Opinie o arval.pl - Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Arval Service Lease Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arval Service Lease Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arval Service Lease Polska w Warszawa

Celestyna Gwiaździsta

Firma Arval regularnie ZAPOMINA PRACOWNIKOM WYPŁACAĆ NADGODZIN i trzeba się prosić, żeby je łaskawie wysłali w dodatku w kolejnym miesiącu. Jak o nadgodziny, to wiedzą gdzie i komu płakać z dogłębnym wylizywaniem nieszlachetnych części ciała, ale z ich wypłaceniem już tak bardzo się nie spieszą, bo ojjjj menager/menagerka zapomnieli tego zgłosić, ojjjj będzie w następnym miesiącu, ale o nadgodziny to proszą się jak psy o michę. Banda niepoważnych ludzi w bardzo poważnych garniturach i garsonkach.

XOXO
@Celestyna Gwiaździsta

Takie rzeczy należy zgłaszać (bez żadnej obawy) do PIP. Z tego co czytam we wszystkich komentarzach, to takie coś jak Arval nie powinno istnieć ;) w normalnym, cywilizowanym świecie. Jeżeli chodzi o zapłatę za nadgodziny - laski nie robią. Szkoda, że odsetek za to nie płacą i jeszcze nie wszedł komornik ;) Ode mnie negat dla tej pseudo-firmy ;) Pozdrawiam ;)

Kolo

- tragiczny work life balance, pracy za duzo na jedna osobe - brak nadgodzin (nie wszedzie) - srednie pensje + zespol + benefity

Kolo
@Boguśka

Premie są kwartalne albo roczne. Roczne zazwyczaj mają Mangerowie. Pracy jest nie do przerobienia, więc z tego względu są podwyżki - ostatnio była chyba inflacyjna. Tylko trzeba pamiętać, że dadzą Ci podwyżke ale robisz za 1,5-2 osoby :D Chociaż z tym podwyżkami to jest i tak raz na rok. Premie są raczej standardowe, tak jak w innych leasingach /bankach.

Pracuję w Arvalu od dwóch miesięcy. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, czuję się zaopiekowany przez managera i resztę zespołu. Bardzo fajne benefity - jest karta lunchowa. Jeśli chodzi o proces rekrutacyjny to rekruterzy bardzo komunikatywni - odpowiadają na wszystkie pytania i utrzymują kontakt z kandydatem na temat procesów rekrutacyjnych. Ja startowałem na inne stanowisko, ale ze względu na doswiadczenie przerzucili mnie gdzie indziej i wgl nie żałuję. Nowe stanowisko nawet bardziej mi pasuje :)

Dionizos
@Michał

Taaak, mega komunikatywni ...zadzwonią po 2m że Cię biorą albo w ogóle nie zadzwonią

Pawel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jakie auta służbowe dla managerów? Czy jest możliwość wyboru z jakiejś puli?

Dionizos Nowy wpis
@Michał

Sanran

Stanowczo nie polecam. Jakiś kontakt jest tylko do podpisania umowy potem dla ich nie jesteś ważny w ogule. Jeśli masz problem dodzownić się jakoś można, dostajesz odpowiedź że wszystko załatwią co nie prawda, za kilka dni dzwonisz jeszcze raz, osoba z którą rozmawiałąsz jest gdziesz, nowej osobie trzeba naświetlać problem od nowa, znowu obiecanki i nic, dzwonisz znowu, znowu inna osoba, teraz dostajesz odpowiedź że wd regulaminu mają obowiązek sprawe załątwić w ciągu 10 dni roboczych. Arval, nigdy więcej.

J23 Nowy wpis
@Sanran

Popieram. Dzwonisz, najpierw słuchasz automatycznej sekretarki, która w razie wypadku każe ci wcisnąć 1, 2, 3 ... potem wszyscy konsultanci są zajęci. Kiedy odezwie się w końcu jakaś Zetka i przedstawisz jej sprawę, ta mówi: to nie do mnie, to do koleżanki .... i tak przełączają po4-5 razy, po czym mówią, że oddzwonią i zero kontaktu. I zabawa od nowa.

A Nowy wpis

Polecam pracę w Arval :) duży szacunek do pracownika po powrocie z urlopu macierzyńskiego Jestem mile zaskoczona, jak firma się mną zaopiekowała.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Arval Service Lease Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jagna

Widzę, że Firma nie podaje informacji o zarobkach w swoich ogłoszeniach. Konkretnie czytałam ofertę na KYC Analyst. To do jakiego momentu w rekrutacji trzeba czekać, żeby się dowiedzieć, jakie są stawki? Gdyby ktoś mógł przybliżyć zarobki tutaj, to oczywiście niesamowicie byłabym wdzieczna z tego powodu

@Jagna

Informacja została mi udzielona dopiero jak oddzwonili, że mnie biorą.

Zainteresowana

I jakie zarobki można tam dostać? Jakieś widełki?

Loz
@Zainteresowana

Maks. 8,5 k brutto

Zainteresowan

Ponawiam pytanie o widełki zarobków :) Dzień dobry, mam dwuletnie doświadczenie w CFM. Widziałam ogłoszenie na Direct Sales Executive. Na jakie zarobki można liczyć w tej firmie? Proszę o poważne odpowiedzi (widełki) a nie 2500 brutto :) Dziękuję ;)

Czy ktoś brał udział w rekrutacji do Działu Zakupów albo tam pracuje/pracował? Na jakie zarobki można liczyć,jaka atmosfera,czy obowiązki są jasno przydzielone,jacy przełożeni?

Natalka

Czytam tak ogłoszenie też na account managera i tam jest napisane, że wymagają "Umiejętności radzenia sobie w niestandardowych sytuacjach." może ktoś napisać, jakie by to miały być właściwie "sytuacje"? Duży stres jest ogółem? Tego się trochę obawiam.

Maria
@Natalka

Stres jest, jak w kazdej pracy handlowca, trzeba gonic wynik ale jezeli lubisz to co robisz i chcesz dalej w to isc to dasz rade naucza cie wszystkiego

@Maria

Uczy bardziej doświadczony pracownik czy jest profesjonalne szkolenie? Wiadomo wynik najważniejszy. Tylko czy co miesiąc daje się rade go zrobić? Targety są na realnym poziomie?

Czy pracownicy w Arval Service Lease Polska dogadują się między sobą?

Katarzyna

W firmie pracuję od pół roku na stanowisku specialistycznym, jestem bardzo zadowolona z tego jaki zespół ludzi mnie otacza, możemy liczyć na swoje wsparcie, dodatkowo firma dba o rozwój pracownika oraz posiada ofertę awansow wewnętrznych, w związku z czym jest pole do rozwoju. Wiadomo, są rzeczy które możnaby było zrobić lepiej, ale pracuje mi się tu zdecydowanie korzystniej niz u swojego wczesniejszego pracodawcy. polecam zwłaszcza jeżeli ktoś chce mieć szanse na nauczenie się czegoś od podstaw .

W sieci udało mi się odnaleźć ofertę pracy na stanowisko account manager - specjalista ds. obsługi klienta. Firma oferuje możliwość pracy hybrydowej po okresie wdrożenia. Po pierwsze, ile ten okres wdrożenia trwa? I na czym on polega? Po drugie, jeśli chodzi o pracę hybrydową, to ile dni trzeba dojeżdżać do biura? I kto decyduje, jakie to dni będą? Z góry dzięki za informacje, przymierzam się do aplikacji ;p

krzysiek

pracujemy 2 dni z domu, 3 dni z biura. polecam, pracy jest dużo, ale mega fajna atmosfera i super benefity

Zainteresowana

Witam. Jakiś czas temu wisiało ogłoszenie na direct Sales Executive. Znaleźli już kogoś? Rekrutacja trwa? Jakie zarobki i socjal? :)))

Kk

Bardzo odradzam pracy w tej korporacji. Wyzysk, cyferki i brak szacunku do ludzi. Robią ankiety satysfakcji, a wmawiają przed nimi jak głosować. Ja bym się nie zdziwił jakby to nie było anonimowe.

Z

Firma zdecydowanie stawia na ILOŚĆ, a nie na JAKOŚĆ. Wewnętrznie oraz w obsłudze klientów jest MASÓWKA. Przechwalanie się nic nie da, że się jest na szczycie jak to tylko pozory w tym marnym przedsiębiorstwie z kartonu. Hanka też lubiła kartony i co już kobity nie ma.

Kabaret

Mam pytanie czy tendencja wzrostu KPI będzie w 2026 roku milion czynności na miesiąc?. Myślę żeby kupić kampera i postawić go pod biurem na Wołoskiej bo mnie nie stać na zakup mieszkania na Mokotowie przy zarobkach jak pracownik Lidla. Wiecie kamper aby z roboty wyjść tylko na 6 godzin snu i tyrać aby flota rosła. Obiady za sodexo może starczy na jeden w tygodniu resztę się przepije kawa. Wypoczynek to jest najlepszy po 5 dniach tyrania w sobotę na nadgodzinach bo lidera branży nie stać na dodatkowych pracowników.

Brak słów

(usunięte przez administratora) wyzysk do granic możliwości, ciągle za mało, a obowiązki dochodzą. Szkoda, że KPI ciągle rosną, a nie premia nie wspominając już o „ pensji”. Rotacja niesamowita i braki kadrowe.(usunięte przez administratora). Flota rośnie szkoda, że nie pieniądze na koncie w tej (usunięte przez administratora) zarządzanej firmie.

Magda

Nie polecam pracy w Arvalu. Firma daje tyle pracy ze pracownicy nie wyrabiają. Nadgodziny wypłacane dopiero po spięciu z dyrektorem ci co nie walczą o swoje dostają do odbioru inni wpłata na konto. Brak możliwości rozwoju duża rotacja, zadbanie o klienta fatalne opinie klientów mówią za siebie. Lokalizacja Mordor więc dojazd do biura tragiczny. Wsparcie od działu IT przy jakikolwiek problemach jest dramatyczne

@Magda

Zglaszaliscie problem ze zbyt dużą ilością obowiązków? Ile tych nadgodzin w miesiącu wpada? Dla mnie akurat to nie problem jak będą do odbioru ale z ciekawości jeszcze zapytam - jaka stawka za nadgodziny, kiedy ktoś chce żeby były wypłacone?

X

W Arvalu dobrze się nie dzieje. Zabrany nnajwiekszy benefit czyli elastyczne godziny pracy (wczesniej można było zaczynać pracę między 7 a 9.30) brak platnych nadgodzin, ciągła rotacja pracownikow, brak możliwości awansu, brak mozliwosci rozwoju. (usunięte przez administratora) " w granicach normy " Brak podwyżek, a osoby które pracują na stanowisku juniorskim pół roku dostają 3 podwyżki. Generalnie nie polecam..

Balagan

Firma juz drugi raz w tym roku wstrzymala rekrutacje: Otworzyla wstrzymana rekrutacje a po ok tygodniu znowu ja wstrzymala. Nie wyglada to powaznie, juz lepiej bylo sie wstrzymac na dłuzej.

@Balagan

rozumiem, że jesteś kandydatem i aplikowałeś? Jeżeli tak, to za każdym razem dawali Ci znać o wstrzymaniu rekrutacji chociażby mailowo? No i zliczając te przerwy to ile trwał cały proces rekrutacyjny no i z jakiego powodu wstrzymywali te rekrutację, a potem wznawiali?

Czy urlop w Arval Service Lease Polska jest płatny 100%?

Zostaw merytoryczną opinię o Arval Service Lease Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Arval Service Lease Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Arval Service Lease Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arval Service Lease Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arval Service Lease Polska
1.8/5 Na podstawie 38 ocen.

Arval Service Lease Polska