KRONODOM-2

Pszczyna

Opinie o KRONODOM-2

Anna 2012-01-22 12:46:14
Mysle ze najlepsza firma w okolicy jezeli chodzi obsluge profesjonalizm punktualnosc prze ogromny wybor wszytkich prodoktow wiekszasc firm moze sie uczyc od tego typu profesjonalistow moge polecic kazdemu z czystym sumieniem
Anna
lukos 2012-01-22 12:48:37
Takich pracownikow i pracodawcow to szukac ze siweca wymierajacy typ obslugi w naszym kraju tylko pozazdroscic
luko
wolny 2012-01-22 13:23:14
mysle ze wszystko jest ok takie wrazenia
Krystyna 2012-03-30 22:42:16
Ja polecam wszystkim nie ma wiekszego wyboru nigdzie i takiej obslugi przynajmniej na slasku a ceny napewno najtansze polecam
gość 2012-10-27 15:56:47
Nie jest Pani przypadkową rencistką,
niejpierw co pani zrobili z synem a później jak się zrechabilitowali
ZULUGULA 2013-12-21 10:23:40
Ja tam sobie chwalę, kasa wystarczająca, a praca jak każda inna, dla ludzi którzy nie lubią kontaktu z klientami (tymi upierdliwymi również) nie polecam żadnej pracy w handlu, jeśli ktoś myśli, że idąc do jakiejkolwiek pracy można sobie bimbać i żądać wysokich zarobków polecam pracę w państwówce, u żadnego prywaciarza nie leży się z kulami do góry.
sędzia 2014-08-04 11:35:32
C.d. JEDYNY plus pracy w tej firmie, to terminowość w wypłacaniu wynagrodzeń. Innych plusów nie znam.
ZULUGULA 2014-08-12 21:31:38
sędzia.... jeśli jesteś tym o kim myślę, to może napisz jakim "dobrym" byłaś pracownikiem i w jaki sposób odeszłaś z firmy...

Pracownicy sami nie są w porządku (nie chodzi mi o szefostwo, lecz o współpracowników) a później mają wielkie pretensję... wstyd i żenada...
jarek 2014-12-17 22:47:19
nie lubię gdy szukam ofert i pierwsze co rzuca mi się w oczy to , że trzeba założyć własną działalność. Gdybym planował otworzyć swój własny biznes to na pewno próbowałbym go poprowadzić i być sobie sam szefem w prawdziwym tego słowa znaczeniu. A nie - nie dosyć , że sam sobie prowadze działalność to jeszcze robięna kogoś
fladto 2015-01-31 19:42:29
Czyli dobrze rozumiem, że żeby zatrudnić się do Kronodomu 2, to trzeba mieć własną działalność i w ogóle nie ma szans żeby to obejść? bo szczerze wam mówiąc to praca mnie interesowała, ale działalności nie planuje zakładać, więc pewnie z bolącym sercem ale będę musiała roboty szukac dalej, i pewnie nie tylko dla mnie ta własna dzialalsność jest dużym problemem.
konik rafael 2015-02-17 16:04:10
a to bez własnej działalności nie mam szans na zatrudnienie w Kronodom 2? trochę to dziwne i wręcz wobec wielu osób szukających pracy dyskryminujące. ja również tak jak poprzednicy nie zamierzam zakładać własnej działalności. a możecie kochani napisać dlaczego i co to daje pracodawcy że jesteśmy zarejestrowani jako działalność?
cudak 2015-05-13 12:41:15
Niestety pracownicy dzielą się na dwie grupy tam : wieloletni ( czytaj mogą wszystko ) i pionki ( czytaj boją się zmian ) ! jakoś nie polecam ...
elka 2015-05-27 15:11:05
Ktoś tam ostatnio się przyjął , bo mają ofertę pracy i nie wiem czy warto słać CV ? jak tam jest aktualnie ?
doki 2015-12-21 18:46:54
jeśli szukasz pracy i chcesz pracować uczciwie, zarabiać i otrzymywać w terminie wynagrodzenie to dobrze trafisz, pracuję już jakiś czas i jak czytam brednie tu pisane to zastanawiam się z kim tak na prawdę pracuję, polecam mały rachunek sumienia czy na pewno jestem uczciwym pracownikiem i czy swoje godziny pracy przeznaczam na pracę? a może zadaj sobie pytanie czy chciałbyś takiego pracownika jakim jesteś sam? ........ jeśli twoja odp brzmi tak to gratuluję, jeśli nie to pomyśl zanim kolejny raz tu coś napiszesz, a tak dla zainteresowanych z czystym sumieniem polecam pracę w firmie :)))
lolo 2016-01-01 18:17:44
paranoja obiecuja gory i gorki pracowalem 6 lat to wiem na poczatku bylo super ale po czasie dno za lozyli kamery normalny big brather fuj
doki 2016-01-04 14:17:45
Monitoring to w większości miejsc pracy norma, czy masz cos do ukrycia, że tak Ci to przeszkadza? W krono jest juz jakiś czas i jakoś to tej pory nikt nic nie pisał.... Sumienie?
doki 2016-01-07 19:05:57
To też kwestia naszego bezpieczeństwa a kto tego nie ogarnia to przedszkolaki pomogą.
Dom Opieki Zalesie 2016-09-27 20:03:01
Miałam okazję korzystać z usług firmy. Miło, uprzejmie i profesjonalnie. Panie z którymi omawiałam wszystkie szczegóły dotyczące zakupu kompetentne, bardzo uprzejme i cierpliwe. Solidna firma. Polecam.
Almni 2016-09-28 15:07:17
No to prawda, trzeba wprost powiedzieć, że rzecz jest bardzo stabilna, mi się wydaje, że wszystko tutaj zostało już powiedziane, zwłaszcza, że firma solicna
Zostaw swoją opinię o KRONODOM-2 - Pszczyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRONODOM-2