Opinie o Multikino "Arkady" w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Multikino "Arkady". Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Multikino "Arkady" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multikino "Arkady" w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy w Multikino "Arkady" jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kandydatka Nowy wpis

Kiedy dostałam telefon od Pani rekruterki usłyszałam że wszystko super i że na dniach skontaktuje się ze mną menadżer w sprawie pracy. Oczywiście nie otrzymałam żadnego telefonu. Na maile nie odpowiadają. Uważam że bardzo słabe podejście do kandydatów.

abc Nowy wpis

@SUP to rozumiem, że z wypłatami pensji nie ma problemu ale za to z premiami już owszem...?

SUP Nowy wpis

Serdecznie nie polecam! Praca sama w sobie ekstra. Miałem zamiar zostać tam bardzo, bardzo długo jednak zachowanie zarządu jest tak okropne wobec pracownika, że nie pozostawia żadnego komentarza... Jedyne co usłyszysz od Kierownika to "szybciej", "lepiej", "PRIMETIME", a co z tego dostaniesz? wątpliwej ilości premię której w 99% nie zobaczysz nawet. Gwarantuję jednak, że zostaniesz obarczony mankiem (nie jest tu mowa o 5zł a nawet 50, a zdarzało się dużo, dużo więcej) za to, że nie dopełniłeś jakiegoś małego obowiązku (który można bardzo łatwo naprawić, gdyby komukolwiek z zarządu na tym zależało (zarząd jednak uważa że, nie ważne czy są to pieniądze pracownika czy klienta, ważne by się dla nich zgadzał) w niezwykle skomplikowanym systemie kuponów, voucherów, biletów, zniżek itp. itd.

Aplikowałeś do firmy Multikino "Arkady"? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy są zniżki na filmy dla osób pracujących w tej firmie? Albo darmowe wejściówki?

Nie mam nicku

Ogólnie byłam w kinie w pasażu(usunięte przez administratora) Po pierwsze dostałam zły popcorn i teraz tego (usunięte przez administratora)nie zjem.jakis sprajte zamiast coli (usunięte przez administratora) Siedzie na samym przodzie bo (usunięte przez administratora)nie ma miejsca a przez internet biletów nie można kupić. Po prostu tragedia. Zaraz (usunięte przez administratora) usiądę na samej górze. Pan od kasy był sexi i tylko to mi się podobało.

zzz

szkoda

Łysy

Bajka MEGA bardzo nam się podobała ... Ale odradzam kino w Arkadach Wrocławskich!!! Popcorn smakował wczoraj (12.15.2016) jak tani syf spalony w mikrofali KATASTROFA. A na dodatek trafiliśmy na jakieś urodziny dzieci i nie udolnych rodziców którzy mimo zwracania uwagi nie potrafili wyciszyć towarzystwo , darli się cały seans i stali nad głowami nie mówiąc o wylanym napoju i wysypanych m&m. Następnym razem polecam ZOO tam odpowiednie miejsce dla takich ludzi. Ostatni raz ARKADY WROCŁAWSKIE stracony czas nerwy i kasa nigdy więcej tam.

marior

tadek , niby tak, ale tak szczerze to nie wiem czy u nich aż tyle zaroisz. Kiedyś pracowałem i nie dostawałem wiecje jak 6,5 netto za godzinę pracy. Dla ucnia to są jeszcze wystarczające warunki ale dla osoby po studiach nie bardzo

Zeberka

Jeśli jak to określiłeś "jebli cię" przy wydawaniu reszty to warto było od razu powiedziec kasjerowi o pomyłce a nie oczerniać całe kino. Kasjerzy to nie są nieomylne roboty, często są na zmianie po 8-9 godzin z małą przerwą, zmęczenie może dopaść każdego, trochę wyrozumiałości,

Ula

Cześć. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

zdzichu

A we Wrocławskich Arkadach w Multikinie mozna sobie dorobic. Spokojnie ze trzy razy mnie jebli przy wydawaniu reszty na ok. dyszke wiec to raczej normalna praktyka

justyna92

cześć. ja też wybieram się na rozmowę do krakowskiego multikina - jutro. z tym, że całe zaproszenie przez telefon wydało mi się dość dziwne bo powiedzieli że zadaniem będzie kogoś rozśmieszyć... a do tego zaprosili ponoć wszystkich kandydatów na jedną godzine. nie wiem co o tym myśleć. wie ktoś o co w ogóle chodzi???

DiaMent.

Mogłabym się dowiedzieć ile godzin tygodniowo obowiązuje pracownika? Jestem studentką dzienną i to ma to dla mnie naprawdę duże znaczenie. Dziękuję za odpowiedź.

ref
@DiaMent.

Teoretycznie musisz wyrobić 40h w miesiącu. Ale w praktyce oczekują ok 80. Prace spokojnie można pogodzić ze dziennymi studiami

ref

Zarobki to na początek 7,20 brutto/h + 0,65 zl netto ekwiwalentu na ubranie. Po 3 miesiącach podwyżka do 7,50 i po kolejnym okresie czasu do 7,9zl (+0,65 na pranie). Można uzyskać premie za dobrą sprzedaż na barze, 8 osób miesięcznie dostaje i premia jest z przedziale 180-330zl (zależy od wyniku kasjera i od utargu kina). Każdy pracownik ma co miesiąc 12 wejściówek na filmy/maratony itp eventy w kinie (osoby towarzyszące też mogą wchodzić na wejściówki z pracownikiem). Praca z elastycznym grafikiem, ale trzeba mieć na uwadze że kino zamyka się po północy, i jest czynne CALY rok (prócz wigilii, a tak to świątek, piątek..). Ogólnie obowiązki - sprzątanie sal, toalet, holu, wynoszenie śmieci (itd utrzymywanie porządku), sprzedaż biletów, i praca na popcorn barze. 2 razy w roku impreza pracownicza (czasami częściej jak kino wygra jakiś konkurs sprzedażowy)-miły akcent w tej robocie. Klimat w pracy raczej ok. Jak jest duży ruch, jakaś huczna premiera to można się zmęczyć, a w innym okresie dostaje się mało zmian bo klientów nie ma. Paskudny zwyczaj kierownictwa to wyganianie do domu po kilku godzinach pracy gdy nie ma ruchu. Raz na miesiac kazdy pracownik pisze test z obslugi klienta/cen/standardów. Gdy coś przeskrobiesz,niedopełnisz obowiązków zabiorą Ci wejściówki (ot taki system kar) a za złą obsługe na barze można stracic premie w drastycznych przypadkach. Co jakiś czas kino ma różne konkursy dla kasjerów - to sprzedaż gazet, to mm's-ów, to innych rzeczy i za to są różne bonusy - nagrody rzeczowe, bony podarunkowe albo premia.

Zostaw merytoryczną opinię o Multikino "Arkady" - Wrocław

• Jak się pracuje w Multikino "Arkady"?

Zobacz opinie na temat firmy Multikino "Arkady" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042