Dach Bud Dorota Niedźwiedź

Emilianów

Opinie o Dach Bud Dorota Niedźwiedź

x 2013-11-04 07:30:48
nie polecam tej firmy, prezes wyplaca jak chce i ile chce. wzbogaca sie na pracownikach.
xxx 2014-11-23 20:30:39
Musiales krótko tam pracować, gdyż pracodawca wypłaca kasę w terminie i nie ma z tym żadnych problemów. Kolego chyba tylko chcesz zaszkodzić tej firmie
amod 2015-01-28 09:48:00
Pracodawca wypłacany ale dachy robi tylko aby wziąć kasę a jak coś sprawili nawet nie odbierze tel
xxx 2015-02-08 08:37:00
Dlaczego człowieku oczerniasz tak dobrze prosperującą firmę?? Nie rozumiem. Zazdrosny jesteś że ktoś ciężko i dobrze wykonuje swoją pracę? Uwierz mi znam taką firmę co robi na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
michal-dach 2015-02-22 22:21:55
Pewnie pracownik nic nie umiał i go Paweł wywalił ją jakoś pracowałem około trzech lat i nie miał nigdy problemu z wyplata a już nie pracuje bo otworzyłem swoją firmę z dachami którego wszystkiego nauczyłem się właśnie od Pawła to więc pewnie pisze to komentarze były jakiś pseudo pracownik który chce kasę za tzw stanie i drapanie się po d... pozdrawiam Michał
nieznajomy 2015-11-26 11:50:15
Witam nie polecam firmy pana Pawła o nazwie DACH-BUD bo nie wywiązuje się z zleceń i umów z którymi podpisał i nie jest wypłacalny w terminie jak wypada wypłata :) ......Pozdrawiam
Inwestor 2016-08-04 23:42:43
O Panu Pawle usłyszałem z polecenia że dobrze robi robotę i się zna na rzeczy i faktycznie tak było. Pierwszy dzień chłopaki wpadają na budowę wysypują się z samochodu i od razu każdy wie co ma robić miło było popatrzeć faktycznie byłem pod wrażeniem bo nigdy nie widziałem żeby ktoś tak zapie....na budowie żadnego stania drapania się po tyłku tylko konkretna robota szła. No ale wkącu jak się spieszy człowiek to czasem popełni jakiś błąd no i u mnie tak było krzywo przykrecona rynna wzdłuż okapnika, brak fartucha zabezpieczającego okno dachowe typu VELUX no i na końcu niespodzianka w rynnę a dokładnie w kolanko na górze któryś z pracowników wsadził mi obcietą butelkę plastikową tak żeby woda nie szła dalej -sam Pan Paweł jest ok ale wydaje mi się że za szybko i że za dużo ma wziętych robót i nie wyrabia z tąd te uchybienia-aha jeżeli chodzi o tą butelkę w rynnie wszytko było ok kasa zapłacona żadnych problemów z dogadaniem się więc nie wiem po co ta złośliwość ze strony któregoś pracownika ogólnie nie polecam
Michał 2016-08-04 23:53:00
Spore niedociągnięcia przy obróbce rynien krzywo i niechlujnie Pan Paweł nic nie mówi nie pyta nie proponuje siedzi cicho i robi robotę czasami wrażenie jakby odwalic i pojechać jak najszybciej na drugi dach a sami pracownicy o coś poprosić poprawić ponadto miny mają jakby mieli zwymiotowac -reasumując słyszałem że jest ok ale ktoś mi powiedział że się popsuł więcej odczółem to na sobie -nie polecam tego gościa
lolek 2016-08-05 11:45:57
czyli jednak chyba nie każdy jest zadowoony z ich usług na pewno.
Zostaw swoją opinię o Dach Bud Dorota Niedźwiedź - Emilianów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dach Bud Dorota Niedźwiedź