ZPHU Dremat Jan Bartecki

Jelcz-Laskowice

Opinie o ZPHU Dremat Jan Bartecki

Eryk 2012-03-01 00:15
Ty tu chyba nigdy nie pracowałeś, nie wiem dlaczego takie pierdoły piszesz ale praca jak inne, trzeba robić swoje to się nikt nie czepia. Zarobki - dostałem prawie tyle co chciałem (ale i tak więcej niż w poprzedniej firmie). Szef [usunięte przez moderatora] to sam widziałem nie raz ale jak koleś pół dnia mojej roboty [usunięte przez moderatora] w 5 minut szlifierką to sam chciałem mu...
Dla mnie może być, kasa na czas i przynajmniej grzeją na hali bo w poprzedniej robocie to mi prawie [usunięte przez moderatora] odmarzła - na hali 6 stopni i przeciąg jak jakiś [usunięte przez moderatora] drzwi nie zamknął. Więc nie [usunięte przez moderatora] bo sam nie wiesz o kim piszesz.
Eliasz 2012-03-23 22:08
No sam nie wiem. W Jelczu roznie mowia.Raz ze [usunięte przez moderatora] a inni ze calkiem niezle placa. Podobno jakis nowy kiero tam sie pojawil. Podobno n-ty. Cos wiecie, slyszeliscie? Bo znowu szukaja przez UP i nie wiem czy sie zglaszac czy odpuscic.......
były pracownik 2012-04-09 12:21
Kierownik nie ma w tej firmie nic do powiedzenia. Tutaj rządzi [usunięte przez moderatora]
adam 2012-05-09 21:34
Do byłego pracownika napisałeś najprawdziwszą prawde.POPIERAM
paweł 2012-05-09 22:57
Na tamte czasy nie polecił bym tej firmy nikomu na obecne tym bardziej POZDRAWIAM WSZYSTKICH MYŚLĄCYCH PODOBNIE
aaa 2012-09-18 21:51
a co tu tak przycichło ???
nowy 2012-11-11 19:24
Co jak co, ale już niedługo święta
Prezentów w Dramacie nadejdzie czas:

- paczki świąteczne,
- 13-nastki,
- bony świąteczne.

Ja już bardzo się z tego powodu cieszę :)))
leszek 2013-02-28 23:53
pewnie się polepszyło taka cisza ( NIGDY SIE NIE ZMIENI NA GORSZE NAPEWNO)
ziomek 2013-06-02 23:13
A co tam w Dremacie lepiej ??? Co taka cisza???

anonim 2013-06-05 21:03
tam sie nigdy nie polepszy a gorzej juz byc nie moze
mikołaj 2013-06-18 07:13
Witam,
zawsze jest inne wyjście – zmienić pracę. Przecież [usuniete przez moderatora] nie trzymają nas siłą. Kto chce może zmienić pracę i mieć kokosy w innej firmie…
tadzio 2013-06-28 07:57
zrób mi miejsce a ja chętnie pójdę do tego Drematu - wszyscy wokół wiedzą że wypłata jest u barteckich w termie. A reszta się nie liczy!
Darek 2013-07-04 21:02
To oszuści. Na rozmowie wstępnej jest miło i przyjemnie. Nawet pierwsza umowa jest w miarę. Po paru tygodniach czar pryska. Macie możliwość innej pracy to omijajcie Dremat szerokim łukiem. Wiem co piszę.
Piotrek 2013-07-06 13:42
Mikolaju masz jeszcze cos do dodania??? masz tu wypowiedz Darka
aaa 2013-08-10 09:44
Uważasz, że szef stale się ciebie o coś czepia jeżeli takie zachowania trwają dłużej i przeradzają się w ciągłe dręczenie. Wtedy można mówić o mobbingu.

Czy takie sytuacje bywają w Firmie ???
Cyryl 2013-08-12 22:11
Mobbing tak, może powiadomić inspekcję pracy?
drewniak 2013-08-14 14:54
mobbing według kodeksu pracy oznacza
działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym
i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu
pracownika, wywołujące u niego zaniżoną
ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go
lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników !!!!
Udowodnij to, bo wszystkich traktuje tak samo - jak śmieci. Znajdź kokoś kto potwierdzi ten mobbing w stosunku do całej załogi...
antoś 2013-12-02 16:13
Cooo...raz bliżej święta, cooo...raz bliżej święta :)
Ciekawe czym nasz szef zaskoczy w tym roku ,,Szefie nie zawiedź nas "
Karol 2013-12-05 20:24
Dziwne, bezpośrednio produkcyjnych jest mniej niż reszty.
olek 2014-03-19 22:17
Może zamiast zastanawiac się nad liczbą prezesów w Dremat napisalibyście jak oni traktują pracowników lub co za pomysły prezesi wprowadzają?
sami 2014-04-02 23:18
jestem zainteresowany posadą konstruktor/projektant, bo z tego wiem to jest wolna. Macie info na jakie pieniądze mógłbym na niej liczyć?
koszla 2014-04-17 18:51
zanim @sami zaczniesz myśleć już o pieniądzach i wynagrodzeniu to zastanów się czy na pewno spełniasz ich wymagania
komar 2014-04-30 19:14
wysłać CV i tak warto. Często pracodawca bierze osoby nie do końca spełniające wymagania w ofercie pracy
Tt 2014-05-14 09:06
Pytanie czy to dlatego, że osoby które by spełniały kwalifikacje nie chciały pracować czy co, bo to trochę dziwne.
viking 2014-05-30 21:05
Pracowalem w firmie DRAMAT jako konstruktor i powiem Ci jedno jeżeli ktoś ma więcej niż 3 szare komórki niech SZEROKIM KOŁEM omija firmę DRAMAT bo to jest jej prawdziwa nazwa a nie Dremat.

ps.
pozdro dla waszystkich desperatów i kamikadze nadal tam pracujących,
Pozdro dla Emila i dwóch Krzyśków - pracujecie tam jeszcze ?????????
Pion 2014-06-24 08:36
Po podpisaniu drugiej umowy zaczyna sie (usunięte przez administratora) pracownika , nie warto marnować swój czas dla tej firmy, to jedno wielkie (usunięte przez administratora), nie polecam.
kaziu 2014-09-09 09:08
Dremat to banda oszołomów - sami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] już nawet ciasteczka kradną :)
Święty Mikołaj 2014-11-27 22:15
W tym roku byliście niegrzeczni i nie będzie prezentów !
do świętego 2014-12-03 20:18
poczekaj bo sie wzruszę
matek 2015-01-24 21:46
Nikt mi nic nie odpowie? Bardzo zalezy mi na aktualnej opinii, gdyż nauczony poprzednimi doświadczeniami, tym razem chce poszukac pracy najpierw dobrze sprawdzając firmę. Nie zalezy mi na wielkich szczegółach, pytam o ogólniki, czy aby na pewno warto zaaplikować do ZPHU Dremat? Pozdrawiam i dzięki jeszcze raz za informacje.
święty Mikołaj 2015-02-06 15:02
spotkanie z wyżerką było, prezenty były - niektórzy tak za imprezowali, że do domu wrodzili następnego dnia...
święty Mikołaj 2015-02-26 15:31
po raz kolejny okazało się że Wielki Pan i Władca J.B. bo się swoich roboli. wszystkim trzesie Daruś i wszystko robi sie tak jak zyczy sobie Daruś
kołobrzg 2015-07-17 11:44
Podniecacie się imprezą na święta a może coś o firmie co tam się dzieje jakie zarobki atmosfera bo to jest ważne a nie jedna impra w roku a póżniej kierat cały rok w oczekiwaniu świąt
bbb 2015-12-06 22:22
Już niedługo święta :)
kacper 2016-01-28 15:46
Czy to prawda że w dremacie nie ma umow o prace? Podobno pan bartecki nie chce dawac umowy o prace nawet po okresie probnym.Prawda to? Chciabym tam startowac, bo widze oferty, ale martwie sie tym ze bede robic ciagle zlecenia a wiadomo jak to jest.
kacper 2016-02-23 17:02
Czyli jest szansa, że będzie ok? Tylko co trzeba zrobić żeby dostać umowę o pracę? Pan Bartecki naprawdę się tak na wszystko denerwuje? Słyszałem, że jest strasznie nerwowy i łatwo mu podpaść.
Kamil 2016-05-24 15:48
Może będą szukać kogoś? Zwolniło się jakieś miejsce? Mam trochę doświadczenia i chętnie bym się zaczepił
tomek 2016-06-21 10:00
widze, ze firma mocno się rozwija, wydaje mi się, że spokojnie można zarobić u nich, a teraz maja prjkety unijne, które zakładają zakup zespołu maszyn produkcyjnych (13 szt. środków trwałych), no i zakup wyposażenia Działu B+R (3 szt środków trwałych).
Zuzanna 2017-04-28 14:06
Na stronie firmy można znaleźć ofertę pracy na stanowisko Kontroler Jakości lub Inżynier Jakości. Co możecie powiedzieć o pracy w ZPHU Dremat na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się osoby, które na ofertę odpowiedzą?
Zostaw swoją opinię o ZPHU Dremat Jan Bartecki - Jelcz-Laskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPHU Dremat Jan Bartecki