Multikino "Arkady"

Wrocław

Opinie o Multikino "Arkady"

ref 2013-11-26 22:39:25
Zarobki to na początek 7,20 brutto/h + 0,65 zl netto ekwiwalentu na ubranie. Po 3 miesiącach podwyżka do 7,50 i po kolejnym okresie czasu do 7,9zl (+0,65 na pranie). Można uzyskać premie za dobrą sprzedaż na barze, 8 osób miesięcznie dostaje i premia jest z przedziale 180-330zl (zależy od wyniku kasjera i od utargu kina). Każdy pracownik ma co miesiąc 12 wejściówek na filmy/maratony itp eventy w kinie (osoby towarzyszące też mogą wchodzić na wejściówki z pracownikiem). Praca z elastycznym grafikiem, ale trzeba mieć na uwadze że kino zamyka się po północy, i jest czynne CALY rok (prócz wigilii, a tak to świątek, piątek..). Ogólnie obowiązki - sprzątanie sal, toalet, holu, wynoszenie śmieci (itd utrzymywanie porządku), sprzedaż biletów, i praca na popcorn barze. 2 razy w roku impreza pracownicza (czasami częściej jak kino wygra jakiś konkurs sprzedażowy)-miły akcent w tej robocie. Klimat w pracy raczej ok. Jak jest duży ruch, jakaś huczna premiera to można się zmęczyć, a w innym okresie dostaje się mało zmian bo klientów nie ma. Paskudny zwyczaj kierownictwa to wyganianie do domu po kilku godzinach pracy gdy nie ma ruchu. Raz na miesiac kazdy pracownik pisze test z obslugi klienta/cen/standardów. Gdy coś przeskrobiesz,niedopełnisz obowiązków zabiorą Ci wejściówki (ot taki system kar) a za złą obsługe na barze można stracic premie w drastycznych przypadkach. Co jakiś czas kino ma różne konkursy dla kasjerów - to sprzedaż gazet, to mm's-ów, to innych rzeczy i za to są różne bonusy - nagrody rzeczowe, bony podarunkowe albo premia.
DiaMent. 2013-11-29 23:34:48
Mogłabym się dowiedzieć ile godzin tygodniowo obowiązuje pracownika? Jestem studentką dzienną i to ma to dla mnie naprawdę duże znaczenie. Dziękuję za odpowiedź.
ref 2013-12-20 21:30:49
Teoretycznie musisz wyrobić 40h w miesiącu. Ale w praktyce oczekują ok 80. Prace spokojnie można pogodzić ze dziennymi studiami
justyna92 2014-05-18 10:48:37
cześć. ja też wybieram się na rozmowę do krakowskiego multikina - jutro. z tym, że całe zaproszenie przez telefon wydało mi się dość dziwne bo powiedzieli że zadaniem będzie kogoś rozśmieszyć... a do tego zaprosili ponoć wszystkich kandydatów na jedną godzine.
nie wiem co o tym myśleć. wie ktoś o co w ogóle chodzi???
zdzichu 2015-10-04 00:47:11
A we Wrocławskich Arkadach w Multikinie mozna sobie dorobic. Spokojnie ze trzy razy mnie jebli przy wydawaniu reszty na ok. dyszke wiec to raczej normalna praktyka
Ula 2015-10-20 19:42:49
Cześć. Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna?
Zeberka 2016-02-16 03:10:54
Jeśli jak to określiłeś "jebli cię" przy wydawaniu reszty to warto było od razu powiedziec kasjerowi o pomyłce a nie oczerniać całe kino. Kasjerzy to nie są nieomylne roboty, często są na zmianie po 8-9 godzin z małą przerwą, zmęczenie może dopaść każdego, trochę wyrozumiałości,
marior 2016-05-19 17:36:48
tadek , niby tak, ale tak szczerze to nie wiem czy u nich aż tyle zaroisz. Kiedyś pracowałem i nie dostawałem wiecje jak 6,5 netto za godzinę pracy. Dla ucnia to są jeszcze wystarczające warunki ale dla osoby po studiach nie bardzo
Zostaw swoją opinię o Multikino "Arkady" - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Multikino "Arkady"