Opinie o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty w Wykroty

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty w Wykroty

Alojzy

Czy firma ma jakiś problem z ogrzewaniem czy o co tu chodzi? To jest jakaś parodia że ludzie chodzą w kurtkach i czapkach po hali i nikogo to nie interesuje ludzie chorują A potem płacz że idą na L4. Tragedia

@Jarząbek

To otwórz sobie okno jak masz i odpowiedź na to pytanie jeszcze raz

Czy jest możliwość pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty na część etatu?

Łukasz17cm
@Karolina

Czes jak wyglada okres rozliczeniowy ? Po pierwszym miesiącu jest wynagrodzenie czy po 3 miesiącach ?

Teresa Nowy wpis

cześć, opiszecie mi jak konkretnie wygląda teraz praca operatora maszyn? po prostu jak czytam ofertę to dużo jest o samej konserwacji w zakresie zadań a zastanawiałam się czy tu utrzymania ruchu jakiegoś nie macie. W każdym razie chłopak teraz by aplikował i do końca wakacji by został. Na taki okres czasu mu polecacie?

xyz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

jak aktualnie wygląda praca na logistyce ?? głównie interesuje mnie czy dalej komisjonuje się gazety w paczki ...

Anonimowy

To jakaś parodia co zrobili z przerwami na papierosa ludzie na umowie o pracę są stawiani wyżej od pracownika na umowie zlecenie Każdy człowiek ma prawo wyjsc zapalić .jeśli chce się wyjść zapalić trzeba iść do biura po przepustkę żart

jumbo Nowy wpis

Problemem nie jest przerwa na papierosa a brak ustalonej przerwy w ogóle. To co robisz ze swoją przerwą czy jesz czy idziesz zapalić czy robisz sobie drzemkę nie powinno nikogo obchodzić

xxx

czy pomoc na liniach produkcyjnych jest tylko i wyłączanie na umowę zlecenie, czy można liczyć po dłuższym okresie pracy na umowę o pracę?

Wiktoria Nowy wpis
@xxx

Owszem, jeśli trafisz na miłego maszynistę lub innego pracownika to Ci wytłumaczy i pomoże. Później radzisz sobie sam. O umowie na stałe na linii produkcyjnej raczej zapomnij.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty zapewnia kartę multisportu?

Cześć, możecie mi opowiedzieć jak konkretnie praca przy komisjonowaniu wygląda? od kilku dni jest wystawiona oferta dla specjalisty, gdzie można zarobić 5 300 zł, chce się dowiedzieć za jaka konkretnie pracę.

W tej ofercie na pomoc, o którą ktoś wczoraj spytał zaciekawiły mnie widełki placowe :D (27,70 – 27,71 zł). tak już całkiem poważnie to czy po dłuższej pracy można przejść na inna formę umowy? Trzeba awansować? i jak to wpłynie na zarobki?

Witam, mam pytanie czy jest możliwość pracy w wybrane weekendy?

Widziałem, że wczoraj wystawili ofertę na drukarnie z dopiskiem ze to będzie praca dorywcza. W sumie już kiedyś jak patrzę po komentarzach tak właśnie ja oceniali. Może bym sobie dorobił, tez widzę ze kasa chyba wpływa na czas, teraz jak podają widełki do 30,6 zł od godziny to za jaka konkretnie prace? co mam zrobić by mi tak policzyli?

Potencjalny

Cześć jak wyglada okres rozliczeniowy ? Czy po pierwszym miesiącu jest wypłacane wynagrodzenie ?

Miquella
@Potencjalny

Tak zawsze w 10 dzień miesiąca a nawet 9 wieczorem przelewają wypłaty.

Cześć, z parę miesięcy temu widzę, że o wózek pytali a ja ofertę wyłowiłem z takiej strony. Od czego zależy ta nieznaczna różnica w widełkach? (5 000 – 5 400) to tylko doświadczenie? piszą o możliwości negocjacji i nie wiem czy to opiera się o te 400 czy może da rade więcej wyciągać? Praca widzę, że jest na zmiany, jak z elastycznością? Można z kolega się dogadać czy raczej restrykcyjnie podchodzą?

Czy jest możliwość pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty na część etatu?

Tak. Na zleceniu sam możesz wybrać sobie dni.

Agatka
@Karolina

Z tym, że musza być dostoswane tak trochę do grafiku? Normalnie idzie z każdym w razie czego się dogadać? I jaki jest minimalny etat jaki mogę wziąć? Połówka?

@Karolina

A czy na umowie o pracę jest opcja na pół etatu? Pytam, bo jak teraz wisi oferta dla operatora to jest wpisana umowa o prace i w nawiasie podkreślali pełen etat. trzeba czekać na oferty na połówkę czy na rozmowie można się ugadać?

@Agatka

Jest opcja, że możesz robić same dniówki czy 2 zm lub nocki jak Ci pasuje. Możesz sama podać dni w które chcesz iść lub poprosić o zrobienie grafiku. Ogólnie ciągle brakuje ludzi i przychodzą nowe osoby.

Łukasz17cm

Miquella

Praca na umowie zlecenie przy maszynach introligatorskich jest bardzo prosta, wręcz nie wymagająca wiele uwagi, prosta filozofia masz stać i wkładać materiał do maszyny (wlepki, ulotki, gazety czy okładki) nic co wymaga umiejętności czy sprytu byle by były równo, praca jest wykonywana głównie stojąc a biorąc pod uwagę 8 godzin a czasami 12 jeśli ktoś chce zalecam czasami usiąść i zadbać o kręgosłup i plecy bo z tym bywa ciężko ale tak na ogół praca bardzo lekka dla każdego, z minusów to dość ciężka komunikacja z pracownikami bo dużo pochodzi z Ukrainy więc czasem ciężko zrozumieć ich akcent czy mieszanine językową lecz są pomocni jeśli nie ma się od razu umiejętności, nie ma żadnego szkolenia czy prowadzenia po firmie typu gdzie się znajduje miejsce na przerwy czy toaleta ale można zapytać samemu, na nowych pracowników nie zwraca się uwagi czasami, a wręcz nie wiadomo co masz robić gdy operator coś kombinuje przy maszynach więc godzina czy dwie bezczynnie spędza się na czekaniu bo pan operator też nie bywa zbyt rozmowny możliwe że przez obawy w komunikacji bo nie wiedzą czy jesteś z Polski czy Ukrainy ale na ogół są wyrozumiali jeśli czegoś nie umiesz na początku to tłumaczą jak trzeba, pracowników zbyt wiele nie ma bo często wykonuje się kilka czynności na różnych stanowiskach.

Aleks

Gdzie mogę wysłać cv i czy są oferty pracy ?

Seba 33

Część. Czy są obecnie przyjęcia na wózek widłowy na introligatorni lub spedycji?

@Seba 33

Podpinam się do pytania. Znalazłem coś na oeliksie, szukają podobno osób do prac pomocniczych na linii produkcyjnej maszyn introligatorskich. Czy ktoś z obecnych albo byłych pracowników może opisać, jak wygląda praca na tym stanowisku?

Sos
@Paweł

Praca kompletnie nie jest ciężka, osoby które mówią że jest ciężko to nie doznały jeszcze ciężkiej pracy. Wrzucanie wrzutek do maszyn, owijanie palet, okładka nic ciężkiego szczerze to polecam

Marianna
@Paweł

Na linie produkcyjną to są ciągle przyjęcia. Praca raczej dorywcza. Jeśli zrobisz 10 dni w miesiącu to będzie dobrze. Jako mężczyzna pójdziesz raczej na układanie lub obowiązywanie palet lub układanie paczek na paletę.

Pedzio

Firma tragiczna małe zarobki distałem 2700 na ręke

Kora

Hejka, Czy to prawda że dniami wolnymi jest sobota i niedziela?

@Kora

Sobota jest pracująca a niedziela co druga jest wolna.

Jarząbek
@Alojzy

Z biura wydaje się że jest ciepło

@Jarząbek

To otwórz sobie okno jak masz i odpowiedź na to pytanie jeszcze raz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BDN?

Joe

Atmosfera jest ogólnie rzecz biorąc MARNA. Szczególnie w dobie szalejącej inflacji a niezbyt dynamicznie rosnących płac morale są na dość niskim poziomie. Ale jak zostało powiedziane jest wojna i tym się powinniśmy przejmować

Artur

Totalnie nie polecam! Firma to (usunięte przez administratora). Praca w we wszystkie weekendy, w tygodniu wszystkie zmiany np. pięć zmian po dwanaście godzin. Kosmiczny chaos. Panuje tam chamstwo i grubiaństwo. Dodatkowo firma truje środowisko wpuszcza do gleby całe cysterny oleju opałowego! I nikt nic z tym nie robi! Dawno powinna być zamknięta a kadra do więzienia.

zainteresowana
@Artur

Cysterny oleju do ziemi? Możesz coś więcej napisać na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty - Wykroty

• Jak się pracuje w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

Zobacz opinie na temat firmy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty?

Kandydaci do pracy w Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Drukarnia BPW - Bauer Print Wykroty