Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club

Szczecin

Opinie o Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club

siwa82 2011-07-20 10:53:31
Hej a nie wiesz czy nie ma teraz przyjęc na sprzedawce?
anonim 2011-10-24 10:34:58
Ja nie wiem jak tam jest z pracą ale jako klientka jestem bardzo zadowolona! Wczoraj byłam tam po zakupy i doradzała mi taka młoda pani( usunięte przez administratora ) jest miła i konkretna poza tym ma bardzo dobry gust.świetnie pomogła mi dobrać prezent dla chrześnicy.polecam
alla 2012-02-25 09:51:19
Super reklama hurtowni, ktora tak naprawdę jest tandetna... brawa za pomysł
Gunia 2012-03-22 12:56:23
HEJ JA TEŻ MYŚLAŁAM ZE JEST TO SUPER HURTOWNIA TA BEBE CLUB ALE OKAZAŁO SIE INACZEJ NIE POLECAM TAM PRACOWAC.
gwiazda 2012-03-27 12:46:17
Z tego co wiem warunki pracy sa beznadziejne i pracujesz wszystkie soboty żadnego wolnego za ten dzien nie dostaniesz.Totalna beznadzieja ( usunięte przez administratora )
m 2012-04-05 17:59:00
Ale ( usunięte przez administratora ) bzdury pisze o tej hurtowni nowy pracownik pracuje najdłużej dwa dni i ucieka taka beznadziejna atmosfera i warunki pracy.
Bebe Club 2012-04-12 17:27:13
Szanowni Państwo,
jako firma, która przez ostatnie kilkanaście lat pracowała na swoją dobrą reputację czujemy się zobowiązani do sprostowania powyższych wpisów.
Ich autorem jest nieuczciwy pracownik, który został zwolniony i teraz próbuje na wszelkie sposoby podważyć naszą reputację.
Zarzuty dotyczące braku urlopów, dni wolnych, stresującej atmosfery są zwykłym oszczerstwem. Nie tylko jest to udokumentowane, ale także każdy z naszych teraźniejszych i byłych pracowników może potwierdzić te informacje. Nikt nie jest wyzyskiwany, ani nieszanowany, natomiast pani powyżej po prostu mnie zniesławia.

Zainteresowani pracą mogą bez problemu sami sprawdzić jakie warunki pracy panują w firmie.
nickbebeclub 2012-04-17 14:12:51
Pracowałam w tej hurtowni przez jakiś czas,Warunki pracy są beznadziejne,Panuje hierarchia wśród pracowników.Nie można mieć wolnej soboty.Mało kto tam wytrzymuje miesiąć, dlatego jest tam taka rotacja.
almo20 2012-04-17 14:21:50
Szkoda dziewczyny która została zwolniona. Znam ją z pracy w tej firmie i wszyscy ją chwalili. Na nieuczciwość trzeba mieć dowody myślę że to ona może czuć się zniesławiona.
Iwona30 2012-04-18 10:07:20
( usunięte przez administratora ).Nie liczy się miła aparycja.i miłe podejście do klienta.Non stop jest się obserwowanym przez kamere , czy się coś robi....czy podchodzi się do klienta.Można robić to i to ale nigdy Cię nie docenią , ciągle mało.... Mało która dziewczyna wytrzymuje tam nawet trzy miesiące.Takie podejście jest stresujące.
klientka 2012-04-20 19:32:17
Miałam nieprzyjemność być klientką tej hurtowni i pierwsze co zauważyłam to przerażoną obsługę,te dziewczyny mają strach w oczach.Chyba za dobrze tam się nie dzieje.Wiem jak czuje się pracownik zastraszany ponieważ sama kiedyś tego doświadczyłam.Jakby człowiek się nie starał i tak dla takiego szefa jest tylko robolem!KOCHANI PRACOWNICY NIE DAJCIE SOBĄ POMIATAĆ!!!
mąż 2012-04-28 09:07:10
warunki wcale nie są jakieś mega, wszyscy o tym wiemy .
Dorota;Marta 2012-04-30 23:34:15
Witam jestem klientką tej hurtowni, naprawdę warto tam zaglądać,robienie zakupów w tej hurtowni to czysta przyjemność.bardzo miły Personel jestem taką szczęściarą że obsługuje mnie prawie zawsze młoda wysoka w długich włosach Pani (usunięte przez administratora)i taka przesympatyczna blondynka z włosami do ramion niestety nie znam imienia ale jeżeli się dowiem to z pewnością dam Państwu znać. polecam tą hurtownię z czystym sumieniem.Pozdrowienia dla Pani Kierownik.
NIUNKA 2012-07-21 22:09:23
Już nigdy nie zrobię zakupów w tej hurtowni.Mały wybór towaru,a obsługa masakryczna.Nie mają zielonego pojęcia o czym mówią..Pani blondynka z piskliwym głosikiem(chyba jakaś kierowniczka) jest nie do zniesienia. Kiedyś była fajna atmosfera i obsługa,ale nie teraz.Nie polecam.
Martula 2012-09-03 00:41:23
Ja jestem mega zadowolona i z wyboru i z obsługi!
kuska 2012-09-15 17:49:41
Jedyne do czego mogę się doczepić to obsługa. Owszem wszyscy są mili, zamienią parę słów atmosfera jest ok, ale chyba nikt nie ma ochoty cokolwiek sprzedać. Wszyscy gdzieś chodzą, nie ma się kogo zapytać o cokolwiek. Stałam około 10 minut przy jednym produkcie i nic. Postanowiłam kogoś poprosić o pokazanie (najpierw musiała znaleźć chętnego). Udało się, ale jak już się zdecydowałam i chciałam wybrać kolorystykę i zamówić obsługa wykorzystała moment i znikła. Czekałam, czekałam osoby się przewijały i dalej nic. Wyszłam, bo jeżeli mam wydać 800 zł to chcę wybrać chociaż kolor no tyle to chyba można wymagać. Nie chcę opisywać konkretnych osób bo nie o to chodzi żeby komuś zaszkodzić, ale naprawdę zraziło mnie to do tego miejsca bo są produkty przy których potrzebna jest pomoc i porada.
Viki 2012-09-18 18:13:24
Może akurat był ruch. Ja byłam obsłużona koncerowo, jak kupiliśmy nasz wózek :)
Żaneta 2012-09-24 14:58:22
My lubimy! Zakupy dla 2 dzieci zrobione :). No i ceny zawsze można dogadać, a to przecież mega ważne. co wy piszecie o tych nowych pracownikach? Cały czas te same ekspedientki są!
Pracownica233 2012-10-03 11:30:44
Nigdy więcej!!! Chciałabym aby klienci mieli przestrogę, przed kupowaniem tam starych i oczyszczonych z kurzu rzeczy, a niestety takie praktyki to tam codzienność... Jako miejsce na stałą pracę również odradzam.
mama86 2012-10-08 15:05:13
Bardzo polecam. W życiu nie obsługiwał mnie Pan z taką wiedzą na temat foteli samochodowych, prawdziwy profesjonalista! Pan młody, taki sympatyczny, potrafił mi odpowiedzieć na każde pytanie i dodatkowo wytłumaczył mi duuużo rzeczy, których nie znajdzie się na forach, czy w internecie. SUPER!
sprzedawca 2012-10-11 19:54:19
Jestem zadowolona z pracy. Jest stabilna, miła atmosfera i to cenię. Nie zgadzam się z opinią poprzedniczek.
xxx 2012-10-24 01:32:41
Wiele osób z poczatku sobie chwaliło pracę więc nie chwal dnia przed zachodem słońca. Popracujesz to zrozumiesz.
sprzedawca 2012-10-29 15:17:30
Pracuję już na tyle długo, żeby mieć wyrobione dobre zdanie. Ale oczywiście każdy mieć może swoje zdanie. Ja się po prostu z poprzednimi nie zgadzam.
zadowoleni klienci 2013-02-02 21:39:30
Bardzo duży wybór towaru, będziemy często odwiedzać,
Kaśka 2013-03-17 15:25:26
Koleżanka jest zadowolona z pracy, szkoda tylko że na prawobrzeżu, to bym sama aplikowała :) A tak to za daleki dojazd
blogmama 2013-05-22 15:29:31
o tak! rzeczywiście wszystko jest, a jak czegoś nie ma to można zamówić :) Lubimy!
andrzej 2014-03-16 12:53:42
To prawda, w ogóle szukając informacji w internecie o Bebe Club wyskakują jakieś same profile na facebooku, bo kiedyś zrobili konkurs.
Bebe Club 2014-04-22 10:09:43
Tak, to co jest w sklepie internetowym zazwyczaj jest dostępne do obejrzenia na miejscu.
Ojoj 2015-01-15 08:54:25
Istnieją od 1996 roku i widać, że doświadczenie zdobyte w międzyczasie obecnie procentuje. Zastanawiam się czy to samo można powiedzieć o pracownikach, czy są dostępne jakieś szkolenia sprzedażowe czy inne? Jak w ogóle wygląda organizacja pracy i czy warto do nich aplikować. Dziękuję za sugestie - każda przydatna :)
wamp 2015-03-21 01:31:03
jesli chodzi o pracę tutaj w szczecinie w Bebe Club to nie spodziewałbym się niczego nadzwyczajnego po nich. Kilku znajomym zdarzyło się tutaj zarabiać na życie i nie wspominają tego czasu ze specjalnym pozytywnym poruszeniem w głosie. Wręcz przeciwnie raczej mieli oni swoje powody do narzekania ...
alek 2016-05-14 10:46:27
Widziałem, że na stronie internetowej Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club jest zakładka dla osób zainteresowanych współpraca, szkoda, że nie ma zakładki kariera :) Wiecie, jakich stawek można się tu spodziewać?
Lulu 2016-11-04 15:48:39
To prawda że praca w tym miejscu jest beznadziejna. Szefowa, kierowniczka ma swojego przydupasa z chorym kręgosłupem któremu wszystko można a kobiety za niego dzwigaja i wszystko robią a i tak jest bezkarny. Zarobki najniższe jakie mogą być, atmosfera do bani. Wyzysk w biały dzień wszystkie soboty pracujące i od niedawna to miejsce jest jak knajpa otwarte do ostatniego klienta. Pisze jako pracownik tego bałaganu więc wiem o czym mówię.
Zostaw swoją opinię o Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Art. Dziecięcych Bebe Club