Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O.

Sosnowiec

Opinie o Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O.

Tofu 2009-06-10 20:51:55
Niestety firma bez przyszłości jeśli o takiej marzysz to szkoda czasu - nie wiele się nauczysz i ............eee nie będę pisał bo powiedzą że im na złość robię, ale cóż Francja żądzi (tzn myśli że Polak to szmata, którą można pozamiatać cały świat).
Pracownik 2012-01-10 23:47:53
Witam. Nie polecam pracy w tym miejscu ani szeregowym zombie ani kierownikom sektora. Będziecie ganiać za francuską marchewką aż padniecie. Słowem wyobraź sobie wszystko co można robić na takim sklepie... to właśnie Ty sprzedawco, kierowniku będziesz to robił ale za wszystko wynagrodzenia nie dostaniesz... :)
mitik 2016-04-21 23:44:49
anonim, Decathlon to typowa sportowa sieciówka, stawki sie róznia trochę od stanowiska. Jednak to dobra opcja dla studentów, pracujac na dziale zarobisz jakieś 2000 złotych, masz szansę na premię, do tego multisport i dość rozbudowany system socjalny.
Zostaw swoją opinię o Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega Sklep Sportowy "Decathlon" SP Z.O.O.