logo El-Instal Jan Drozdowski

El-Instal Jan Drozdowski

Łódź

Opinie o El-Instal Jan Drozdowski

..... 2012-03-06 18:12:42
nie Polecam... Ludzie ok ale szef (usunięte przez administratora)
leon5 2012-04-10 20:26:00
Polecam pracę w tej firmie. Nie ma tu żadnych taryf ulgowych dla nikogo. Po prosty typowa twarda w miarę poukładana budowlanka. Kierownik jest na swoim miejscu, inż. budowy i brygadzista to też nie osoby przypadkowe, czy na jakiejś protekcji. Przepracowałem tam trochę zarówno na budowie jako fizyczny jak i w biurze i z perspektywy czasu doceniam tą "edukację". Co do zarobków to dostaje się tyle ile jest się wartym i co ważne na czas. Większość w takich firmach reguluje jednak w dużej mierze rynek kontraktu - zrób tanio i bardzo dobrze a my zapłacimy albo i nie, bo mamy na to sposoby. Stąd też takie zachowania Pana (usunięte przez administratora)- wszystko trzymać w cuglach i nie dopuścić do rozluźnienia.
pan mis 2013-10-20 20:35:39
słabo słabo słabo:)
marek 2015-07-08 15:54:56
stawki są zawsze takie jak w umowie, tutaj nawet nie ma się co zmieniać za bardzo, bo grafjiki dla wszystkich są jednakowo układane z tego co wiem, no i tez wydaje mi się, że tutaj w więksozści facetów zatrudniają, bo jednak czasem potrzevba siły, a kobiety nie zawsze sobie tak samo poradzą jak mężczyźni.
Zostaw swoją opinię o El-Instal Jan Drozdowski - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El-Instal Jan Drozdowski