Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

selwik16@wp.pl

Szukam pracy w demotrans, może ktoś weźmie mnie do pracy? 28lat bez nałogów z Chełma woj. Lubelskie. Kontakt meil w nicku.

selwik16@wp.pl

Byłby chętny żeby wziąść na przyuczeniu? Wiek 28lat, bez nałogów, dbam o higienę. Wyjazd mniej więcej od połowy kwietnia. Kontakt na meila w nicku

Zmiennik90@wp.pl

Szukam zmiennika niekoniecznie do demo. System tylko 3/1 Szukam kogos w wieku 25-40 lat lubiacym dyskusje ;) Bartosz 30lat

Kierowca

Szukam kogoś, kto wziąłby mnie na 3 miesięczne przyuczenie. Wyjazd najlepiej pod koniec wyjazd. lukasz.daniluk94@wp.pl

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Waldek

Przeszkole kierowcę do pracy w DEMOTRANS. Najlepiej jak jest z Ełku, Giżycka, Łomży itp. Kontakt tylko telefoniczny 502 626 670 Może być palący-a

Sasza
@Waldek

I cyk 2 koła do kieszeńi:)

@Sasza

Za darmo ma się męczyć dobrze że chce

Sasza

Następny rekin biznesu :(

Wielki Dick
@Sasza

To siadaj i ucz ich za darmo.

19groszy za km????
@Waldek

W czym przeszkolisz kierowcę kolego 2 koła weźmiesz po 3 kółku wypierdzielisz bo nieumie i następny. W demo żadnej filozofii niema a szkolenie to bujda sprzęty proste do obsługi autka jeżdżą tak samo przepinki 2 razy pokaż i po robocie twojej. Nie musisz okradać z jego kasy za przyuczenie bo on więcej będzie zapierniczac a ty z nudów pojedziesz swoją szychte. Taka sama prace wykonuje młody co ty pamiętaj.

@19groszy za km????

Dobrze wiecie że firma tak robi młodych trzeba przyuczyc (usunięte przez administratora) razu ba auto to po co wypisujesz takie bzdury zaraz okradanie jak mu się chce siedzieć i patrzeć jego sprawa tacy wszyscy drajwezy jesteście że kolejny man na bazie rozbity filozowy

Caas
@123

Starszy gościu bierze młodego na przyuczenie tylko po to by miał kto latać z papierami po biurach w całej Europie. Może i coś jeszcze ugotuje, może szybę umyje bo młody ma zdrowie itp.

@19groszy za km????

Kierowcy tego szkolenia nie wymyślił tylko szefostwo. Tak na marginesie młody do Włoch przez Szwajcarje jechał demo tak nie jeździ. I nie pisz ze go kierowca (usunięte przez administratora)bo kasy odcienie nikt niechce nie musisz tu pracować. Taka jest polityka firmy pasuje lub nie (usunięte przez administratora)

@19groszy za km????

I pytani jak jedziemy zadawał nie będzie przecież wszystko wie....?

Były
@19groszy za km????

Mylisz się kolego, ciekawe czy młody ogarnie trasy, winiety ,logistykę np most na leverkusen itd itp. już jeden był co się w Dusseldorfie złamał też taki mądry jak Ty, do teraz płaci mandaty,kary i szkody. Nie sztuka się wpierniczyc w kabałę. Osobiście nic nie biorę za naukę ,ale to nie jest nagana rzecz.

@19groszy za km????

Piszesz kolego i (usunięte przez administratora) go nazywasz Takich kolegów to on nie chce. A jak filozofii niema to sam jeci może tobie pozwolom

@123

123 wstaw znaki interpunkcyjne, ponieważ nie wiadomo o co Ci chodzi. Napisz jeszcze raz poprawną polszczyzną.

Stary
@19groszy za km????

Taka jest polityka firmy nikt z kieszeni pieniędzy tobie nie wyciąga .tylko młody nawet tachografu obsługiwać nie umie to jak wykonuje swojom prace

@123456

To Ty jesteś super jak nie wiesz o co chodzi na drodze też tak masz że nie wiesz o co chodzi masakra

Misz
@Stary

Dobrze że ty wyśmienicie tacho obslugujesz odrazy????. A propos aut rozbitych różne sytuacje są chyba rozbity zima musi być autko.

@123

Na bank tak ma na wprost droga zamknięta a nawi tam pokazuje i nie wiadomo o co chodzi . No ale prace wykonuje je he

@Pl

Dokładnie kolego tak jak mówisz

@123

Piszę ponownie (usunięte przez administratora)

Kier
@Waldek

Czy demo nadal wozi Amazona?

Ehh

Jak rozumiem szanowna koleżanka nie puszcza wiatrów i ogólnie nie oddycha nawet?

Pl

Przecież nikt ciebie do niczego nie zmusza co nie zmuszano ? Po co się godzisz

Zmiennik90@wp.pl

Szukam zmiennika z komunikatywnym językiem niemieckim do 3/1 Dobre warunki pracy, wszystko na priv. Bartosz

Lukasz
@Zmiennik90@wp.pl

Cześć, a wziąłbyś na przyuczenie 3 miesięczne?

Łukasz

Szukam osoby, która wzięła by mnie na przyuczenie do Demotransu. Wyjazd najlepiej 25-27 marca. Proszę o kontakt +49 15212013036 lub aneta-staniuk@wp.pl

Kierowca

Witam. Szukam kogoś, Kto wziąłby mnie na przyuczenie do Demotransu. Wyjazd około 25-27 marca. Dbający o higienę, niepalący. 791 219 899

Kierowca

Witam szukam 2 kierowców jazda pod Amazonem(usunięte przez administratora)

@Kierowca

Podaj numer jestem zainteresowany mam doświadczenie

demon102

Pracowalem tam, (usunięte przez administratora) . Ale system ok. 2/1 z tachem mozna sprobowac wczesniej ustalic, ze nic takiego nie robisz i wtedy s(usunięte przez administratora) reakcje. (usunięte przez administratora)...

Hmm
@demon102

To chyba lepiej na legalu 2/1, niż 45 h w Demo? Kto w demo płaci w razie ,,W,, za pauzy? , Bo słyszałem, że wszyscy wodę w usta i cisza.

KAASO
@Hmm

Powiedz proszę, jak praca w tym Legionowie 2/1? Co bylo nie tak, czemu juz tam nie pracujesz?

Paula

Witam. Chcialabym zaczac prace w demotrans i szukam osoby do podwojnej obsady. Mam 25 lat, jestem z Podkarpacia. Mam kilka miesiecy doswiadczenia jazdy po UE, ostatni rok jezdzilam solowka po kraju. Najbardziej pasowalby mi wyjazd 7 marca. pa77ula@gmail.com

Kmw
@Paula

Cześć! Sprawdź email.

Krzysiek

Szukam kierowcy z doświadczeniem do demotrans. Na podwójną obsadę z Wałbrzycha lub Dolnego Śląska.

@Krzysiek

KRZYŚ, daj kontakt do siebie

@Pl

Kontakt do mnie to email dyzio.kp@outlook.com

Demo1234

Witam szukam zmiennika z doświadczeniem osoby bez problemów alkoholowych, bezkonfliktowego, dbającego o porządek jak i o higienę. Obojętne czy palisz czy też nie Zainteresowany pisz na maila demo1234@o2.pl

Pani

Szukam zmiennika, zmienniczki. Normalnej, spokojnej osoby bez problemu alkoholowego

Maciej
@Pani

Jeździsz w demotransie? Jeśli jesteś zainteresowana współpracą zadzwon 724075179

kkkk

Skąd jesteś?

@Pani

Jestem do dyspozycji chcąc nabyć doświadczenie.

Demonek

Witam firma wporzadku jest wbrew opinii innych. Praca fajna przyjemna kasa mniej i system ale niema złotych firm????

Lukas

Z checia podejmę pracę w demo, poszukuje kogos do teamu by nas zgłosić, płeć obojętna, ja angielski biegle znam, osoba niepalaca, luzna, bezkonfliktową, dbająca o higienę i porządek kontakt na roadtraindriver80@gmail.com

Romburak

Witam. Czy w demotrans są trasy do Hiszpanii?

Rzadko, ale się zdarzają. DHL Victoria, Barcelona, Amazon Madryt

Ehh

Stawka? Za nieterminowe stawienie się zabierają premię wyjazdową. Czyli tysiaka. Nie wiem jak z premią za apkę.

pppp

Szukam zmiennika z doświadczeniem, (usunięte przez administratora) szukam TYLKO z lubelskiego. Kółka na Hiszpanie (chłodnia) baza w Radzyniu Podlaskim. Fajnie jak by to byla osoba z Chełma lub okolic... (usunięte przez administratora), kółka 7-10 dni na 3 dni wolnego. Mile widziane młodsze osoby. Ktoś chętny to pisać (usunięte przez administratora)

Wielki Dick
@pppp

Daj namiary jestem z rdz

Patryk

Siema, mam 22 lata jestem dokładnie z Chelma lubelskiego. Szuka ktoś zmiennika do nauki? Jezdziłem tylko po kraju jakiś czas, nie jaram, nie trawie syfu. Kontakt do mnie w e-mailu: actroswhite@gmail.com

Romburak

Szukam kierowcy z doświadczeniem do demotrans. Na podwójną obsadę z Oleśnicy lub wroclawia

@Romburak

Daj jakości namiar na siebie też jestem miejscowy 5.7.9.2.1.1..5.8.0 7lat w demo

Darex

To zostaw kontakt!

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport