Opinie o British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor w Wojnicz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor w Wojnicz

Jakie aktualnie wychodzą stawki godzinowe dla samych nauczycieli? Nie mam pojęcia dlaczego ktoś pytał kiedyś o pomocnika budowlanego ale pokazywało mi wcześniej w ofercie dla nauczyciela angielskiego kwotę 62 netto od godziny gdzie jeszcze w sierpniu w innej ofercie wpisane było 50. Czy to oznacza, że stawka z miesiąca na miesiąc może wzrastać? czy dużo jest pracy poza zajęciami jeszcze w domu?

Aleksandra Nowy wpis

Profil nie mógł należeć do British Centre w Łodzi, bo nr KRS, Regon i NIP należą do British Centre w Wojniczu. Pewnie właściciel założył kwiaciarnię i dlatego dolepiła się ona do już prowadzonej działalności. Natomiast możliwe, że gros komentujących komentowało nie to BC, nie sprawdzając, gdzie komentują. Ja w sprawie pracy w BC w Wojniczu. Rok temu od 1 września była oferta pracy dla nauczyciela jęz. angielskiego z ponad 40 zł brutto/godz. Jakie są szanse na posadę po wakacjach? Jaka stawka w 2023?

Wojciech Nowy wpis
@Aleksandra

Powyższa opinia jest nieprawdziwa. W British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor w Wojniczu nie pracuje i nigdy nie pracowała żadna pani Ziemniewiczowa. Opinia musi dotyczyć innej placówki o podobnej nazwie. Szkoła Językowa British Centre jest również w Łodzi i nie jest w jakikolwiek sposób połączona ze szkołą w Wojniczu. Dodatkowo w 2014r., kiedy został dodany powyższy komentarz Szkoła Języków Obcych i Korepetycji British Centre w Wojniczu jeszcze nie istniała. My działamy od 2018 roku i potem zostaliśmy podłączeni pod profil firmy British Centre w Łodzi i Państwo wpisali Nasz NIP i KRS. Bardzo proszę o jak najszybszą poprawę tego faktu i odłączenie od profilu w Łodzi.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko pomocnik budowlany w British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor? Napiszcie, co sądzicie o rozmowie kwalifikacyjnej/ jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Martyna

Jak to się stało, że do końca 2021 roku opinie dotyczyły BRITISH CENTRE w Łodzi, a od 2022 pojawił się w nazwie profilu dopisek o jakimś studiu florystycznym z Wojnicza? Jak to naprawić? Bo wygląda na to, że profil został zhakowany.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor na stanowisko Zatrudnię? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
logo firmy Nauczyciel na kierunkach medycznych
Wrocław
Szkoła Policealna GoWork

Zdecydowanie się zgadzam. Nie znam żadnej zdrowej osoby, która miała wybór żeby męczyła się tam dłużej niż rok dwa.

Martyna

Ciekawe, że skoro jest tu tak źle, to część osób pracuje tu nieprzerwanie od nastu lat. A powyższe opinie są tak wiarygodne, że nawet imienia te osoby nie ujawniły. I pewnie same pracowały w British dłużej "niż rok dwa" ;)

Nie zgadzam się z tą opinią, pracowałam w BC (ponad rok temu) i dużo wyniosłam z tej pracy i do tej pory bardzo dobrze ją wspominam. Prawda jest taka, że jeżeli chcesz coś osiągnąć musisz dać coś od siebie i się trochę postarać. Za darmo niestety nic nie przychodzi.

Wojciech

Ewelina

Część z Was zapewnia, że w szkole zatrudnieni są sami wieloletni pracownicy. Ciekawi mnie bardzo, co takiego oferuje Wam pracodawca, że nie szukacie innego zatrudnienia. Chodzi o zarobki, atmosferę, a może jakieś dodatki? Też pracuję w szkole językowej, chętnie dowiem się, jak to wygląda u innych.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w British Centre Centrum Języków Obcych? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Martyna

Najpierw trzeba złożyć swoje CV. Dalsze etapy zależą od charakteru pracy o jaką człowiek się ubiega - praca biurowa czy praca lektora, chociaż mają jeden punkt wspólny: rozmowa. :)

Jaka jest kultura pracy w British Centre Centrum Języków Obcych? Obowiązuje typowy dress code?

Martyna

Nie ma narzuconego dress code. Obowiązuje jedynie zdrowy rozsądek i dobry smak - dresy, głębokie dekoldy, mini spódniczki i klapki raczej nie są dobrze widziane ;)

Zostaw merytoryczną opinię o British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor - Wojnicz

• Jak się pracuje w British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor?

Zobacz opinie na temat firmy British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British Centre-Centrum Języków Obcych i Korepetycji. Wojciech Mirek Studio Florystyczne Dream Decor?

• Rynek 22
    32-830 Wojnicz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042