Ortus Paweł Ohla

Bydgoszcz

Opinie o Ortus Paweł Ohla

alina 2014-09-22 07:12:06
wyzysk w biały dzien,codziennie sie robi po 10godz plus kazda sobota i wybrane osoby maja nocki od niedzieli,non stop te same osoby a dodatek nocny to 40zl i to maja tylko ludzie na umowie stalej a takich tam malo bo wszyscy maja prawie smieciowki,atmosfera nie ciekawa,brak prawdziwch kierowników i brygadzistek,ciezko o jeden dzien wolnego,po za tym kurz,halas a zdrowotnego za takie warunki pracy brak,zero premii a soboty i nocki na zleceniowce placone tak jak normaly dzien nic wiecej,po prostu katastrofa,zeby wyjsc na 1500 trzeba zawsze byc i charac
GWIAZDKA 2016-10-01 12:06:31
Praca w bardzo złych warunkach. Ogromne zapalenie i hałasach. brak szacunku dla pracowników. Ciągła presja , patrzenie na ręce pracownikowi przez brygadzistę który sam nic nie robi tylko donosi na innych. Jedynie czego można się dorobić to tylko nerwicy.
Aaaaaaaaaaaaaa 2016-10-03 12:13:35
Zgadzam się z powyższymi opiniami atmosfera w tym zakładzie jest nie do zniesienia jak to w poprzedniej opinii zaznaczone trafnie jedyne czego można tam się nabawić to nerwica,a co do pracy oczekiwane jest od pracownika więcej niż pozwalają na to siły i zdrowie.Nie polecam pracy w tyn zakładzie pracownik nie jest uszanowany.A co do brygadzisty brak słów, przez półtora roku jego dowodzenia odeszło więcej osób niż przez 6 lat trwania zakładu.Zmiany nocne mają non stop te same osoby(w szczególności dwie),premii za godziny nad liczbowe zero,w co drugą sobotę trzeba być w pracy.Nie polecam pracy w tym zakładzie.
Osioł 2016-10-13 19:28:47
Praca w kurzu hałasie i w smrodzie tyryć po 12 14 godzin a o podwyżkę można zapytać Osła.
Zostaw swoją opinię o Ortus Paweł Ohla - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ortus Paweł Ohla