Piechulski Bogusław Mechanika Pojazdowa

Wałbrzych

Opinie o Piechulski Bogusław Mechanika Pojazdowa

M190 2015-06-24 23:18
Zglosielem się do wymiany sprężyn z przodu, jedna była pęknięta. Sprężyny były sportowe, auto nisko zawieszone, obiecano mi wymianę na takie same i tak tez zostało policzone. Po obiorze auta okazało się ze sprężyny sa zwykle zostalo tylko pomalowane na kolor czerwony , auto miało wyższy prześwit nie przed wymiana. Zostalem okłamany!!! Cena za sprezyny sportowe a wstawione zwykle pomalowane.

Marka/model samochodu:
Mercedes 190
Voytek 2017-03-22 15:49
Piechulski ul ceglana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za cześć za 200 zł wziął 600 zł, ale było za późno nigdy tam nie pojadę,,, przeglądy odradzam czepia się głupich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a istotnych nie widzi. A znajomym przy wymianie oleju zatarl silnik bo odpalił na pustym, pustak.
Odradzam mocno też warsztat na wysockiego przy starej kopalni koło tego dobrego elektryka, po wymianie części niedokrecil silnika i skrzyni, zabilbym się z rodziną i dziećmi na autostradzie, a innemu tak wymienił olej że nawet nie dojechał z połową do domu!!! To wręcz przestępcy, co za
Zostaw swoją opinię o Piechulski Bogusław Mechanika Pojazdowa - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piechulski Bogusław Mechanika Pojazdowa