Profil firmy Drutex

Obserwuj
Dodaj opinię

Opinie o Drutex

Polimer 2014-11-20 19:48:04
To prawda, że mają być jakieś problemy z premium w grudniu? Jak tak to ja pitole robienie ot za damski chu, a w tym czasie pieniądze idą na tych pijaczków z Bytovii!
tytus de zoo 2014-11-22 12:00:14
Nie ma pracy źle,jest praca źle.Takie cuda to tylko w Polsce.
Najlepjej leżeć na zmianie z browarem w reku i czekać na wypłat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak za komuny.Zastanówcie sie czego wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chcecie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nygusy
hjk123 2014-12-10 00:08:52
a jak wyglada atmosfera w tej firmie? czy przyjmuja bez doswiadczenia?Czy jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma? czy ktos doświadczony wie cos wiecej starajac sie o prace w danej firmie dobrze jest wiedziec czy warto aplikowac na dane stanowisko...
gumiś 2014-12-21 15:54:49
Preacowałem tam rok czasu i podpisuję się dwoma rękami pod tym - sama prawda na temat tej firmy - wypłata zawsze na czas to największa zaleta (ale różnie bywa z jej wysokością...)
leming 2015-02-27 01:32:11
jak oceniacie drzwi i okna pcv drutex? warte swojej ceny czy nie? no i ja niesety nie bardzo się na tym znam, to czy jak bym napisał do nich to pomogliby mi wybrać coś odpowiedniego dla mnie? są pomocni na tej zasadzie czy raczej nie? bo ceny mają wcale nie takie tragiczne z tego co właśnei oglądam. Liczę na wasze porady
delfina 2015-03-20 17:14:00
wiem że to bardzo duża firma, nawet w x factor przekazywała w finalne dużą nagrodę pieniężną, myślę żem dlatego właśnie to będzie fajny stabilny i prestiżowy pracodawca - ogólnie to zgadzacie z tym, czy mam rację? siedze już ddwa lata w branży ale jednak już szukam takie naprawde solidnego prascodawcy
xyz 2015-03-29 19:48:11
widzę,że w Drutexie sami niewolnicy, tylko od kiedy niewolnikom się płaci
Szabla 2015-04-12 21:17:45
Wszędzie gdzie praca fizyczna tam słyszę, że niewolnictwo i wszechobecne niezadowolenie. Ludzie no to nie jest praca dla mięczaków tylko ciężka i trzeba się przyzwyczaić.
klient... 2015-04-24 00:57:06
Wszyscy się spieszą, aby wykonać jak najwięcej i później klient kupujący produkty "Drutexu" stwierdza owe niedoróbki i braki w wykończeniu u siebie w domu po zakupie tychże.
Natomiast z reklamacją różnie jest. Wiadomo tylko,że "Drutex" niechętnie udziela reklamacji, jak twierdza sprzedawcy.
Bre 2015-04-25 11:12:55
Witam wszystkich,

ja trochę z innej beczki odnośnie Drutexu;czy tam na miejscu jest wytwarzane szkło? Tzn. czy wożą tam skądś kwarc i jest coś w rodzaju huty na miejscu? Jeżeli kwarc jest dowożony, to czy luzem, czy w workach etc.
Proszę kogoś o informację na ten temat.
rytem 2015-04-27 02:32:39
Nie wiem jak z tym kwarcem niestety wiec nie pomogę. Ja chciałem zostać ph w drutexie ale nie ma na stronie ofert pracy, zachęcają tylko do kontaktu i wysylania cv wiec chyba to zrobie
Piotruś pan 2015-05-02 19:56:32
Szkoda słów, atmosfera okropna, brak wytchnienia, traktują cie jak wola roboczego. Wiadomo wszędzie trzeba pracować ale ludzie tam mają zero szacunku do ciebie jako człowieka i dla twojego zdrowia, ty dla nich wszystko a oni dla ciebie nic. A Wolski jeden z brygadzistow to wykończyć cie zajdzie psychicznie będzie wyzywal szmacil jak gówno byle robić szybko szybciej najszybciej, no chyba że ładnie mu wazelinka będziesz w dupe wchodził jak to szczególnie jeden robi może nie po nazwisku ale inicjaly P.K.ze nawet najebany przyjdzie to go kryje a reszta a zabyle chuj ma słuchania. Ogólnie burdel na kółkach szczególnie na Wolskiego lini
Aras 2015-06-04 22:23:12
Kiedyś brali jak leciało, teraz trochę przebierają w cv choć podejrzewam, że nową halę będą mieli problem zapełnić. Jak zwykle czekają na koniec roku szkolnego i młodych. To co pisali przedmówcy wszystko jest prawdą! Jak wszędzie trzeba mieć szczęście do ludzi i stanowiska na które się trafi. Niepojętym jest tam przydział ludzi na stanowiska (koksy robią tyle co nic a cherlaki tyrają i dźwigają za dwóch). Bez znajomości to ciężka sprawa tam, nie masz siły i zdrowia to się nie pchaj. To jednak fabryka. W razie jakiegoś wypadku czy choroby po dłuższym zwolnieniu zapomnij o powrocie. Tyle ludzi a tam dalej na akord i ściganie się kto więcej. Praca dla singla lub z braku perspektyw.
jenny 2015-06-07 18:36:54
Szacunku i pensji proporcjonalnych do wysiłku matole. Taki jesteś ograniczony ze tego nie ogarniasz ? W chinach ludzie te maja prace tylko ze ta praca nazywa się WYZYSK. Polska to takie chiny europy wielu ludzi tego doświadcza. Jak ci dobrze to nie szczekaj na tych którzy zasuwają jak mrówki za marne grosze.
greg 2015-06-07 18:43:18
Za ciężką prace należy się godziwa zapłata. Nie ogarniasz tego cwaniaku ? Jesteś taki mądry to idź ciężko pracować za najniższą i do tego bądź traktowany jak śmieć. Ciekawe czy będziesz nadal tak kozaczył.
www 2015-06-07 18:46:04
Płaci się aby mieli na jedzenie. Niewolnika tez trzeba nakarmić. Pojmujesz ?
mala 2015-07-29 21:46:15
Obóz pracy !! Jeżeli dobrze robisz , słuchasz i się nie odzywasz to jest ok ale odezwij się to premia upierdolona !! nowe hale otwieraja tyle ludzi chcą przyjąć a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda przyjmują tylko po znajomości ! pozdrawiam pania która siedzi przy pierwszym biurku w kadrach , powinno się przyjmować tych którzy szybciej złożyli podania a nie tych którzy są znajomymi , albo tych którzy jej się podobaja to jest mobing . Ciekawe co pani by zrobiła pracujac na gospodarce i to duzej to pani by nie dała radę , więc nie pani powinna decydować kto się nadaje do pracy a kto nie ! zobaczymy co zrobi pani gdy złoże skargę do głównego dyrektora ! Nie powinno traktować się tak drugiej osoby ! I tak predzej czy później zostaniesz za to osadzona !
hexe 2015-08-07 13:33:00
Warunki pracy jak na Majorce !! czekać aż kolejne osoby będą padać. Zero szacunku dla ludzi (usunięte przez administratora) !!!
Bruszanin 2015-08-13 11:25:54
Czy to prawda, że "DRUTEX" kupił ziemię w Brusach aby tam wybudować halę produkcyjną, na początek podobno solary a później również okna, to miałaby być praca dla 500 osób, czy to zwykła plotka! Proszę o odpowiedź tych którzy wiedzą jak jest na prawdę a nie jakieś niesprawdzone hipotezy. Pozdrawiam wszystkich pracowników firmy.
Grin 2015-08-25 23:44:27
@bruszaninie też słyszałem tą plotkę na temat wykupu ziemi pod nową halę produkcyjną to by była wspaniałą inforamcja dla osób któe teraz poszukują pracy. Nie ma lepszej informacji jak nowe miejsca pracy w tych okolicach. Mam nadzieje, że postawią tą halę szybko i jeszcze szybciej zostanę zatrudniony na stanowisko.
bangi 2015-09-07 20:36:26
syf i ubóstwo tyle na ten temat.
drom 2015-09-10 11:47:49
Witam, wato kupić do domu okna firmy drutex.
nowicjuszka 2015-09-25 02:48:04
właśnie, ludki proszę was o radę, poniważ mam dom w stanie surowym i szukamy teraz najlepszej oferty na właśnie zaopatrzenie sie w okna, za równo normalne, jak i balkonowe, tarasowe i dachowe, czy polecacie drutex czy jednak jakąś inną firmę, chodzi mi również o korzyść cenową i konkrencję w tym temacie
eko 2015-09-30 09:12:12
witam , czy ktoś może potwierdzić te plotkę ,że drutex kupuje eko-okna..jest to możliwe, podobno już auta od nich kupili osobowe i tiry ale czy firma eko sie sprzedaje ?
eko 2015-09-30 09:12:34
gość 2015-10-07 09:08:42
Niby potrzebują pracowników ja próbuje się dostać juz z 3 rok i nic! Jestem po zawodowce ale widocznie biorą samych z ochapu taka prawda
karol 2015-10-25 13:06:53
@gość moze warto pofatygować sie i osobiscie przejechac sie do nich i zostawic swoje cv i pogadac, przeciez jezeli masz doswiadcenie i znasz sie na robocie to nie powinno byc problemow, to tak jak ja bede sie wybieral do nich, bo mailowo to wiadomo ze mniejsze szanse sa, a ja tez pracowalem kilka lat na produkcji a piszecie ze warto
dżejdżej 2015-11-03 09:10:41
Firma ostatnio wtapia z terminami realizacji zamówień dla swoich odbiorców i tu pytanie do pracowników- nie wyrabia się produkcja czy może po prostu DRUTEX ma wywalone na PL i ciśnie eksport??
dżejdżej 2015-11-30 11:02:41
czyżby zabronili się wypowiadać?
kokesz 2015-12-08 02:26:31
Nie wiem czym to jest spowodowane, no ale chyba nie chodzi tutaj o produkcję, ponieważ gdyby się nie wyrabiali to pewnie zatrudnili by więcej pracowników.
kijek czy marchewska 2016-01-14 02:42:11
pewnie masz rację @kokesz, a na produkcję zawsze jest sporo chętnych do pracy i na pewno nie mieliby z tym żadnych problemów, poza tym firma ma dobrą renomę :)
axn 2016-01-18 20:23:51
hahaha "dobra renoma" koń by sie usmial iiiiihhhhaaaa
Często w parze, ze złą jakością idzie też jego bardzo niska cena.
dino 2016-01-18 20:56:07
co Wy gadacie o niskiej jakości w Drutexie. Wręcz przeciwnie jest to jedna z nielicznych Polskich firm które liczą się na rynku europejskim i nie tylko.
pawel20 2016-01-19 18:25:01
witam
daj znac czy komus sie udalo wygrac z nimi z tymi kosztami szkolenia
pozdrawiam
q 2016-01-20 21:00:05
@dino ja też nie wiem o czym oni tu mówią. Drutex to przecież największy producent okien PCV w Europie. Istnieją na rynku już od 1985 roku, a to przecież bardzo długo i o czymś świadczy. Z pewnością nie osiągnęliby takiego sukcesu gdyby nie dobre zarządzanie i porządni pracownicy, którzy są za swoją pracę doceniani.
jurek 2016-02-09 10:43:49
"największy producent okien PCV" - to żeś poleciał teraz....
Okna jak okna- spełniają swoją funkcje, a popularność zawdzięczają tylko i wyłącznie za nawiązanie współpracy z klubami piłkarskimi
morela 2016-02-09 20:45:02
Pewnie, że klienci są zadowoleni z ich okien i przez to wyrośli na takie imperium. Ciekawe tylko czy potrzebują jakiś techników skoro cały czas się rozrastają.
kon 2016-02-18 14:19:28
morela, z tym imperium to chyba trochę przesadziłaś. Ostatnio drutex sporo zainwestował w reklamę ale nie wiem czy sponsorowanie Błaszczykowskiego za 1 zdanie jest dobrym rozwiązaniem - ludzie pomału o nim zapominają.
pat 2016-02-23 00:41:20
Tak (usunięte przez administratora) doceniają ... przychodzą ludzie do pracy na 8 godzin i zaraz się dowiadują że będą (usunięte przez administratora) po 12 h co to (usunięte przez administratora) za polityka traktuja jak śmiecia! Grafik dla nich nie istnieje. Niech tam zamkną ludzi na 24h non stop w niedziele i święta. Brak słów, dno!!!! Brak organizacji! ! Urlopy dają tylko jak im się podoba!! Zapomnij o rodzinie, życiu prywatnym oto Drutex.!!!
tade\k 2016-02-23 08:19:11
słychajcie jeśli rzeczywiście jest tak źle jak piszecie to może albo trzeba pogadac z kierownictwem albo sprawę zgłosić wyżej, zastanawiałem się nad aplikacją ale nie wiem teraz czy warto
w*t* f* 2016-02-24 21:33:12
Nic nie zrobisz.....wysmieja Cię, wylecisz z pracy. Związki nie mają szans, a ludzie się boją nawet odezwać żeby nie stracić pracy. Tam jest chory system. Brak szacunku dla ludzi!
tysiąc 2016-04-09 14:51:36
Wydaje mi się, że nie mają żadnej oferty, bo atmosfera u nich teraz dopisuje.
Mira 2016-05-09 15:54:30
Tam to tylko day and night!! I to po 12 h
I jakoś można, w umowie 48 godz a tu 2× więcej i ta sama kasa, nikt tego nie kontroluje. Ptaszki na uwięzi haaa
jula 2016-05-09 20:48:36
@tysiąc mają oferty ale i duże wymagania. Specjalista ds. sprzedaży ze znajomością języka francuskiego, włoskiego lub angielskiego. Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem.Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami. Umowa o pracę. Ciekawe jaka płaca?
pp 2016-05-14 21:02:49
ludzi mają za głupich i tyle. i to straszenie że zaje... ci premie.
Hanka 2016-05-28 06:00:48
Przestrzegam przed zakupem okien z DRUTEXU. Jeżeli pojawią się jakieś problemy, to DRUTEXU to w ogóle nie obchodzi. Skasowali pieniądze i już!
Hanka 2016-05-28 06:09:36
Nie warto! Same problemy! Firmy DRUTEX klienci, którzy zakupili ich produkt w ogóle nie interesują. Skasowali pieniądze i na tym koniec kontaktów!

Hanka
Hanka 2016-05-28 06:17:19
Przestrzegam przed tą firmą! Jak masz problemy z nieprawidłowym montażem, dom ci niszczeje, nie możesz kończyć budowy przez decyzję o zakupie okien z DRUTEXU, to tej firmy takie sprawy w ogóle nie interesują! Skasowali pieniądze i na tym koniec! Żenada!
Hanka 2016-05-28 06:23:19
Oprócz jakości, ważne jest podejście do klienta, który podjął decyzję o zakupie okien z DRUTEXU. Niestety, takich klientów traktuje się fatalnie! Firma nawet nie raczy odpisać na pisma do niej adresowane. Straszne lekceważenie!
Nie polecam tej firmy nikomu

Hanka
KK 2016-06-28 14:50:30
To złóż reklamację @Hanka każdej firmie może zdarzyć się niewłaściwy montaż ale to nie powód od razu do oczerniania na forum
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drutex