Opinie o Artman Świece Marek Kozbur w Kurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Artman Świece Marek Kozbur. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Artman Świece Marek Kozbur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Artman Świece Marek Kozbur w Kurów

Xxx

Zamowilem swiece ktore nie dojechaly. W jaki sposob kontaktowac sie z ta banda zjodziei? Pan ktory przyjmowal zamówienie ignoruje moje telefony. Dziekuje za info pozdrawim Andre

Inspekcja? To moi kolesie z koscielnej ławy wiec nic nie zrobia placzcie dalej ale macie robic co każe a moze zostanie wam w 3 ratach zaplacone dom mi postawilicie na zone samochod kupiliscie na ciocie i komornicy mi nie straszni bo firma tez nie na mnie a teraz dosc wyjasnien za.....c do roboty tluki:) ja lece na ryby

RITA
@Marek

DO MARKA Człowieku nawet nie masz odwagi się podpisać, podajesz się za Marka, chociaż wszyscy wiedzą że to nie on, jesteś zwykłym tchórzem i weź się lepiej do roboty a nie wypisujesz takie bzdury (usunięte przez administratora) bo inaczej nie można Cię nazwać

Gjhvjk

Przestańcie płakać do roboty bo zamówień dużo

gość

Tam nigdy nie ma wypłaty na czas. Ludzie muszą się poniżać i prosić o nią. To jest dopiero obłuda - rzucać na kościół, a mieć ludzi za nic. Odkupienie winy??? Śmieszne. Zacznijcie w końcu pisać do inspekcji pracy, to może coś zmienicie dla siebie.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Artman Świece Marek Kozbur? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
odpowiedź

Dlaczego ludzie są tak negatywnie do siebie nastawieni w tej firmie? Bo między innymi właściciel stwarza taką atmosferę. Tam nie można być zadowolonym, bo to go drażni. A odnośnie tych pseudo "wyższych pensji": kosztem zus-u za pracowników i umów zlecenia na 300-400 zł? Lepiej dobrze sprawdźcie, czy ZUS macie płacony, bo się okaże, że z waszej emeryturki nici. Jeśli się szanujesz potencjalny pracowniku, to sobie podaruj tą firmę, chyba że lubisz być tyrany - wówczas jest to strzał w 10! Lepiej nie mogłeś trafić!

Hmmm

Tylko gdzie chodza inspekcje bo przeciez nie wierze ze taka fajna firma nie miala ani jednej :) hajs wielka chata mercedesy no i na kosciol rzuci jak widac race inspekcji prace tez wasz mareczek zasila:)

Wilk

Wilczyco jesteś takim pasztetem na fitness sie wynoś i sie ogarnij!!!!

antykozbur

ale numer ta tak zwana "firma" to praca dla takich ludzi pokroju (usunięte przez administratora) czy najlepsza artystka (usunięte przez administratora) ploty ploty kłamstwo i obłuda fałsz itd a wypłaty są komiczne 2-3 stówki tygodniowo a gwiazda tego cyrku(usunięte przez administratora)to wybitny burak takiego zakładu to ja w życiu nie widziałem dobry materjał do programu Dlaczego Ja i tym podobne pozdrowienia dla tych co opuścili ten zakład specjalny.

@antykozbur

Ciekawe dlaczego Panią z biura tak boli ,że ludzie prawdę piszą a to dlaczego ktoś tam pracował czy pracuje to jego prywatna sprawa .Niestety są tacy którym wiek lub wykształcenie nie pozwala na nic lepszego bo jak powszechnie wiadomo z pracą jest ciężko. Ale jak się jest z szefem na 'ty' to nie ma co się dziwić Pani wypowiedzi.Ciekawe dlaczego sama (usunięte przez administratora) w troki wzięła kiedy okręt tonął a teraz jak widać przysłowiowe światełko w tunelu to tyłek na swoją ciepłą posadkę znowu wcisnęła . I co z tego że zarobię 2000 tys, żeby taką kwotę otrzymać muszę pracować 200h a umowy brak i tak było od lat mało kto miał umowę o prace każdy zasuwał na zlecenie z kwotą 200-300 zł na umowie więc co uważasz kobieto że te 2000 to dużo ? Wzbogacał się na ludziach to Pan M a ludzie byli wykorzystywani są i będą ...!!!!! Taka jesteś mądra i pozytywnie nastawiona a tu 13 a wypłay brak!!!!!!!!

wilczyca

Na wstępie chcę ogłosić wszystkim użalającym się nad sobą, że mam gdzieś to co sobie pomyślą o mojej wypowiedzi.Tak że nie wysilajcie się...Wasze komentarze mnie nie obchodzą..Po pierwsze kazdy z Was świadomie pracował lub pracuje w Artmanie.Nikt Was łańcuchami i nie przywiązał!!!!Dziwie się tylko że długoletni pracownicy napieprzają na Marka.A jak były dobre czasy i brało się po kilka tysięcy pensji to micha się cieszyła.co???...Ooooo jaka pamięć człowieka jest krótka.Czemu nikt nie napisze jak było kiedyś????!!!!Ja pracowalam kilka lat bylo raz lepiej raz gorzej.Nie użalam się na forum jak to było zle!!! Z żalami to do psychoanalityka idzcie BO KAŻDY Z WAS WIEDZIAŁ JAKA JEST NA DANĄ CHWILĘ SYTUACJA FIRMY a pomimo to świadomie sie na to godziliscie!!!Siedzieliscie lub siedzicie bo prawda jest taka ze Marek dawał dobre stawki za pracę.To ze teraz placi na raty to fakt ale byly czasy ze placił normalnie ale nikt o tym nie pamięta.Jestescie beznadziejni!!!!Najlepiej ukryc się pod pseudonimem i (usunięte przez administratora) na kogoś.Tchórze!!

Fapman

Ja dostalam moze trzeba uszy myc:)

Misia BigOs
@Fapman

Jeśli ktoś dobrze liże to na pewno dostanie całą wypłatę :P, reszta niestety musi zadowolić się połową pensji. Tak to już jest w tym (usunięte przez administratora) zakładzie...

@Misia BigOs

i jak tam Misia w tym miesiącu też dostałaś .... bo jest 13 i jakoś wypłaty nie było mało tego nie było nawet zaliczki....

gość

11 czerwiec mamy a o wypłacie ci...sza!!!

ciamajda

Najlepiej komuś zadek za plecami obrabiać a prosto w oczy to nie łaska skunksie

123@

Witam ,jeżeli chodzi o wszystkie opinie to jak najbardziej się zgadzam .Pracuję w tej firmie (nie podam przyczyny bo to nie istotne ).W firmie istnieją obozy albo jesteś z Bluszczem (kierowniczka A.)i ma z ciebie pożytek albo lądujesz na wolnym i czekasz na telefon do pracy aaaa możesz poczekać . Co to oznacza pożytek?aaaa np.to wożenie jej dupska do pracy ,wykonujesz coś szybko za 3 osoby i oczywiście musisz mieć takie samo zdanie na każdy temat.SZEF chyba nie ma zielonego pojęcia że ta osoba obrabia mu tyłeczek za plecami ,komentuje rozmowy z nim przez telefon itp.CO DO WYPŁAT TO PRAWDA NA RATY ALE ZDARZYŁO SIĘ KILKA RAZY ŻE WYPŁACIŁ CAŁOŚĆ.UMOWY ZLECENIE WPISANE ZANIŻONE KWOTY A DO RĘKI ZDECYDOWANIE WIĘCEJ.Praca w sezonie po 12h-15h po sezonie dużo wolnego pracują wybrane pupilki .Syf w toalecie ,brak papieru warunki sanitarne masakra a w małej szatni dla kobiet brak miejsca (tłok). Szkoda że przez takie warunki zwolniły się naprawdę dobrzy pracownicy .Na szczęście zaczynam powoli szukać nowej pracy .Pan i władca,, Artmana '' powinien zastanowić się nad szacunkiem do pracownika .Bluszcz (kierownik) nad jakimś kursem zarządzania bo jak do tej pory to jej pupilki i siostrzyczka maja fory a pozostali hmmm.

Bluszcz trujący
@123@

Niestety ale szczera PRAWDA, aż do bólu

szokkkk
@123@

100% racji tylko ten tempy bluszcz lize dupsko szefowi a szef slepy jak kretttttttttttt

pusty frazes

A tn zajebisty menadżer remek dalej pracuje?:)

Praca biura ? 12h platne za 8 ludzie kasa w ratach a pupilki po produkcji laza i chwala się jak to sa kasa zasypywani kpina Szanujacy się kierownicy produkcji NIE POLECAM ART MANA ty Wy będziecie co 10 tlumaczyc ze kasy nie ma!

Pozdrawiam wszystkich wciaz tam pracujacych. Ja ucieklem po 2 mcach i b sie ciesze ludzie sa ok ale nie ci z pomysłami i doswiadczeniem w zarzadzaniu produkcja. Sa kolezanki ktore staraja sie rzadzic czyms o czym nie maja pojecia podkopujac autorytet wykształconych ludzi klamstwami i plotami.a reszta? Wizja konca sezonu przeraza BHP? Haha kpina ppoz? Haha te inspekcje albo na lspowkach albo koledzy doradcy? Im glupsi tym lepsi szef? Wyrafinowany i ogarnięty psycholog i manipulator

szokkkkkkkkkkkk

kto rzadzi w tej firmie JEMIOLAAAAAAAAA a szef slepy jak kret jeszcze rok i nie ma firmy .Urzad pracy juz przeswietla tam zatrudnionych i beda mieli co placic za swoje ubezpieczenia hahaah

wolna

czyżby potrzebny był dla pracujących w tej firmie ludzi psycholog lub psychiatra?????!!!! Nie rozumiem...jest wiele innych miejsc pracy...ludzie którzy tam pracują boją się nowych wyzwań lub liczą na zarobki sprzed paru lat...lub czekają ciągle na wypłatę zaległych wynagrodzeń i tkwią w tym gó...... Najogólniej pisząc tu rządzi kasa a nie honor!!! Więc powodzenia słabeuszom.

zero.................

W tej firmie tylko pracują ludzie co musza i lubia być ponizani i bez wlasnego zdania co powie wlasciciel to SWIETOS nikt z pracownikow nie moze byc mądrzejszy od właściciela ja siedze cicho bo nie mam innego wyjścia Szef zwalnia ludzi ktorzy potrafia myslec a trzyma samych nieukow wyksztalcenie podst.Dlatego sam dla siebie jestem zerem

al...
@zero.................

masz 100% racjiiiiiiiiiiiii

perskie oko

ale ściema z wpisem "Gość" i "kierownik". Ktoś kogoś podpuszcza hi hi

@perskie oko

Witam,nie podpuszczam-szukam takiej osoby-chociaż jest to oferta dla faktycznie odważnych i znających produkcję od a do z.Wiąże się jednak z przeprowadzką.W zamian umowa o pracę na czas nieokreślony. Wpisz w wyszukiwarkę technologa-kierownika... znajdziesz dane kontaktowe, tutaj raczej nie wypada mi pisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Artman Świece Marek Kozbur - Kurów

• Jak się pracuje w Artman Świece Marek Kozbur?

Zobacz opinie na temat firmy Artman Świece Marek Kozbur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Artman Świece Marek Kozbur