Budmar P.R.B.P. Doroz Marek

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Budmar P.R.B.P. Doroz Marek

DD Bartkowicz Daniel 2012-03-29 16:48
witam pan marek doroz to[usunięte przez admina]wraz z pomocnikiem piotrem malachajewem , pracowalem u nich przy wykonaniu remontu w bytomiu w domu kultur i do dzis sa mi winni 8 tys zlotych za wyk prac i na podstawie wystawionych faktur obecnie sprawa w sadzie -niepolecam ich jako kontrahenta BUDMAR MAREK DOROZ - DLA MNIE[usunięte przez admina]
KATARZYNA K. 2016-11-22 21:24
Firma budmar i Marek Doroz totalne prymitywy brak szacunku do klienta są nie słowni nie terminowi beznadziejni. Każdą sprawe spieprzą a do poprawek się nie kwapią. Porażka. Nie polecam.
Katarzyna
Joanna 2017-01-20 11:54
Firma Budmar nie dawno zakończyła u mnie prace budowlane. Jestem mile zaskoczona ich podejściem. Dawno nie spotkałam się z tak fachową obsługa. Jako osoba nie siedząca w branży wierzyłabym w to co napisał architekt (że pewne rzeczy nie da sie inaczej rozwiązać), a jak się okazało to się da i nawet obniżyć koszty. Pracownicy punktualni, znający się na swojej pracy i zawsze służący radą. Polecam!!!
Zostaw swoją opinię o Budmar P.R.B.P. Doroz Marek - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budmar P.R.B.P. Doroz Marek