LAPIS BIUROSERWIS

Opinie o LAPIS BIUROSERWIS

anonim 2011-01-12 03:39:16
Chyba oszalałeś Danielu
Piter 2011-01-24 08:37:01
Dokładnie, ani deka prawdy w tej firmie. (usunięte przez administratora)
anonim 2011-01-27 10:09:55
Ładny tekst Tomku D.
anonim 2011-02-01 04:29:49
Witam. Jestem byłym pracownikiem tej firmy.

Zostałem zwolniony... Ale moje zdanie jest takie:
Firma ma dobra atmosferę pracy, szefowie jak i pracownicy popełniają błędy to normalne- nikt nieomylny nie jest. Uważam, że w tej firmie da się zarobić, zdementuje tez pogłoski o samochodach gdyż szef właśnie wymieniony przez poprzednika dba o to by usterki były w nich szybko usunięte. Pracownicy przyjaźni i oferujący pomoc. Nie mogę nic zarzucić tej firmie odnośnie pracy tam. Podstawa hmmmm nie wszędzie dają złote góry czasem trzeba na to złoto zapracować, a ta firma na to pozwala... A sama obsługa klienta? Myślę ze dadzą rade bo ciągle podwyższają profesjonalizm.... To tyle i skończcie wiec biadolić.

I nie jestem żadnym podstawionym.
Lukasz Kotwica

anonim 2011-02-01 23:30:54
anonim - 2011-02-01 04:29:49

Witam. Jestem byłym pracownikiem tej firmy.

Zostałem zwolniony... Ale moje zdanie jest takie:

I nie jestem żadnym podstawionym.
Lukasz Kotwica

Hehe, żarty wo
anonim 2011-02-04 01:56:43
Miły kolego Łukaszu chyba się naćpałeć, że takie głupoty piszesz. Wiesz doskonale że to nie prawda. Ja też tam pracowałem i coś na ten temat wiem. Firma działa nieprofesjonalnie czego dowodem są ciągle odpadający klienci. Wchodzisz do klienta mówisz że jesteś z Lapisu i masz drzwi zamknięte. Podejście do pracownika jest jak w latach 20 stych: (usunięte przez administratora) a ja ci zapłace jak będe miał chęć. Nie wspominam o zatrudnianiu na 1/2 etatu. Atmosfera w firmie dobra - to chyba mamy inne wyobrażenie o dobrej atmosferze. Atmosfera jest dramatyczna. Auta w dobrym stanie. To smiech. Jak ja wsiadałem do swojego to modliłem się żeby coś nie odpadło. Mam nadzieje że już nigdy w życiu nie trafi mi się taki pracodawca.
Były pracownik 2011-02-05 09:16:24
Witaj

Łukasz nie wiem co bierzesz ale nieźle Cie trzyma. Też tam pracowałem i wiem jak wygląda. Dobra atmosfera??? Gdzie kiedy? Chyba jak nie ma szefów i sam zaplanujesz sobie prace. Pensja jak się doprosisz, 1/2 etatu a połowa pensji i tak pod stołem.
NIKOMU NIE POLECAM DNO A NIE FIRMA
ANONIM 2011-02-05 13:37:51
UWAGA OSTRZEGAM PRZED FIRMĄ LAPIS. MIAŁAM OKAZJĘ ZETKNĄĆ SIĘ Z TĄ FIRMĄ I NIKOMU NIE POLECAM. SZEFOWIE TO CWANIACY KTÓRZY CAŁY CZAS KNUJĄ JAK NIE ZAPŁACIĆ PRACOWNIKOWI. MIAŁAM MIEĆ UMOWĘ O PRACĘ NA CAŁY ETAT PÓŹNIEJ OKAZAŁO SIĘ ŻE DOSTAŁAM NA PÓŁ ETATU. OSZUŚCI NIC MI O TYM NIE POWIEDZIELI. PRZY OSTATNIM ROZLICZENIU NIE WYPŁACILI MI WSZYSTKICH PIENIĘDZY ZWYKLI OSZUŚCI. ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE IŚĆ NA POLICJĘ ALBO DO PROKURATURY.
były pracownik 2011-04-06 05:30:17
Firma masakra, banda(usunięte przez administratora)naciągaczy Z nie wiadomych powodów moderator wykasował poprzednią zakładkę z ponad 30-stoma negatywnymi wpisami o tej firmie. Ciekawe czy to cenzura czy wziął w łapę?
anonim 2011-07-14 09:01:32
zgadzam sie również pracowałem w tej firmie totalne dno nie polecam nikomu ... to jest obóz pracy, szefowie to ..... wydrą z Ciebie ostatni grosz a potem jeszcze zwolnią że niby źle pracowałeś nie polecam
kolejny byly pracownik dlugoletni 2013-03-20 19:53:56
Najnizsza krajowa,za wyzysk doszczetny pracownika,mobbing psychiczny przez smieszna dziewczynke,zwana pseudokierowniczka.
samodzielne prowadzenie sklepu,gdzie na do widzenia,zostajesz bez wynagrodzenia, przepracowanych nadgodzin i zabranego ekwiwalentu za urlop na pokrycie strat,gdzie nawet sie nie mialo odpowiedzialnosci materialnej. Nie polecam pracy w klanie zlodziei,wykorzystywaczy i kryminalistow.Nie warte to tych nedznych pieniedzy i straconego zdrowia zarowno psychicznego i fizycznego,wiem o czym mowie,gdyz jestem bylym,długoterminowym pracownikiem...
kolejny byly pracownik 2013-03-20 20:00:32
pip i sad pracy,sami strasza prokuratura,i dyscyplinarka,a prawda jest taka,ze jakby wyszly ich machloje to firmy nie ma. jedna juz im narobila,ale za malo,wszyscy okradzeni pracownicy powinni tak zrobic
ika 2015-01-11 18:04:29
Eryk raczej zwalniają niż przyjmują.:)
augustyna 2015-03-05 18:48:04
no nie wiem lukratywna lukrecja czy podzielam twój tok myslowy - coraz częściej pada deszcz więc będzie więcej wody i zatrudnienia dla rybaków - tak top wygląda w twoim rozumowaniu. natomiast ja też poszukuję zatrudnienie w tej firmie - jest u nich szansa na jakieś dłuższe i stabilniejsze zatrudnienie?
Piki 2015-09-15 00:45:27
Są ok,pracują ceną to nie ma premi ale zawsze moznasprubować bo mają knajpę i mogą tam przesunąć .zsamochodem jak trafisz.przzimowac można i się za czymś rozglądnąć
szukająca zmian 2016-09-11 14:43:30
lapis przyjmuje- widzialam ogloszenie. ale po tych komentarzach nie wiem czy się tam udać. chciałamcoś zmienic bo człowiek w jednym miejscu się wypala ale nawec dzieląc przez połowe te wypowiedzi to ciekawie nie jest. jedna pozytywna na wiele.
MIN91 2016-10-22 11:01:32
Tak nawet do 100% podstawy ale trzeba mieć odpowiedni poziom sprzedaży papierosów elektronicznych które możesz nawet fajnie upychać po znajomych
Zostaw swoją opinię o LAPIS BIUROSERWIS - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAPIS BIUROSERWIS