Nexcom Firma Komputerowa Ireneusz Marszałek

Kozy

Opinie o Nexcom Firma Komputerowa Ireneusz Marszałek

kris778 2012-05-10 08:03:18
Podzielam zdanie , szybko fachowo i co ważne uczciwie nie naciągają , u nich naprawa laptopa kosztowała mnie 150pln a w 3 innych punktach powiedzieli mi od 500-800 pln SZOK!
michał j. 2012-07-20 10:15:02
zazwyczaj nie dodaje opinii ale tym razem postanowiłem coś wskurać - konkurencja tej firmy z niedalekiej odległości (pisarzowice) zdiagnozowała mi uszkodzenie płyty i stwierdzila ze naprawa nie oplcalna i zaproponowala zakup nowego komputera w firmie NEXCOM naprawa kosztowala 30pln i sprzet chodzi ...
Harry 2016-03-12 09:41:34
Pracowałem tam kilka lat. Atmosfera super, szef super, wypłata zawsze na czas. Ekipa zawsze zgrana, odpowiedzialna i z doświadczeniem. Pomocna w każdej sytuacji. Nie było problemów z urlopami czy nawet z nagłą potrzebą wolnego dnia. A i jak się człowiek pochorował to nikt na niego źle nie patrzył. Bardzo gorąco polecam i pozdrawiam.
tomasz 2016-04-23 20:05:32
co się stało, że już nie pracujesz @Harry? Pytam, bo poszukują ludzi do serwisu i zastanawiam się czy nie zgłosić się na rozmowę kwalifikacyjną ?Nie napisałeś nic o wynagrodzeniu?
Zostaw swoją opinię o Nexcom Firma Komputerowa Ireneusz Marszałek - Kozy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nexcom Firma Komputerowa Ireneusz Marszałek