Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe

Kraków

Opinie o Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe

kostuczka 2015-01-18 16:38:57
dyrektor dba sam o siebie, kierownicy dbają o siebie i dyrektora a pracownikami nikt sie nie przejmuje i nikt nie szanuje. Do tego ogromna ilość kadrowych/księgowych/innych pracowników, którzy nie ogarniają administracji
Wacek 2015-02-25 11:36:18
Wypłaty zależą od widzimisię księgowych, jak im sie nie podobasz to nawet ponad 100zł potrafią obciąć "bo tak". Zapowiedź pracy "na czarno" bo "inaczej sie nie da rozliczyć" i cała masa innych niespodzianek, które wychodzą dopiero w trakcie pracy
Tomek 2016-04-27 11:22:33
Hej. Czy Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe prowadzi czasami rekrutacje na jakieś staże czy praktyki? Jestem dość młody i nie mam za dużego doświadczenia w tej branży, ale chciałbym to jak najszybciej zmienić. Wydaje mi się, że akurat tutaj można się dużo nauczyć
Zostaw swoją opinię o Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cyfronet AGH Akademickie Centrum Komputerowe