Opinie o HOTELARZ Konrad Saładucha w Wrocław

Firma HOTELARZ powstała w 2004 roku i od początku specjalizuje się w świadczeniu usług dla branży HORECA. Wieloletnia praca w jednej branży i ciągłe poszukiwania ulepszeń pozwoliły nam na doskonalenie świadczonych usług i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i współpracowników. Świadczymy usługi rekrutacji pracowników (m.in. kelnerów, barmanów, kucharzy, pokojowych), wynajmu wykwalifikowanego personelu, ponadto proponujemy analizy i audyty obiektów, które pomogą i ułatwią zarządzanie oraz codzienną pracę.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOTELARZ Konrad Saładucha w Wrocław

Powiem Wam, że teraz nie widzę ofert pracy, ale jak była trzy lata temu dla pokojowej, to poprzez urząd pracy, choć nie tylko dla bezrobotnych. Tak sobie myślę, jak ktoś korzystał z tego ich ogłoszenia, to może mógł im zgłosić sprawę wynagrodzeń? Jak myślicie? W końcu to państwowy urząd.

BB Nowy wpis

Firma nie wypłaca wynagrodzeń na czas, notoryczne opóźnienia minimum tydzień czasu, osoby z Ukrainy nie otrzymują wynagrodzeń jeszcze dłużej. Nie polecam pracy w tej firmie.

Cześć wam. Była tu opinia na temat wizyty inspekcji i faktycznie miała ona miejsce, tak? Ciekawa jestem czy do dziś pod jej wpływem warunki zatrudnienia uległy tu jakiejkolwiek zmianie. Podobno były problemy z wypłatami... Do dziś występują czy nie ma z tym problemów? Są jeszcze jakieś inne czy można ewentualnie myśleć o złożeniu cv?

Aneta Nowy wpis
@Anna

Osobiście odradzam, ja składałam pismo do Inspekcji pracy- brak wypłaty Wygrałam. To jest firma która działa niezgodne z prawem ale jak lubisz pracować bez pełnej wypłaty - składaj!

Adam Nowy wpis
@Aneta

Bez pełnej wypłaty? To znaczy że płacili ci tylko jakąś cześć zarobionej kwoty? Ktoś pisał o karach za szkolenie. To takie wstępne wdrożenie było płatne i trzeba było potem zwracać przy odejściu? Ty też tak miałaś?

Jakie są warunki zatrudnienia w HOTELARZ Konrad Saładucha?

Aneta

Uważaj ja wygrałam w PIP, była kontrola u nich i dopiero otrzymałam wypłatę. Zgłaszajcie

Katarzyna
@Aneta

I co było potem, dalej pracujesz czy zwolnilas się?

@Katarzyna

Zwolniłam się.

Pomoc Kuchenna

Rekrutacja odbywała się w niewielkim biurze na parterze, tylko otrzymałam umowę w dwóch egzemplarzach (jedna dla mnie, druga dla agencji), trzeba było ją wypełnić i podpisać. Przy zadawaniu jakichkolwiek pytań przeze mnie pani niemiło odpowiadała. Po podpisaniu umowy nagle była miła.

Czy wcześniej pracowałam w Hotelarz i w których miejscach i to wszystko.

Wkurzona

Nie polecam i każdego , kto spyta o tą firmę, przestrzegam ! Tak jak w komentarzach po niżej, na początku jest super, pięknie i milutko (aż za bardzo ) ale gdy minie 2/3 tyg zaczyna się robić niefajnie. (usunięte przez administratora) Nie chodzi o same godziny pracy , bo jeśli ktoś chce to będzie zapierniczal dzień w dzień z nadzieja na zarobienie pieniędzy. Niestety najgorsze jest to ze narobisz się na darmo . Obcinają wypłaty na każdym kroku. -200 zł za szkolenie początkowe , które jest po prostu śmieszne. Oczywiście na poczatku nie ma mowy o tym ze jest płatne. Gdy oczekujesz wyjaśnień nie odpisują i nie odbierają. Dopiero gdy na ich stronie napiszesz negatywny komentarz to piszą od razu i obrażają człowieka. Jednym słowem ta firma to wielki ŻART ! Ps: Żeby nie było ze pisze to obibok jak ktoś niżej zaznaczył. Pracowałam od 15 roku życia. Żadnej pracy się nie bałam i zawsze pracodawcy byli zadowoleni i ja również . Przed praca w hotelarzy nie jednoktotnie pracowałam na weselach jako kelnerka po parenascie godzin ale wtedy chociaż miałam płacone za każda godzinę i dostawałam premie za nocne godziny pracy gdzie tutaj można tylko pomarzyć ....

@Wkurzona

Tylko PIP u mnie sprawa zgłoszona i pieniądze w trybie ekspresowym były na koncie. Zgłaszać listownie opisać sytuację, ksero dokumentacji.

Paranoja

Obiecują pracę po 8 godzin dziennie , zlecenia rzadko . Później za rezygnację straszą karami za szkolenia . Nie dajcie się oszukać bo w hotelarstwie to nie oni szkolą tylko hotele . Nigdy więcej ! Ja od 4 lat czekam na zaświadczenie że byłam tam zatrudniona

anon

Nie polecam firmy z żaden sposób. Panie dzięki jednemu z popularniejszych portali ogłoszeniowych wystawiają dobrą ofertę pracy jako kelner/kelnerka w hotelach. Praca wydaje się dobra, grafik dopasowany do ciebie, spoko zarobek dla studenta. Podpisujesz umowę i mówią, że masz czekać aż się odezwą do ciebie w sprawie grafiku na następny tydzień. Wychodzisz radosny, że trafiła ci się taka oferta. Ale tutaj twoja radość się kończy. By dowiedzieć się informacji jakichkolwiek musisz: Pisać w tygodniu i to w takie godziny kiedy im pasuje (oczywiście TY jako jasnowidz masz wiedzieć jakie to są godziny) Kiedy pomimo obiecanego telefonu wciąż brak kontaktu, znowu probujesz się skontaktować się z panią, która niby ma odpowiedzieć ci na pytania jedynie co dostajesz to bardzo agresywny wykład o tym, że nie masz prawa dzwonić. Jeśli uda ci się na zlecenie pójść to jesteś poniżany i obrażany. Wypłata nie zawsze jest taka ciekawa i na czas. Podczas rezygnacji jeszcze dzwonią do ciebie i znowu dostajesz agresywny wykład na temat swojego "złego" zachowania. Jeśli lubisz być poniżany, obrażany czy nawet dostawać mniejszą wypłatę niż obiecywano to zapraszam. Wsród 10 moich znajomych, którzy mieli styczność z tą firmą, żaden nie poleca i chce szybko zapomnieć o przygodzie w "Hotelarzach".

@anon

W moim przypadku sprawą zajął się PIP oraz powoadomiłam prokuraturę. Nie można tak tego zostawić. Do mnie odezwały się osoby które tak jak ja doznały upokorzeń, były poniżane A nawet są osoby które zostały wręcz uderzone. W moim przypadku po 9 godzinach bezustannie pracy nie mogłam skontaktować z toalety. Osoba z którą wykonywałam pracę została opluta kiedy na stojąco jadła swoją kanapkę. Państwowa Inspekcja Pracy i sąd pracy. Jeżeli będziesz potrzebować wsparcia dysponuję dowodami, nie można lekceważyć takiego postępowania.

Mariusz

Witam . Uciekajcie jak najdalej od tej firmy kogucik. (usunięte przez administratora) nie wypłacają wynagrodzenia i musicie płacić za szkolenie zaniedbania i wszystko inne. Ja złożyłem sprawę do sądu, powiadomiony został pip oraz zawiadomienie do prokuratury i urzędu skarbowego. Walczcie o swoje.

Barbara

No cóż te wszystkie pozytywne opinie hmm... pozostawię bez komentarza natomiast zapisy w umowie są dla mnie powalające więc czytajcie dobrze całość i ze zrozumieniem ! Bo potem możecie być krojeni na wypłacie na różne sposoby np kara za niedosłanie dokumentów do końca miesiąca , w ktorym zawarliśmy umowę -100 zł , wykaz przepracowanych godzin ma być wysłany do drugiego każdego miesiąca bo jak nie to wypłata dopiero na następny miesiąc a jak dalej nie będzie to w ogóle jej nie otrzymacie, potrącenie z wynagrodzenia za niewłaściwe zachowanie czy ubiór łącznie można w ogóle nie dostać wypłaty, odpowiedzialność za powierzone mienie z karą 1500 zł , jeżeli w ciągu 2 tygodni od podpisania umowy nie zgłosicie dyspozycyjności to umowa będzie rozwiązana a Wy będziecie musieli zapłacić 200 zł za szkolenie, podpisujecie w umowie także , że przez 3 miesiące od rozwiązania umowy nie macie prawa zatrudnić się w żadnym z tych hoteli , w których będziecie pracować teraz -1000 zł kary lub może być więcej , ani rozpocząć podobnej działalności przez 2 lata , ciuchy do pracy kupujecie sami o dojazdach w umowie nic nie ma więc raczej na własny koszt. Czyli pracodawca może wszystko bo na psa zawsze kij się znajdzie a Wy nie możecie nic bo jest zapis w umowie , że umowa zlecenie nie jest umową o pracę w związku z czym nie mają zastosowania przepisy prawa pracy. Jak dla mnie to za dużo tych kar i można nieźle się wpakować w g.....

Antoni
@Barbara

Rzeczywiście system kar jest dosyć rozbudowany. W takim razie może mogłabyś napisać, jak kształtuje się poziom wynagrodzenia, który oferuje ten pracodawca? Może pod tym kątem jest o wiele lepiej.

@Barbara

Witam ja nie otrzymałem wynagrodzenia ani złotówki. Napisałem do państwowej inspekcji pracy, i po ich interwencji otrzymałem całe wynagrodzenie. Ponadto wiem że takich osób (usunięte przez administratora) jest około 150. I szykują pozew zbiorowy. Jeżeli nie wypłacili wynagrodzenia proszę nie odpuszczać (usunięte przez administratora) W razie trudności proponuję pomoc. Pozdrawiam.

Mario

Mario636@wp.pl Zostałam (usunięte przez administratora)przez firmę hotelarz. Proszę o kontakt wszystkie osoby które również zostały oszukane. mario636@wp to mój mail. Moją sprawą zajmuje się już kancelaria adwokacka . Jeżeli znajdę kilka osób sprawę świętujemy jako pozew zbiorowy. Ludzie nie odpuszczjcie zglaszajcie wszędzie. (usunięte przez administratora)których trzeba pozamykac

Loka

Żałosna firma kogucik która żeruje na młodych. Nie wypłaca pieniędzy straszy sądem A jak się pojawilam wezwali ochronę i mnie wyprosili. Omijać firmę szerokim łukiem. Chyba że ktoś że być poniższym i pracować za darmo

Mario

Witam i od razu przejdę do rzeczy. Firma (usunięte przez administratora) Nie chcą zapłacić za wykonaną pracę. Bo za mało godzin przepracowanych bo szkolenie kosztuje itp. Firma (usunięte przez administratora) Uciekać jak najdalej.

Przemek

Nie szukajcie na siłę złych stron firmy bo ich nie ma. Przecież to jest dobry pracodawca, szanujący pracowników.

Kaemii

Pracowałam u nich na wakacje 2018 roku, chociaż pracowałam to za dużo powiedziane bo na 3 miesiące zatrudnienia dostałam 3 zlecenia (o które musiałam się prosić bo sami mi nic nie wysyłali) po 2 - 5 dni, podczas których miałam sporo sytuacji w których byłam poniżania, ale nie wiele mogłam wtedy zrobić bo miałam tylko 15 lat. Wypłatę dostałam spóźnioną i pod koniec roku kilkanaście razy musiałam się prosić o dostarczenie mi pitu. mamy początek 2021 roku a ja wciąż dostaje od nich smsy że potrzebują kogoś do pracy i mimo że blokuje te numery to dostaje smsy z kolejnych coraz nowszych numerów.

Wiktoria
@Kaemii

Co prawda w HOTELARZU pracowałaś jedynie trzy miesiące, no ale oczywiście nikt nigdy nie powinien być poniżany przez swojego pracodawcę. Od tego czasu minęły jednak dwa lata, a od tego czasu mogło się tam sporo zmienić. A na jakie stanowiska potrzebują tam teraz pracowników?

Paulina
@Kaemii

Odpisz im na SMS, że nie życzysz sobie dostawać wiadomości, gdyż nie pracujesz tam już od x lat. U mnie podziałało :)

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w HOTELARZ Konrad Saładucha?

Nie

Lepiej uciekaj stąd jak najdalej jeśli szanujesz swój czas i pracę

Tajemnica

Idziesz na „Szkolenie” lub jeżeli jesteś kucharzem albo idziesz na pomoc kuchenną „Od buta” podpisujesz umowę

Nie polecam

(usunięte przez administratora) Zero poszanowania do pracownika. Brak profesjonalizmu. Kto szanuje swoją osobę i nie chce być grzecznie mówiąc: pomiatany, nie powinien u nich pracować.

Gosia

Pracowałam w hotelarzu w wakacje 2018. Była to moja pierwsza praca i z perspektywy czasu żałuje, że dałam się wrobić. Praca ciężka, mało zleceń. Jak już dostajesz zlecenie to na miejscu traktują cię jak (usunięte przez administratora) robisz totalnie najgorszą robotę. Niby miałam zlecenia kelnerskie, a na miejscu okazywało się, że trzeba odkurzyć pół hotelu lub stać na zmywaku. Beznadziejna była ta praca, niewdzięczna, słabe pieniądze i zero szacunku. Ludzie nie dajcie się na to na brać. Idźcie do normalnego gastro, a będziecie mieli fajna ekipę i jeszcze napiwki. PS Żałosne są te fake pozytywne opinie na tej stronie, pisane przez szefostwo.

lol123

Pracowałam w hotelarzu przez pół roku. Nie polecam. Ostatniej wypłaty nie dostałam. Jeśli umowa, która była podpisywana z miesiąca na miesiąc się skończyła a ja nie miałam czasu przyjechać podpisać nowej pieniądze nie były wypłacane na czas ale wymagano ode mnie żebym bez tej umowy przychodziła do pracy. Brak komunikacji z szefostwem. Brak ludzkiego zrozumienia. Kiedyś wyskoczyła mi bardzo ważna sprawa i nie mogłam przyjść do pracy, powiadomiłam o tym dzień wcześniej. Dostałam odpowiedz, ze w takim razie od wypłaty odejmują mi pieniądze które zarobiłabym w ten dzień wiec tak jakby pracowałam dzień za darmo. (usunięte przez administratora)

Csgje

Wypłaty ok, na czas. Chodz na ten okres który pracowałem to slabo z podwyżkami, a należało mi się za np. zlecenia kiedy nie byłem dyspozycyjny lub ratujący tylki tych zadufanych w sobie bab wyjazd służbowy. Nie polecam gdyż przrz dluugi okres nie mialem zlecen, a 4x na grupie fb pisalem gotowość i nie dano mi zleceń, które bardzo potrzebowałem. (usunięte przez administratora) i na złość. Panie malo profesjonalne, mało kompetentne. Do tego jedna z nich chamska, wulgarna , nie miła baba i analfabetka, np. rzeby :D popr żeby, czy aha ;D acha. Do tego jej idiotyczne , żałosne teksty w razie małych problemów ... lecz sie babiszonie. Dobre jako dodatkowa praca..

Bardzo nie profesjonalna Firma w moim odczucia ,osoby które tam pracują są bardzo wyniosłe i zarozumiałe .Nie polecam .

Kazimierz
@Kasia

Jaka konkretnie sytuacja sprawiła, że masz o firmie takie zdanie? Co wpłynęło na wybór akurat tej firmy, czym przekonał Cię HOTELARZ? Liczę na Twoją odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o HOTELARZ Konrad Saładucha - Wrocław

• Jak się pracuje w HOTELARZ Konrad Saładucha?

Zobacz opinie na temat firmy HOTELARZ Konrad Saładucha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOTELARZ Konrad Saładucha?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOTELARZ Konrad Saładucha?

Kandydaci do pracy w HOTELARZ Konrad Saładucha napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOTELARZ Konrad Saładucha