Opinie o KRONODOM-2 w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie KRONODOM-2. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KRONODOM-2 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRONODOM-2 w Pszczyna

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w KRONODOM-2?

Niezadowolony Nowy wpis

Bardzo źle oceniam współpracę sprzedawcy bardzo mili i zetelni gorzej z pomiarem brak jakiegokolwiek profesjonalizmu a za błąd pomiarowy który powinien ponieść pan który mierzył obciążyli klienta bo sklep nie może mieć manka... Krętacze i tyle a salon z drzwiami olali po całości klienta obiecują niestworzone żeczy

seba Nowy wpis

jak wygląda praca kierowcy kat. c w kronodomie?

Agnieszka Nowy wpis

Profesjonalizm w każdym aspekcie, począwszy od jakości asortymentu po dostawę. Żadnych problemów. Panie odpowiedzialne za kontakt z klientem to osoby odpowiedzialne, potrafią doradzić. Polecam sklep. Pozdrawiam całą załogę.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie KRONODOM-2? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Profesjonalizm, kompetencje, wiedza, krótko, konkretnie, na temat, bezproblemowo, szybko a przy tym miło. Pozdrawiam załogę i szczerze polecam. Dziękuję.

Grzegorz

Pani z obsługi bardzo miła,bardzo dobra komunikacja,fachowa obsługa i doradztwo.W razie uszkodzeń paneli w transporcie nie ma problemu na wymianę.Transport gratis rabaty przy większych zakupach. Jestem bardzo zadowolony .Polecam i pozdrawiam.

Niezadowolona klientka

Panele przy rozpakowaniu zniszczone a każda z innej parafii. Sami własnoręcznie szukaliśmy dobrych paneli z transportu. Montażysta katastrofa_ partacz!!! Wciska kity że spieprz...montaż to tak ma być. Poucinał panele sztukował kawałkami, zamontował listwy innych kolorów. Koszmar!!! Ludzie uciekajcie od tej firmy!!!! Acha jeszcze jedno. Szef podobno chce żeby klient był zadowolony. Otóż po osobistym kontakcie i podsumowaniu współpracy oświadczam szanowny Szefie że dołączam do grupy klientów niezadowolonych!!! A opinia szybko się roznosi....

Kronodom

Witam wszystkich firma kronodom to porażka a montarzysta jeszcze wieksza po prostu beznadzieja przy zakupie paneli wszystko ok. Mi przywieziono panele które były zniszczone porysowane musiałem z nowych paneli wybierac po kilka sztuk ktore były dobre i tak zaczał sie montaz potem zle podocinane panele listwy na progach innego koloru po prostu masakra odradzam ta firme a szef tej firmy wszystko stawia na swoim a kijent dla niego sie nie liczy

Justyna

Warto jednak sprawdzić gdzie piszemy opinie. To jest forum dla pracowników firmy!

niezadowlony

Ta firma to katastrofa , żałuje dnia w którym przekroczyliśmy próg ich drzwi , przy zakupie wydawało się ok - jak się później okazało "wydawało się" na drzwi czekaliśmy 4 miesiące, zero kontaktu z personelem mimo jak się później okazało drzwi już dawno były w firmie brak montażysty montaż po uproszeniu się po x czasie to kompletna klapa montażysty omal nie wyrwało z butów tak się spieszył , cały czas trzeba było trzeba patrzeć na ręce brak odpowiedniego sprzętu , robione totalnie byle jak tylko żeby było totalna fuszera . Jeśli nie chcesz stracić czasu , pieniędzy i nerwów odradzam tą firmę .

Dom Opieki Zalesie

Miałam okazję korzystać z usług firmy. Miło, uprzejmie i profesjonalnie. Panie z którymi omawiałam wszystkie szczegóły dotyczące zakupu kompetentne, bardzo uprzejme i cierpliwe. Solidna firma. Polecam.

Marlena
@Dom Opieki Zalesie

Wszystko co bym chciala, wyjela mi Pani z ust. Bardzo polecam ta firme i z przyjemnoscia zrobie tam zakupy ponownie☺️

Aneta

http://www.ekronodom.pl/praca tutaj można znaleźć oferty pracy w firmie Kronodom, jednak wydają mi się one nieaktualne. Może ktoś z was w ostatnim czasie starał się o pracę w firmie? Jakie warunki gwarantuje ten pracodawca?

Aneta

Jesteś pracownikiem KRONODOM-2? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na co mogą liczyć pracownicy?

Almni

No to prawda, trzeba wprost powiedzieć, że rzecz jest bardzo stabilna, mi się wydaje, że wszystko tutaj zostało już powiedziane, zwłaszcza, że firma solicna

doki

To też kwestia naszego bezpieczeństwa a kto tego nie ogarnia to przedszkolaki pomogą.

doki

Monitoring to w większości miejsc pracy norma, czy masz cos do ukrycia, że tak Ci to przeszkadza? W krono jest juz jakiś czas i jakoś to tej pory nikt nic nie pisał.... Sumienie?

lolo

paranoja obiecuja gory i gorki pracowalem 6 lat to wiem na poczatku bylo super ale po czasie dno za lozyli kamery normalny big brather fuj

doki

jeśli szukasz pracy i chcesz pracować uczciwie, zarabiać i otrzymywać w terminie wynagrodzenie to dobrze trafisz, pracuję już jakiś czas i jak czytam brednie tu pisane to zastanawiam się z kim tak na prawdę pracuję, polecam mały rachunek sumienia czy na pewno jestem uczciwym pracownikiem i czy swoje godziny pracy przeznaczam na pracę? a może zadaj sobie pytanie czy chciałbyś takiego pracownika jakim jesteś sam? ........ jeśli twoja odp brzmi tak to gratuluję, jeśli nie to pomyśl zanim kolejny raz tu coś napiszesz, a tak dla zainteresowanych z czystym sumieniem polecam pracę w firmie :)))

elka

Ktoś tam ostatnio się przyjął , bo mają ofertę pracy i nie wiem czy warto słać CV ? jak tam jest aktualnie ?

cudak

Niestety pracownicy dzielą się na dwie grupy tam : wieloletni ( czytaj mogą wszystko ) i pionki ( czytaj boją się zmian ) ! jakoś nie polecam ...

Zostaw merytoryczną opinię o KRONODOM-2 - Pszczyna

• Jak się pracuje w KRONODOM-2?

Zobacz opinie na temat firmy KRONODOM-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRONODOM-2?

KRONODOM-2
2.4/5 Na podstawie 27 ocen.

KRONODOM-2