Ignacy Karczewski Karcz

Białystok

Opinie o Ignacy Karczewski Karcz

Damian 2011-12-22 13:45:21
Potwierdzam, dobra współpraca, dużo dobrych specjalistów głównie instalacje: hydrauliczne, wentylacje, solarne... a na dodatkowy plus zasługują ludzie którzy budują bardzo dobrą atmosferę pracy.
F....... 2012-08-12 18:39:19
Nie płaci podwykonawcą i pracownikom ! Zalega dużo kasy w wielu firmach. Oszukuje wszystkich.
włodek 2012-08-20 20:37:02
Nie płaci na czas pracownikom ani wykonawcom, ma duże długi, jest niesolidny oszukuje, pracowników zatrudnia na czarno.
Rysiek 2012-09-18 23:48:38
Zalega podwykonawcą , Otworzyli nową firmę pod nazwą MATPOL. UWAGA!!!!
nati 2012-09-21 21:05:55
Wcale nie zalozyli nowej firmy. Z tego co dowiadywalam sie walcza o odzyskanie kasy od generalnych wykonawcow. Wierze w ta firme i polecam z nimi wspolprace
Michał 2012-09-24 12:52:04
Witam, zgadzam się z przedmówcą konkretna firma wszystko da się załatwić zawsze na czas i bez problemu. Nie wiem skąd takie pomysły prawdopodobnie konkurencja.
Zbyszek 2012-09-25 21:50:33
Wystarczy sprawdzić KRD i zadzwonić do kilku hurtowni i wszystko się wyjaśni kto ma rację!!!!!!!!! A na kogo jest zarejestrowana nowa firma??????? Wszystko jest w internecie!!!!!
1 2012-10-05 12:55:31
daję 6 punktów (celujący)
Rysiek 2013-01-31 01:55:36
Zalegają i uciekają od odpowiedzialności czyli ogłosili upadłość. Z firmy Karcz po przepisywali umowy na nową spółkę Syna MATPOL o tym samym przeznaczeniu. Do Prokuratury z nimi!!!! Działają w Warszawie na Inflanckiej, wieża ciśnień, i w Otwocku. UWAGA!!!
nomim 2013-05-11 08:22:38
to (usunięte przez administratora)grubas i oszust.
jacek 2014-05-29 20:45:25
Zaraz tam słoń na glinianych nogach, ja tez nie pracowałem w Karcz, ale nie słyszałem, by jakos im sie nie powodziło..
jacek 2014-06-23 22:50:05
Zt ego co sprawdzałem teraz firmę Ignacy Karczewski Karcz w bazie krs, to sa w upadłości, co takiego się stało?
były pracownik 2014-07-12 13:41:34
co sie stało? do prowadzenia firmy trzeba mieć łeb na karku a nie 2kg sieczki pod czaszką. Jak sie szybciej wydaje niż sie zarabia to tak sie kończy. Jak sie domagasz o należne ci wynagrodzenie to opowiada jakieś bajki jak dla dzieciaka. Że to chory jest że nie dojechał bo zmieniał opony albo czeka na jakiś przelew. W piątek mówi że wypłata będzie w poniedziałek a w poniedziałek że w środę a w środę że w piątek a w piątek dzwonisz to mówi że wyjechał. Czasami rzuci z łaską 300zł byś z głodu nie zdechł i dalej robił. Generalnie niepoważni ludzie radze omijać ich szerokim łukiem. Samo to że w hurtowniach nie chcą im dawać materiału już nawet za gotówkę to mówi samo za siebie co tam sie dzieje..
Jędrek 2014-08-23 20:47:01
Ignac to porządny człowiek i wie i zna się na pracy.Dużo lat pracowałem u niego i nigdy mnie nie zawiódł.Nikt nie wie ile nerwów to kosztuje prowadzić firmę ,zatrudniać ludzi,oczekiwać na przelewy za wykonaną pracę.Niestety cwaniaki go załatwili ale on nigdy nie poddaje się.
były pracownik 2014-11-25 21:20:21
Niepoważni ludzie. Nie placa, migają sie od odpowiedzialności. Szukaja kozłów ofiarnych, oskarżając pracownikow o kradzieże i to nie małe. Dlugi jak z tąd do Chin. Hurtownie za gotówkę nawet nie sprzedają materiałów. To chyba o czymś świadczy
pani wahadłowa 2015-02-17 15:54:14
o jakich konkretnie zmianach mówicie? napisz proszę jergo coś więcej o tym, ze nie spodobała ci się atmosfera w tej firmie i warunki - możesz proszę się nieco więcej rozpisać na ten temat?v byłabym ogromnie wdzięczna bo myślę nad praca u nich ale jak czytam takie komentarze to się powaznie jednak waham
mx 2016-05-19 21:31:07
mundi, a co zauważyłeś? Z tego co mi wiadomo to oni nigdy nie chceili wiele w reklamy inwestować
Zostaw swoją opinię o Ignacy Karczewski Karcz - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ignacy Karczewski Karcz