Gościniec Pod Aniołami

Dobra

Opinie o Gościniec Pod Aniołami

Casandra 2011-02-22 12:25:23
Jaka firma? Jacy specjaliści? Chyba opinię pisał ktoś, kto nie wie co to jest Gościniec pod aniołami :) a współpraca... no cóż... kończy się sprawami w sądzie.
były_pracownik 2011-02-23 05:28:04
Jedynym specjalistą w tym lokalu jest jego właściciel - specjalność: KANTOWANIE - zarówno klientów jak i pracowników.
anonim 2011-02-24 02:39:46
Pan doktor{:)}(usunięte przez administratora)" mija się z prawdą" i nie tylko! jest też "tyranem" ,który zmusza pod presją i grozbami do podpisu wszelkich pism! nie płaci nikomu za nadgodziny! ale i oszukuje Urząd dla bezrobotnych ! korzystając z funduszu Unii za zatrudnianie bezrobotnych na na innych stanowiskach niż naprawdę!!! zatrudnieni są meldowani w restauracji , pracują po 24h na dobę , remanenty są fikcją liczoną przez Panią I. i OCZYWIŚCIE na niekorzyść dla pracownika!!! tz. zawsze manka... a co dziwne ? mimo wielu kontroli dalej robi tak samo>>>>czyli dalej kantuje nie tyko pracowników , ale i klientów na każdej imprezie!!!!
miruna 2016-04-19 10:09:39
@amanda t. ja też mam wrażenie, że nie może być tak źle. A dodatkowo przecież właśnie rozpoczyna się sezon na te wszystkie imprezy okolicznościowe, więc pewnie można będzie nieźle zarobić, a przecież o to chodzi :)
Zostaw swoją opinię o Gościniec Pod Aniołami - Dobra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gościniec Pod Aniołami