Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Rambo

I jak zadowoleni z systemów i wynagrodzeń ?

Demo
@Rambo

Jakie zmiany systemy te same

Jo
@Demo

Tak

Rose

Szukam zmienniczki do podwójnej która mogłaby mnie przyuczyc mój email: rkorbiela@gmail.com

Bbbbbb
@Rose

Wezme na przyuczenie jeżeli jeszcze szukasz , wyślij numer telefonu.

Rose
@Bbbbbb

Odezwij się na e-mail tam ci podam

Bbbbbb
@Rose

A zmiennik może być jako nauczyciel.

Redffg

Zmiennika , najlepiej Lubelskie wyjazd po połowie lipca zostaw numer telefonu

Daro
@Redffg

Witam gotowy do wyjazdu od 15 lipca tel. 691 574 741

Szukam zmennika od 29.07.510315668

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Astro

Wezme na przyuczenie do Demostransu po połowie lipca , najlepiej Lubelskie . Zostaw numer telefonu.

@Astro

Witaj. Czy to nadal aktualne? Jestem z lubelskiego. 8 lat doświadczenia w transporcie międzynarodowym. Poproszę o kontakt truckerka1985@interia.eu. Pozdrawiam.

@truckerka

Wyślij numer telefonu , oddzwonie.

Rambo

Widzę wielu nie potrafi czytać - nie ma przyjęć do Demo ! Tylko jak ktoś wyskoczy to ewentualnie będą dobierać .Od lipca zmiana systemów i kasy .Już niebawem wszystko będzie jasne .

Hoho

A jak z płacą w pojedynczej?

Porozmowie
@Hoho

Nie wiem jak pojedyncza. (usunięte przez administratora)

Kris
@Porozmowie

Wszystkim płacą jednakowo , ale na pojedynczą nie przyjmują

Staszek
@Hoho

Nie ma już pojedynczych obsad !

J.

Zgadza się. Systemy bez zmian

Demon

Czemu piszesz bzdury nic nie ma żadnych zmian co z wami ogarnijcie się.

Szukam zmiennika , ja bez doświadczenia , nie palę . Zostaw kontakt odezwę się . Interesuje mnie wyjazd koniec sierpnia początek września .

Demon
@320

Raczej osoba która szuka zostawia kontakt trochę kultury

Rambo

Chodzą słuchy że firma ma się znacznie zmniejszyć -ilość aut - co do zatrudnień nie ma , tylko jak komuś zmiennik wypadnie to dobierają , wiec zanim zaczniecie się tu wzajemnie szukać i grupować to najpierw zadzwońcie i zapytajcie , bo możecie się zdziwić .

Maro
@Rambo

Dzwoniłem - są przyjęcia ktoś was wprowadza w błąd .

Staszek
@Maro

Nie ma przyjęć, chyba, że dzwoniłeś do swojej starej.

Gaweł
@Maro

Nie ma przyjęć dzwoniliśmy z kolegą w sprawie pracy i Pan Jacek powiedział że nie ma żadnych przyjęć

Szukam zmienniczki/zmiennika do podwójnej obsady, która mogłaby mnie podszkolić

Andrew
@Ania

Hej Ania z jakiego województwa jesteś ...?

Maja

Hej. Daj namiary na siebie

@Maja

misty@onet.pl

Maniuś

602380490 chętnie wezmę na przyuczenie. Marian

Sasza
@Maniuś

Ten numer telefonu to już w TVN podają!!!

Maniuś

Cześć Ania Nadal szukasz? Dzwoń 602380490

Masz zmienika?

@Maja

Witaj. Poszukujesz zmiennika? Ja jestem z lubelskiego-8 lat doświadczenia w transporcie międzynarodowym. jeśli aktualne to poproszę kontakt truckerka1985@interia.eu. Pozdrawiam.

502 626 670

Waldek

Szukam zamiennika lub do przyuczenia. Jeżdżę kilka lat w DEMOTRANS. Najlepiej z okolic Ełku, Suwalk, Augustowa, Łomży itp. Tel 502 626 670

Waldek

Szukam zamiennika od 8 lipca. Może być na przyuczenia. Najlepiej z okolic EŁK, Augustów, Suwałki, Łomża

Astro

Zmiennika , wyjazd koło 20 Lipca najlepiej Lubelskie , zostaw numer telefonu oddzwonie.

Daro
@Astro

Witam dostępny od 15.07. tel. 691 574 741

Renata

Hey , czy nadal szukasz kogoś do podwójnej ? Jestem z Zamościa

Man

cześć jestem zainteresowany podaj nr

@Renata

tak szukam odezwij się na maila.

Kierowca
@Renata

tak szukam odezwij się na maila.

Bond

Dzwoń 729 351 501

Vvbbnnn
@Renata

Wyślij numer telefonu , zadzwonie jak szukasz jeszcze Zmiennika ja też z Lubelskiego.

Dzxcv
@Renata

Wyślij namiary do siebie .

Wielki Dick
@Dzxcv

Stulejarze spokoj

Renata
@Dzxcv

dziękuje , udało mi się znaleźć zmiennika . Zaczynam 26.04.21 Do zobaczenia na trasie :)

@Man

Napisz na maila.

Dzxcv
@Renata

No szkoda bo też tego dnia bym wyjeżdżał

Zamość
@Renata

Hej, też jestem z Zamościa 36 l , jeśli dalej szukasz odezwij się na rynho@o2.pl

Ehh

To nie szczury, tylko nutrie. Sprawdź w necie.

Wiesiek
@Ehh

Mordo wiem co to jest Nutria nie jestem (usunięte przez administratora) Chyba nie widziałeś szczurów w Londynie :D

Djdns

Jak nieumiesz wlaczyc auta i klimy to masz problem.Szczury po pol metra?

Wielki Dick
@Djdns

Umiem włączyć klimę. Jak wyłapiesz mandat na w Włoszech to będziesz płakał jak mała dziewczynka. A szczury z ogonem nie mają 50 cm? (usunięte przez administratora)

Witam szukasz ,zmienika?

Być
@Wielki Dick

No ile ten mandat? Ważniejsze jest zdrowie. Niby wszyscy zarabiają,,śióstkę,, a żebrają o pęta,tacy kierowcy, potem się kisi bez koszulki w budzie, spocony siedzi na fotelach,a następnie po takich jeżdżą, błeeee

Być
@Wielki Dick

To ile ten mandat? Wszyscy niby,,śióstke,, zarabiają, na parkingach o pety żebrajá Klimy nie włączają, Spoceni się ocierają Ważniejsze zdrowie jak mandat 100-200 ojro

@Andrzej

Witaj. Ja też szukam zmiennika/zmienniczki-jestem z lubelskiego. proszę o kontakt truckerka1985@interia.eu. Pozdrawiam.

Wiktoria

Witam Może ktoś coś wie czemu w Demo nie przyjmują kierowców Brat dzwonił i powiedziano mu że nie ma przyjęć w podwójnej tym bardziej w pojedyńczej obsadzie W rozmowie z Panem J. Niczego nie mógł się dowiedzieć

Zostałem w firmie
@Wiktoria

Nie mam pojęcia, zauważyć można natomiast dużo stojących aut na parkingu firmowym już drugi miesiąc co sugeruje że mogą zmniejszać flotę a w tej sytuacji jest kierowców aż nadto stąd brak przyjęć ale to tylko domysły. (usunięte przez administratora)

Stary
@Zostałem w firmie

Auta na bazie stojom bo dużo ekip jeździ 22dni a przyjęć niema bo podobno majom stan

Luk kuk

Niech ktoś z Demo się wypowie co z tą firmą.Czy są przyjęcia i na jaką stawkę i zasady bo dużo ludzi tu wchodzi i rezygnują z pracy w Demo po takich informacjach.

Kris
@Luk kuk

Nie ma na chwilę obecną przyjęć nowych kierowców . Dobierani są tylko kierowcy do podwójnej obsady . Nabór nowych kierowców planowany jest we wrześniu

Picie

Wita w demo jest ok dokąd się pracuje może trochę mało Wolnego, ale po L4 zwalniają tak jak mnie po 1.5 roku pracy picie.

Patryk

Czy firma szuka pracowników biurowych - dyspozytorów, specjalistów ds. floty? Na jakiego maila mozna wysłać CV? Pozdrawiam

Andrew

Witam jestem Andrzej 32 lata jestem z woj Lubelskiego w Demo 2 lata chętnie wezmę na przuczenie zmienika/zmieniczkę warunek osoba nie paląca. Zainteresowane osoby proszę o kontakt 664 230 716

Jarek
@Andrew

Dalej aktualne ...?

Hejo512 832 937

Szukam zmienniczki . Ja lat 30 nie palący i nie pijący , dbający o higienę i czystość . Doświadczenie 3 lata. 512 832 937

Pl
@Hejo512 832 937

Hejo widać że ma doświadczenie i zanim w trasie problemów nie będzie,no jeśli się nie odwodni bo nie piję

Kamil

Szukam zmiennika , nie mam doświadczenia .

MB
@Kamil

Od kiedy chcesz jeździc.Napisz nr tel.na orizan@wp.pl

Pl
@Kamil

Kamil to widać nawet zapomniałeś namiaru na siebie napisać to jak chcesz znaleźć,a co w trasie dopiero będziesz wyprawiał

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 194 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport