Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Matfox

Witam jaki system i jaka płacą

Hej szukam zmiennika zmienniczki może być bez doświadczenia wyjazd w wrześniu 04.09..niepalący mam 47 lat 510315668,mail: apecs13s@gmai.com

Dinooo

Dzień Dobry , szukam zmienniczki na podwójna obsadę. ~ System 2/1 Jestem z Warmińsko Mazurskiego Doświadczenie C+E od 1.5 roku Wiek 23lata , nie palący. Tel. +48 739 450 013

Truckerka1985
@Dinooo

Hej. Jestem zainteresowana. Podaje kontakt e- mail truckerka1985@ interia.eu

Vans

Zmiennika od połowy sierpnia ,z Lubelskiego ,zostaw kontakt oddzwonie.

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

czy demotrans jezdzi na wielką brytanie ,czy ktos moze napisac jakie systemy jazdy i jak placone na te chwile

Ori

Wezmę na przyuczenie młodego do Demo z początkiem sierpnia.Osobę nie paląca.Malo pijąca.Zostaw maila..Pozdrawiam.

Podwójna

Skąd jesteś?

Rafal
@Ori

Siemanko, mam 32lata, nie pale, jestem bez doświadczenia na c+e, na c jeździłem 4 lata, Anglia niemcy. Mowie biegle po angielsku. podwojnaobsada123@gmail.com

@Rafal

Czy w innej firmie niż Demo chciał byś jeździć ?system 2/1 mój numer +(usunięte przez administratora)

Kadet
@Ori

Młodego może ładnego ?? Ktoś szuka sobie kolegi ,przyjaciela ?

truckerka1985
@Tomek

Hej. Jestem zainteresowana. Podaj więcej szczegółów na e- mail truckerka1985@interia.eu. Pozdrawiam ????

Mttt

Hej szukam zmiennika zmienniczki może być bez doświadczenia wyjazd 16.08.798134181

Btrs

Zmiennika od połowy sierpnia z Lubelskiego , zostaw numer telefonu.

Bvc

Zmiennika do Demotransu najlepiej z Lubelskiego wyjazd koło połowy sierpnia ,zostaw numer telefonu.

Witam, szukam zmiennika od sierpnia. Mam 32 lata, nie pije i nie palę. Jestem z Lubelskiego. Mój numer 796 322 904

Mopek

Szukam zmiennika do podwójnej obsady C+E praca w Demotrans

Chętna zaloga

Witam, jakie w demo system, jaką dniowa?

Bartek specnaz

Czy w tej firmie nie może być normalnych zmian tylko zawsze jakaś partyzantka.Dac ludziom sztywną dniówkę a nie twierdzenia Pitagorasa!Jakoś w innych firmach potrafią (usunięte przez administratora).Ostatnio Pani z kadr mówi że rozliczanie się kierowcom nie podobało i dla tego te zmiany rozliczania kierowcy zawsze winni dobre,ciekawe czy Pani by o swoje nie walczyła jak była by Pani okradana ze swoich pieniędzy.(usunięte przez administratora)

Szukam zmiennika, zmienniczki,z doświadczeniem lub bez, nie palący, mam 32 lata,pracuje w demo 3lata ,wyjazd ok 30.07.2021 tel:783795417

Astro

Qwerty
@Marcin

Odezwij się na selwik16@wp.pl

Redffg

Zmiennika od połowy sierpnia najlepiej Lubelskie ,zostaw kontakt oddzwonie.

Witam szukam zmienikka wyjazd 20 lipca najlepiej nie palacy

Zzzzzz
@Jack

Cześć z kąd jesteś , wyślij numer telefonu.

@Zzzzzz

Jestem z Wroclawia tel 667212697

Witam szukam zmienika wyjazd 20 lipca 667212697

Love

Hey czy mógłby ktoś napisać jakie są systemy w demonie i ile płacą?

Wujek dobra rada

Widzę sami nauczyciele i mistrzowie kierownicy. Za kasę to nawet wiedzie przekazują a nauczyć cofania się nieda trzeba czuć klimat. (usunięte przez administratora)

Sasa
@Wujek dobra rada

Stare dziadki biorą takiego młodszego na przyuczenie tylko po to bo im wygodnie. Dostaną parę złotych za to, świeży będzie latał za dokumentami po biurach w całej Europie, może jakies żarcie ogarnie, tablet i telefon będą na jego głowie bo dziadki problem mają z Google maps,moze i szyby umyje.

Fiufiu
@Sasa

Nigdy więcej ucznia.Same kłopoty z takimi.Tutaj mu internet nie działa,tam nie ma wifi...Lepiej na spokojnie samemu bez jazdy po 21 godzin

Uczeń
@Sasa

Dokładnie tak jak piszesz plus jeszcze jest gruby i pierdzi nieświadomie.

Hej

Szukam zmienniczki , ja lat 30 z doświadczeniem nie palący, dbam o czystość i higienę . 5 1 2 8 3 2 9 3 7

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 669.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 194 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport