Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Pracowałem kilka lat na solowce po Polsce później zrobiłem prawko CE w 2013 roku ale nie pracowałem w zawodzie poza jednym wypadem na danie w podwójne obsadzie . Czy jest możliwość przyjęcia na podwójna obsade na warunkach przyuczenia i doszkolenia . Jak to wygląda finansowo na początek i jak to mniej więcej trwa ? Pozdrawiam i spokojnych świąt wszystkim życzę ????

Maja
@Michał

Możesz podać jakiś kontakt do siebie

Kris

Szukam zmienniczki na amazon

Patryk

Witam. Mam 22 lata kierowca jestem od 2 lat. Jestem z okolic Kielc. Szuka ktoś może zmiennika w demo ?

Bartej
@Patryk

Napisz kolego bartekmaly2@o2.pl

Pawel
@Patryk

Jeśli dalej szukasz zmiennika to pisz na kipflip21@gmail.com. Może coś razem podziałamy. Ja jestem ze Starachowic

Zmiennik

Witam.Szuka ktoś może zmiennika z Podkarpackiego od Nowego Roku?

Ma
@Zmiennik

daj do siebie jakis kontakt

Kkkkkkk
@Zmiennik

Wyślij numer telefonu

Ma
@Kkkkkkk

739 508 606 jak cos to dzwon

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

AM

Cześć, szukam kogoś do podwójnej obsady w Demo, jestem kobietą po 30-stce, spokojna, niepaląca, niepijąca i też takiej zmienniczki/zmiennika szukam. Jeśli jesteś zainteresowana/ zainteresowany to napisz w odpowiedzi swojego e-maila, odezwę się.

Kkkkkkk
@AM

Z kąd jesteś i dalej szukasz zmiennika ?

kier_123

zainteresowany napisz na email : dem0trans@o2.pl dogadamy sie lat 30

Anka

karmelowaa@gmail.com

Zmienniczka

Ktoś może chętny na kółko do Hiszpanii jutro?

Wojtacha

Chcemy normalnie reguralnie zjezdzac do Pl na palzy a nie wyciagac karty na pauzach.Czas z tym skończyć i udać się w odpowiednie miejsce,(usunięte przez administratora)

Zzzzzzz

Zmiennika lub zmienniczke do Demostransu ,wyjazd zaraz po Nowym roku ,zostaw kontakt do siebie .

zmiennikdemo@o2.pl

Szukam zmienniczki z doświadczeniem. Mam 30 lat. Nie pije. eMail w nicku oraz tu : zmiennikdemo@o2.pl Pozdrawiam

XXX

Tak piszecie bzdury, ale Demon jako jedyny chyba na rynku podczas pandemii nie obniżył stawek dla kierowców...

Kuku
@XXX

A czemu mial obnizyc przeciez amazon nie obnizył!tylko podniusł.

zmiennik po nowym roku

Cześć szukam zmiennika po nowym rok około 4.01.2021 z mazowieckiego, nie palący, wody się nie boje ,dobry kompan do podroży, lat 30

@zmiennik po nowym roku

Daj jakies namiary na siebie

zmiennik po nowym roku
@Ełk

739508606 dzwon jak cos

Ja nie znaju

Ci co zjeżdżają na kraj raz w tygodniu (usunięte przez administratora) Mówfmy żeczy po imieniu

Onufry

Haha (usunięte przez administratora)Dziś (usunięte przez administratora) auto po zjeździe polecam starają się chłopaki ????

Stefan

(usunięte przez administratora)polecam. Typowy (usunięte przez administratora). Biuro to (usunięte przez administratora) nikt nie ma do niczego (usunięte przez administratora) W biurze zatrudnionych kilkanaście osób, ale nikt za nic nie (usunięte przez administratora). Do dyrektora odsyłają, (usunięte przez administratora) Chcesz urlop słyszysz (usunięte przez administratora) ma urlopów na pół roku na przód, (usunięte przez administratora)To jakieś (usunięte przez administratora)porozumienie. Pieniądze też (usunięte przez administratora)Chodzą (usunięte przez administratora)

Praca

Pytanie następujące czy w firmie Demotrans będzie zmiana systemów pracy?

Systemy
@Praca

Kiedyś twierdzili, że nie mają na tyle wyjazdów i powrotów do Kraju, żeby kierowcy mogli pracować w krótszych systemach. Dlatego większość kierowców chciała system 4/2 albo 30 dni w trasie, tak jak jest obecnie(usunięte przez administratora) 7 jak ma to miejsce obecnie. No bo nie ukrywajmy po 30 dniach w kabinie na podwojnej obsadzie niespełna 7 dni w domu (usunięte przez administratora) Ale jak widać (usunięte przez administratora)

Hynrek
@Systemy

Niektórzy po 5 razy w Polsce,a niektórym to przez miesiąc nie pozwalają zjechać nawet na zakupy. (usunięte przez administratora) Ktoś się wkońcu za to weźmie. Zobaczymy ile ekip zrezygnuje po NR.

Dotrich

Każdy kierowca musi sprobowac miodu demotransu

@Dotrich

Tak to miód który bardzo szybko się wszystkim przejada

Hmm
@Dotrich

Już się znudziło?

@Hmm

Gdyby w demotransie były cykle dwutygodniowe nigdy by mi się nie znudziło to byłaby najlepsza Firma w Polsce

System
@Kiki

Dokladnie taki system jest najlepszy 2x1 Firma powinna przemyśleć taki system bo konkurencja nie szpi i dużo firm jezdzi pod Amazonem na lepszych warunkach płacowych dla kierowców.

Ełk

Szukam zmiennika najlepiej z Ełku lub okolic nie palący moze byc na przyuczenie 722147864

Masz inną propozycje,gdzie?

A masz co innego?

Ddd
@Kier

Daj maila lub nr tel

@Ddd

kiero.dem@wp.pl

@Ełk

A czego ty niby masz uczyć jak sam nic nie potrafisz(usunięte przez administratora)

Wielki Dick
@Kiki

Z twoja starsza jeździ zapina jej naczepę.:DDD

@Kiki

A kim ty jestes zeby mnie oceniać ?

Zmienniczka

Szukam tylko i wyłącznie kobiety do demotransu do wspólnej jazdy, bez nałogów, system obojętny, kwestia dogadania.

Cześć szukam zmiennika do demo z dolnego ślaska ja nie pale 34 lata normalny chłop jakieś małe doświadczenie mam jesteś zainteresowany zostaw namiar jeśli nie przewiń dalej!

Demo1234

Witam poszukuje normalnego zmiennika który nie boi się wody i dba o czystość w ciągniku. Proszę pisać zainteresowanych na maila demo1234@o2.pl

Demon
@Demo1234

Z kaď jesteś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 194 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport