Opinie o NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o. w Poznań

Administrator Nowy wpis

NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Asystent Projektanta. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Jaka umowa obowiązuje w NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Fiflak Nowy wpis

Umowa o pracę

pracownik Nowy wpis

Jest w tej firmie osoba, na wysokim stanowisku, która, przez swoje przerośnięte ego i kompleksy hamuje rozwój tej firmy i zabija innowacyjność.

Krzycho

Trzeba pokazać jakie ma się umiejętności i jakie zaangażowanie w pracy!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Project Control powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Grażyna

Czyżby tak dobrze się wam pracowało i nie piszecie?

Kibic
@Grażyna

Wyzysku ciag dalszy. W firme panuje cenzura wiec nie mozemy za duzo tutaj pisac.

Agata

Jak w tej chwili wygląda sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników? Czy firma NAVIC Engineering planuję w najbliższym czasie stworzyć nowe miejsca pracy? Co słychać w temacie benefitów i warunków pracy? Nowe komentarze w tym temacie, będą niezwykle pomocne dla innych.

Krzyś
@Agata

Oferty pracy są na stronie internetowej. Aktualnie: po mechanice i budowie maszyn oraz po budownictwie. Benefity bez zmian - dofinansowanie do Multisport, maleńka kasa na święta. Co do warunków pracy - wprowadzono system premii kwartalnych.

Agata

@wielki2000 a jak obecnie wygląda praca w NAVIC Engineering Polska? Mógłbyś powiedzieć czego mogą spodziewać się osoby, które mają zamiar dołączyć do firmy?

Jowitka
@Agata

Nasza firma funkcjonuje na zasadzie agencji pośrednictwa pracy chociaż sprawiają wrażenie biura projektowego ( dobrze się maskują). Nie dajcie się nabrać!

@Jowitka

To jakaś totalna bzdura!

ciekawski

Wie ktos moze cos o zwolnieniach w Navicu ktore byly pod koniec 2016 r.?

wielki2000
@ciekawski

Problemy ekonomiczne. Rynek offshore leży = brak projektów. By przetrwać zwolniono kilka osób...

bumbo

drugin, ciężko na rynku generlanie coś więcej dostać. Zastanawiam sięjakie warunki mają ludzie kompletnie bez doświadczenia świężo po studiach - czy w ogóle firma takich zatrudnia czy chce tych którzy już gdzieś pracowacli ? Dajcie znać bo nie wiem czy skłądać papiery

@Maniek: ryba psuje się od głowy :)

Navic Engineering Polska to firma ze zmarnowanym potencjałem. Kiepski management, niska kultura osobista dyrekcji, słoma z butów wysypuje się prawie na każdym kroku. Słaby dział HR, zachowanie osoby kierującej działem jest często pośmiewiskiem dla pracowników. Smutne, bo firma mogła o wiele więcej osiągnąć. Obecnie większość osób chętnie by stamtąd odeszła. Firma zarabiała głównie na projektach z rynku norweskiego. Obecnie projektów offshorowych brak ze względu na stagnację na tamtym rynku. Słaba perspektywa. Ogólnie to dobre miejsce dla osób po studiach, można się sporo nauczyć. Nie polecam osobom oczekującym dobrej organizacji i zarządzania na poziomie.

Patryk

Pytanie tylko czy na terenie Poznania nie ma żadnej lepszej perspektywy niż praca w Navic Engineering Polska, bo do tej pory nikt nie napisał nic na temat warunków pracy jakie oferuje firma, a w głównej mierze każdy chyba jest tylko i wyłącznie tym zainteresowany - no może jeszcze jakimiś dodatkowymi benefitami i rozwojem osobistym.

Jaro
@Patryk

Jesli ktos mysli o zatrudnieniu sie w naszej firmie i szybkim wyjeździe do Norwegii to niech lepiej sobie da spokoj. Słyszałem, ze podczas rozmowy kwalifikacyjnej probuja zwerbować parcowników na pseudo obietnice wyjadu do Norwegii. Obecnie W Norwegii rozpoczela sie długotrwalą recesja zwiazana z nicka ceną ropy.Trend na tamtym rynku jest tylko spadkowy jesli chodzi o zatrudnienie.

buka

ja też chciałam się zatrudnić w navic engineering polska jako elektryk. również wierzę że zagraniczny kapitał zapewni mi godną płacę i warunki zatrudnienia na europejskim poziomie. ciekawi mnie natomiast na jakie umowy się u nich pracuje - czy skoro kapitał zagraniczny to s,a może od razu umowy o pracę?

wielki2000

Wszystko jest kwestią warunków jakie ustalisz podczas rozmowy... wynagrodzenie również... okres próbny zazwyczaj to 3 miechy... są karty multisport i openbenefit oraz dopłaty socjalne do wakacji i świąt. Kawa, herbata, cukier za free. Narzekać zawsze na coś można ale obiektywnie jest nieźle.

Paulina

Cześć Lukasz. Na okres próbny dostaniesz 2600 brutto. Jak się spodobasz to dostaniesz 3200. Ludzi traktuje się u nas przedmiotowo wiec sam zdecyduj.

Pawełek

Już wcześniej widziałem, że pytał oto @Gostek, ale wtedy nie bardzo wiedziałem co napisać, bo nie bardzo mam ochotę przyznać się ile ja zarabiam. Teraz sytuacja się zmieniła, gdyż podczas podsumowanie roku zostały podane średnie wynagrodzenia na poszczególnych stanowiskach, a wygląda to następująco: (usunięte przez administratora) Nie wiem co Paulina pisze za kwoty, bo tyle to może dostać u nas ktoś prosto po studiach, czy z bardzo małym stażem pracy, a nie osoba jak Ty z doświadczeniem. Odnośnie premii to raczej niema co liczyć, że się zdąży. Tu raczej ich niema. No chyba, żeby wziąć pod uwagę wyjazdy na platformy za to jest kasa ekstra. Rekrutacja polega na rozmowie, moja była całkiem przyjemna choć wiem, ze zdarzały się i mniej przyjemnie. Jeśli chodzi o szkolenia to jest ich bardzo mało, zwłaszcza jeśli mówimy o szkoleniach gdzie firma sama wychodzi z inicjatywą. Jak komuś bardzo zależy, będzie chodził i marudził przełożonemu to z reguły w końcu pójdzie na to szkolenie.

notsoyoung

Z tego co wiem po spowolnieniu na norweskim rynku, w pierwszej polowie roku 2014 zwolniono niecala dziesiatke ludzi. Były planowane kolejne zwolnienia, ale kilku pracowników nie chciało czekac na wyrok i sami się zwolnili. To może troszkę uspokoilo sytuacje, ale wiem ze duzy projekt wlasnie firma ma skonczyc i nie koniecznie to się dobrze skończy dla niektórych pracowników.

Edak z Fabryki kredek

Najlepszy tam jest zarząd i HR. (usunięte przez administratora)ze śmiechu odpada.

wuwux

Co do ogólnej atmosfery zgadzam się z Pawełkiem. Jestem studentem i aktualnie pracuję w firmie Navic. Atmosfera między pracownikami – na stanowiskach inżynierskich - jest bardzo dobra w mojej ocenie. Poza tym, rzeczywiście, wyposażenie w programy inżynierskie i sprzęt jest takie, jak pisał wcześniej Ex. Można się więc szybko nauczyć obsługi, korzystając też ze wskazówek kolegów. Można znaleźć osoby, które wiedzą sporo na dany temat, i chcą się tym podzielić. Niestety, zdarza się, że nie ma czasu na naukę, bo pracownik zrobi to samo szybciej jeśli projekt jest akurat „na wykończeniu” i wtedy często dostaje się też do wykonania prace biurowe. Natomiast w okresie „spokojniejszym” student dostaje bardziej interesujące dla inżyniera zadania. Miłe dla studenta jest to, że firma jest chętna do współpracy. Ilość rzeczy, których się można nauczyć oczywiście zależna od tego, co już się umie;) i na pewno taka praca pozwala się obyć z praktyką zawodową, co dla studenta ważne.

gosia

Coś Ty Edek, dla ''nich'' kapitał ludzki nie ma znaczenia. Ważne aby był lans i celebrytoza w luksusowej limuzynie. A kurs sobie opłać z własnej kieszeni.

@gosia

Czesc wszystkim. Prosze powiedzcie mi jak sie pracuje w Navic.Interesuje mnie atmosfera, godziny pracy . zarobki. Jak traktuja absolwentow? Czy warto aplikowac? doradzcie cos?

Pawełek
@Monika

Mi się pracuje dobrze, atmosfera jest w porządku, ludzie fajni. Organizacyjnie jest dużo do poprawy, ale w porównaniu z innymi firmami tych rozmiarów to i tak nie jest źle. Ruchomy czas pracy: start między 7-9 koniec 15-17. Absolwentów wydaje się, że traktują uczciwie, ale ja tam nie wiem ich trzeba by pytać ;) Na temat zarobków innych nie powiem bo nie wiem, ale ja chciałbym mieć więcej :P Aplikować zawsze warto, a na prace nie trzeba się decydować. Moza sprawdzić jak jest i zobaczyć ile zapłacą.

Olgierd

Witam wszystkich. Navic to dobra firma. Mialem problemy z alkoholem i zarywalem projekty. Dzieki kolegom z pracy wyleczylem sie z nalogu i dalej pracuje. Chcialbym im za to bardzo podziekowac.

Zostaw merytoryczną opinię o NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o. - Poznań

NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • św. Michała 100
    61-005 Poznań

NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o.