszenie że zaje... ci premie.
Hanka 2016-05-28 06:00
Przestrzegam przed zakupem okien z DRUTEXU. Jeżeli pojawią się jakieś problemy, to DRUTEXU to w ogóle nie obchodzi. Skasowali pieniądze i już!
Hanka 2016-05-28 06:09
Nie warto! Same problemy! Firmy DRUTEX klienci, którzy zakupili ich produkt w ogóle nie interesują. Skasowali pieniądze i na tym koniec kontaktów!

Hanka
Hanka 2016-05-28 06:17
Przestrzegam przed tą firmą! Jak masz problemy z nieprawidłowym montażem, dom ci niszczeje, nie możesz kończyć budowy przez decyzję o zakupie okien z DRUTEXU, to tej firmy takie sprawy w ogóle nie interesują! Skasowali pieniądze i na tym koniec! Żenada!
Hanka 2016-05-28 06:23
Oprócz jakości, ważne jest podejście do klienta, który podjął decyzję o zakupie okien z DRUTEXU. Niestety, takich klientów traktuje się fatalnie! Firma nawet nie raczy odpisać na pisma do niej adresowane. Straszne lekceważenie!
Nie polecam tej firmy nikomu

Hanka
muchołówka 2016-07-15 05:46
Witam jest kolejny majster lepszy niż Wolski a dokładnie Dawidowski też ma swojego pieska tylko ze on może jeszcze pić a wolne ma jak on chce i robi na czym chce a jak ty chcesz mieć wolne żeby jechać z dzieckiem do lekarza to nie da bo ludzi nie ma a Okoń dostaje i jeszcze może być w pracy pijany a majster wtedy tego nie widzi
mały 2016-07-15 06:13
Ale tak jest i będzie jak można pic to niech pije i tak go nikt nie złapie na tym
wariat 2016-07-15 12:26
Niby taki wielki zakład kamery ochrona zakaz picia palenia i na co to komu jak można robić co się chce a biuro to nic nie interesuje śmiech na sali i tylko inny pracownicy mają z tego problemy pozdrawia hale 14
Adam 2016-07-16 10:56
I tak on nie będzie zwolniony ludzi nie ma to będzie pracować to nic wam nie da
Robert 2016-07-17 14:36
Brawo kolego z hali 14 kto może ten może
Robert 2016-07-17 14:40
Atmosfera dobra jak ktoś pije i się tym chwali na linii
Robert 2016-07-17 16:29
Ale ty pracujesz u nas ale to ludzi denerwuje
Robert 2016-07-17 16:49
Potrzebuję każda ilość nie ma komu robić
drutex 2016-07-20 19:44
Dziś kolega z hali 14 tez wesoły wkoncu piesek majstra
Robert 2016-07-27 06:32
Jak kolega pijany to go w sobotę nie ma w pracy i taki to może i nikt z tym nic nie robi wkoncu hala 14
Robert 2016-07-27 06:32
Suchy 2016-08-30 21:17
Niskie
barteks 2016-09-22 13:48
czyli wystarczy zatrudnić piłkarzy do reklamy swoich kiepskich okien i sukces murowany.? To żeś poleciał....
pan_p 2016-09-22 17:36
Jaki dobry znak? W każdej firmie tak jest.
. 2016-09-30 15:31
najnizsza krajowa
Ciekawska 2016-10-18 14:11
W Gazecie Wyborczej z dnia 17.10.2016 był wywiad z właścicielem,że pracownicy wychodzą o 15-te.j To dlaczego piszecie ,że jest inaczej. Jestem ciekawa jak jest naprawdę to być możne Wyborcza sprostuje wywiad.
k0pw2 2016-10-18 15:28
ale jacy pracownicy na jakich stanowiskach? może warto doprecyzować
max 2016-10-25 19:40
wychodza o 15 ale z biura...
magda 2017-01-13 12:28
A czyja to jest wina,że traktują Was jak śmieci? Wasza. Jak sobie pozwalasz to tak masz. Szanuj siebie a inni też będą cię szanować. Jak jest tak źle to się rzuca w cholerę ta robotę i to ASAP
ona 2017-02-21 15:49
W Polsce wystarczy. Sama wielokrotnie słyszałam od ludzi, że jak w TV powiedzieli, że najlepsze okna, a jeszcze znani piłkarze reklamują to jest to prawda. Handluję stolarką i ileż to razy wpadała jakaś babina i jak usłyszała, że Drutex-u w ofercie nie mam to odwrót na pięcie. O żadnych innych oknach słyszeć nie chciała.
Weronika 2017-03-07 11:46
A jak z benefitami? Na co można liczyć w Drutex oprócz podstawowej pensji?
gp 2017-03-07 18:39
można dostac premię, pół premii, bądź żadnej premii. ;)
Weronika 2017-03-17 15:02
@gp dziękuję. A czy trudno jest otrzymać całą premię? Jak oceniasz?
Majeczka 2017-03-26 22:49
Zależy od majstra , ale zazwyczaj zawsze dają cała premie , jedynie ze majster uzna ze Ci się nie należy .. fakt zima mało płacą ale w sezonie bardzo ładna wypłata i nie zauważyłam aby było tak strasznie jak ludzie piszą , zawsze jesteśmy informowani na ile godzin idziemy , nadgodziny są zapłacone , dodatek za godziny nocne też jest więc nie wiem po co taka nagonka , a praca jak każda inna fizyczna , trzeba pracować aby zarobić , nie ma akordy żadnego przynajmniej na zmianie która teraz na rano będzie chodzic , nie zauważyłam na żadnej z linii . Ludzie piszą aby pisać , przyjdź , zobacz i sam oceń
Zostaw swoją opinię o Drutex - Bytów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drutex