Opinie o Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski w Pleszew

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski w Pleszew

Konsult Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Ciągle (usunięte przez administratora), brak organizacji, brak planowania. (usunięte przez administratora) i samowolka, robienie zadań na wczoraj, ciągle presją czasu. Ciche zmuszanie do bezpłatnych nadgodzin. Kadra zarządzająca jest nią tylko ze względu na długi staż w firmie, nie że względu na umiejętności. Pensja? No właśnie grosze, pierwsza lepsza konkurencja płaci więcej. Dodatkowo pensja tutaj jest ukryta jako wynagrodzenie i "premia". Jak pójdziesz na l4 to części wynagrodzenia zwanym premia też możesz nie widzieć. Ciągła rotacja pracowników, ciągle przychodzą osoby z poza świata IT na konsultanta, bo nikt normalny tu by się tu nie zatrudnił. Na szczęście po znalezieniu nowej firmy zarabiam 2x tyle i zadań mam 3x mniej. Tragedia, PiP i US myślę, że miałby tu pole do popisu.

BB Nowy wpis
@Konsult

Jakoś 50 osób tutaj pracuje z tego co słyszałem... I płacą od 10k w górę ? Czy to jakiś mit ?

Specjalista ERP Nowy wpis
@Konsult

Kolego załóż własną firmę zamiast krytykować, zatrudnij innych i płać im chociaż po 10 000 Netto UoP, kup im cały sprzęt, licencje, szkolenia, opłać koszty paliwa i leasingu samochodów służbowych i zarabiaj więcej od nich jako szef... Wtedy pogadamy... Poza tym miej odwagę się podpisać !!!

Czy rotacja pracowników w Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski na Konsultant jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 31 grudnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Wdrożenioweic

Warszawa wysysa wszystkich... tam się płace zaczynają od 15k, a teraz przy pracy zdalnej nie musisz się nawet przeprowadzać...

Kamila
@Wdrożenioweic

No to prawda. W Warszawie na pewno te warunki pracy są nieco cięższe.. skąd wiadomo, że jest rotacja, a nie powiększają po prostu zespołu?

Wdrożeniowiec
@Kamila

Dlaczego warunki pracy w Warszawie są cięższe ? Skąd ta opinia ? Tam stawka godzinowa to 300 - 400 PLN więc nawet pracując mniej uzyskujesz wyższy stopień rentowności...

Wojtek

Jakie są widełki ? Konsultant Optima na ile może liczyć ? Czy oferty są tylko B2B czy UoP ?

@Wdrożeniowiec

Może sugerowała się tylko wielkością miasta? Chociaż faktycznie ma to mało wspólnego z czymkolwiek. Ale odpowiedziałeś na temat stawki ale to co sposób pracy jest porównywalny w obydwu miastach?

Jacek
@Wojtek

Jak nie jesteś początkujący to zapewne jak u innych partnerów 6 000 - 9000 Netto plus samochód służbowy plus premie a na B2B to pewnie z 10 000 - 13 000 brutto. Wszyscy mniej więcej tyle dają...

Kazimierz
@Jacek

Skąd te kwoty, pracujesz tam? Wszystkie te podawane tu kwoty wyglądają na czyjąś bujną wyobraźnię.

@Kazimierz

Serio 6k - 9k Netto dla kogoś z doświadczeniem chociażby w Comarch Optima to "bujna wyobraźnia" ??? To szkoda czasu na wysyłanie CV

@Kandydat

A to ile według Ciebie taki specjalista powinien normalnie zarabiać?

@Olga

Zachęcam powysyłać CV do jakiejkolwiek Firmy IT co sprzedaje comarch w okolicy i sprawdzić...

@@Kandydat

Przed wysłaniem musiałabym się jednak trochę podszkolić. :( Czy Twoje zdanie jest takie, że tą firmą nie warto się interesować?

@Olga

Odwrotnie, uważam, że nie należy sugerować się wypowiedziami 'Trola Kazimierza", to jest Firma IT z długoletnią tradycją, zatem wartą uwagi !!! Nie ma co wczytywać się w opinie niezadowolonych pracowników, którzy przypadkiem dostali się do branży IT, ale nie potrafili się rozwinąć i dać firmie wartość, którą można dobrze wycenić. Branża IT to praca dla myślących i zarobki są wynikiem iloczynu ilości problemów jakie możesz rozwiązać i czasu w stosunku do mediany która wyznacza punkt odniesienia wyceny godziny.

DD
@Kandydat

Obecnie wyciągniesz 14 000 Netto w Poznaniu u dowolnego Partnera Comarch, mówimy oczywiście tylko o tych większych...

Karol
@DD

Możesz napisać u którego to się chętnie zgłoszę :)

Szukam Pracy Nowy wpis
@Kazimierz

A tak poważnie to na ile można liczyć jako Konsultant XL ?

Czy w Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Gal

Słyszałeś żeby ktoś tak kiedyś robił w przypadku umów UoP ? Przy dzisiejszych zarobkach w IT życie od 1 do 1 raczej nie stanowi problemu :)

Gal anonim
@Gal

Akurat pytanie jest trafne. W tej firmie zarabiasz grosze, więc szybsza wypłata się przyda żyjąc od 10 do 10 :)

Gal
@Gal anonim

Nie da się dzisiaj w IT zarabiać mniej niż 10 000 Brutto...

programista
@Gal

Brutto to raczej 20 k :)

olek

a słyszałeś o jakiś wolnych etatach w Ordersoft @Arek, bo mnie ta firma interesuje ale nie widziałem aby kogoś szukali

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. wdrożeń systemów Comarch ERP w firmie Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
dzik

Ordersoft to poznańska firma komputerowa. Jak każda tego typu placówka przyjmują oczywiście praktykantów, ale nie wiem jak wiele miejsc rocznie dla nich posiadają. Nie jest to jakaś wielka spółka z ogromnym kapitałem , ale jak na prywatny biznes takich rozmiarów i tak radzą sobie moim zdaniem całkiem nieźle

miras

studentów w ogóle przyjmują do pracy ? bo szukam roboty jako student tak żeby dorobić bo studiuje zaocznie. wiecie trzeba mieć pieniądze na studia. proszę o opinie aktualnego jak to wygląda w 2015 roku. mam nadzieje, że uzyskam informacje od kogoś tutaj. robertto nie miał odowiedzi to może ja dostanę

ale_jaja

Potwierdzam powyższe wpisy. Brak perspektyw, szkolenia tak są - włączasz instrukcję w PDF i uczysz się sam :). Duża rotacja i "łatwe wypuszczanie" starych dobrych pracowników do innych firm (lepsza kasa). Większość referencji na stronie są napisane przez pracowników (mających własną działalność i pracujących dla ordersoftu). Atmosfera nie jest zła, ale tym człowiek rodziny nie nakarmi.

To co jest napisane na stronie to czysty marketing i nie ma się co dziwić bo większość firm tak robi. Szkoleń dla pracowników po prostu nie ma. Generalnie nie było by tak źle gdyby pensje były wyższe. Ludzie pouciekali bo pracowali za grosze. Pomimo tego, że sam tu pracuję to ja daję tej firmie jeszcze rok może dwa patrząc na poczynania szefostwa.

jooo

Właściciel jest jednocześnie dyrektorem. Potwierdzam powyższe wpisy. Żadnych perspektyw, brak współpracy zespołowej. Brak szkoleń. Uczysz się sam i słyszysz bajki o perspektywach i pensji. Ciągła rotacja. Nie polecam.

?

Nie wierzę w to co widzę. Firma nie oferuje żadnych szkoleń, "gdyż szkoda wydawać, bo i tak się nic nie nauczysz", a z tą premią to ktoś nieźle popłynął, zazdroszcze takiego podejścia, gdyby tak było to w ciągu pół roku nie odeszło by tyle ludzi....

Aktualny pracownik

Całkowicie błędna informacja. Zarówno handlowcy jak i konsultanci wynagradzani są zależnie od wyniku (oczywiście stała pensja też jest). Premie całkiem spore jeśli jest dobra sprzedaż produktów czy usług. Możliwości rozwoju też sporo ale trzeba CHCIEĆ się uczyć. Szef bardzo przychylnym okiem patrzy na tych co się rozwijają, dzieli się również swoją wiedzą i nigdy się nie zdarzyło żeby odmówił mi pomocy. Inni w biurze zresztą też nie.

Opinie trafne, duża rotacja, brak perspektyw, wciąż nowi pracownicy uczący się z instrukcji, zero współpracy zespołowej, no i nie docenianie dobrych, długoletnich pracowników. Szef już podchodzi bardzo rutynowo.

Dawniejszy pracownik

Jedynym problemem hamującym firmę był szef...A jeszcze pojawiła się jego kobieta na pokładzie...

Dawny pracownik

Niestety potwierdzam. Właściciel dawno zapomniał co to znaczy rozwijać się zawodowo. Na sensowną komunikację wew. też nie ma co liczyć. Taki urok ;)

Anonim_nowy

nie polecam, żadnych możliwości finansowych, rozwojowych.

Awans....nie widzę takich mozliwości w tej firmie.

Szukam pracy

a jakie są możliwości awansu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski - Pleszew

• Jak się pracuje w Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski?

Zobacz opinie na temat firmy Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ordersoft Firma Komputerowa Marek Durski
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zakopiańska 150
    60-467 Pleszew