Opinie o P.R.B.P. Budmar Doroz Marek w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.R.B.P. Budmar Doroz Marek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.R.B.P. Budmar Doroz Marek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.R.B.P. Budmar Doroz Marek w Dąbrowa Górnicza

Karol P. Nowy wpis

Facet jest koszmarnym krętaczem. Do wzięcia zaliczki było miło. Potem problemy zaczeły sie pietrzyc. Ciagle wymowki ze wszystko przez pandemie teraz ze na Ukrainie bylo produkowane i trzeba czekac. Konkretnie rok minie 5 maja jak czekam i obawiam sie ze 40 000 zl juz nie zobacze bo podobno zaliczkowal ale nie potrafi niczego pokazac a ostatnio nawet nr telefonu zgubil do tej niby hurtowni. Masakra

Irmina Nowy wpis
@Karol P.

Jaki „facet” wziął zaliczkę? Proszę o konkret, bo chyba komuś znacznie się pomyliło?! Jakiś frustrat wystawia komentarz! Czy ktoś czekał by rok żeby wystawić komentarz i nie dochodziłby wcześniej żeby odzyskać wpłacone pieniądze??? Choć dziwne ze nawet nie jest sprecyzowane na ci była ta zaliczka?! Opinia wyssana z palca. Najpierw należy sprawdzić firmę bo to na pewno nie ta firma lub żadna inna, a na marginesie nasza firma nie współpracuje z hurtowniami z Ukrainy! Proszę o usunięcie kłamliwego i naciaganego komentarza przez jakiegoś Karola

Grażyna Nowy wpis

Jak długo już zalegają z tą opłatą? Wiesz, może być tak że ten poślizg jest spowodowany jakimś konkretnym powodem..

Stanisław

Wszystko wykonane szybko sprawnie i w przystępnych cenach

Czy w P.R.B.P. Budmar Doroz Marek panuje luźna atmosfera?

An

Nie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.R.B.P. Budmar Doroz Marek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kamil

Firma nie reguluje zobowiązań wobec podwykonawców. Niezapłacona faktura za transport. Firma unika kontaktu, nie odbiera ode mnie telefonu. Nie polecam współpracy.

Piotrek

Firma godna polecenia. Szybko, fachowe i w atrakcyjnej kwocie wykonana robota

anonim2

To jak traktują klientów i pracowników jest po prostu niepoważne. Jedyne co polecam, to trzymać się z dala od tej firmy!

Halina

Szukam informacji, czy Budmar zatrudnia teraz nowych pracowników. W internecie nic nie ma na ten temat. Może prowadzą jakąś wewnętrzną rekrutację? Będę wdzięczna za info.

Nie polecam

@anonymous

Nie poleca Pan jako wykonawcy czy jako pracodawcy ?

Witam firma Budmar wywiązał się profesjonalnie ze swojego zadania. Polecam !!!

Joanna

Firma Budmar nie dawno zakończyła u mnie prace budowlane. Jestem mile zaskoczona ich podejściem. Dawno nie spotkałam się z tak fachową obsługa. Jako osoba nie siedząca w branży wierzyłabym w to co napisał architekt (że pewne rzeczy nie da sie inaczej rozwiązać), a jak się okazało to się da i nawet obniżyć koszty. Pracownicy punktualni, znający się na swojej pracy i zawsze służący radą. Polecam!!!

KATARZYNA K.

Firma budmar i Marek Doroz totalne prymitywy brak szacunku do klienta są nie słowni nie terminowi beznadziejni. Każdą sprawe spieprzą a do poprawek się nie kwapią. Porażka. Nie polecam. Katarzyna

DD Bartkowicz Daniel

witam pan marek doroz to[usunięte przez admina]wraz z pomocnikiem piotrem malachajewem , pracowalem u nich przy wykonaniu remontu w bytomiu w domu kultur i do dzis sa mi winni 8 tys zlotych za wyk prac i na podstawie wystawionych faktur obecnie sprawa w sadzie -niepolecam ich jako kontrahenta BUDMAR MAREK DOROZ - DLA MNIE[usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o P.R.B.P. Budmar Doroz Marek - Dąbrowa Górnicza

P.R.B.P. Budmar Doroz Marek