Drukarnia MATRIX

Piaseczno

Opinie o Drukarnia MATRIX

NapalonyOlek 2011-08-09 10:37:19
A raczej nie zwolniłem się odszedłem bo o umowie mogłem zapomnieć. A praca a czarno mnie nie interesowała
anonimek 2011-08-30 11:08:29
Witam,pracowałam w drukarni jeszcze w Iwicznej ponad dwa lata, poznałam kilka fajnych osób z którymi utrzymuję kontakt do dziś ale o warunkach pracy nie mogę powiedzieć niestety nic dobrego i zgadzam się z zarzutami poprzedników, pozdrawiam starą ekipę, nie dawajcie się!!!
anonim 2011-11-27 10:23:05
Praca jak każda teraz wszędzie chcą żeby ( usunięte przez administratora ) i co mamy nie pracować ,da sie wytrzymać nie przesadzajmy :)
kolo 2012-05-09 09:58:36
[usunięte przez moderatora] to trzeba zobaczyc na własne oczy i doznać na własnej skórze. Tam sie po prostu nie daje wytrzymać. [usunięte przez moderatora] to nie pracodawca, ale wyzyskiwacz, poganiacz niewolników.
matrix 2012-10-16 12:42:33
[usunięte przez moderatora] szefowa wykorzstuie ludzi jak niewolnikow.W dotatko nie placi w terminie a pracownik robi po 12 godzin ze nikt jeszcze nie wlepik jej zadnej kary.Omijajcie szerokim ukiem.
han 2014-05-07 21:21:16
Mnie trochę przeraża ocena na profilu goworka, bo mają ocene 1/6, ale z kolei jedna osoba oceniła, ciekawe czemu tak nisko.
kas 2014-11-04 10:29:11
Hej, może ktoś ma coś nowego do powiedzenia o drukarni? Bo jestem tam zaproszona na rozmowę jutro i nie wiem czy opłaca mi się tam iść :)
śruba 2014-12-08 13:26:42
wiecie czy proponuja jakieś stanowiska pracy dla studentów albo osób bardzo początkujących?nakurat jestem taką osobą i bardzo zależy na pracy u nich. bardzo mi też zależy na info jak ewentualnie jak przebiega typowa rozmowa kwalifikacyjna u nich bo boję się jakiejkolwiek wpadki, muszę wiedzieć żeby przetrwać, pozdrawiam
tomek 2015-02-06 13:28:37
no niedawno oni mieli chyba jakiś program staży albo praktyk z tego co się orientuje tak naprawde, wiec zobaczcie sami jak to wygląda wszystko. Jak ktoś interesuje się ogólnie poligrafią czy zdjeciami to ja myślę, że w drukarni znajdzie się coś do roboty dla niego, wiec czemu by nie wysłąć do nich CV?
tłister-ka 2015-02-20 16:39:36
no właśnie ja niestety nie mogę nigdzie znaleźć żadnej informacji na temat tych jakichś programów staży i praktyk, możecie proszę podać jakieś namiary konkretne na te informacje? jestem po studiach graficzno - marketingowych więc myślę że zasługuję na zatrudnienie u nich, studia zobowiązują moje też mojego pracodawce, prawda?
maskit 2015-03-07 17:12:28
Hej, a może ktoś wie jak w Drukarni Matrix - oddział Warszawa maja się ludzie na stanowisku operatora maszyn cyfrowych? Czy oferowane przez nich stabilne zatrudnienie oznacza umowe o prace na czas nieokreślony? Jak tez wyglądają te elastyczne godziny pracy, jakimi się chwalą, nie ma tradycyjnego systemu zmianowego?
jhk 2016-05-15 19:52:07
to super, że można liczyć na stałą umowę @dora. A pwoiedz ile można tam mniej więcej zarobić na reke?
Zostaw swoją opinię o Drukarnia MATRIX - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia MATRIX