Opinie o FlexHR w Toruń

FlexHR Doradztwo Personalne Agencja Zatrudnienia www.flexhr.pl

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlexHR w Toruń

Grażyna Nowy wpis

Zastanowiło mnie zapytanie o to czy za dwa dni pracy zostaną wypłacone pieniądze. a to wszystko nie jest przypadkiem na umowie? znalazłam na pewnym portalu ofertę dla Account Managera i również chciałam zahaczyć o temat zarobków. po opisie nie mam pojęcia ile tego dwa jest potrzebnego ale czy możecie wskazać ile wyniesie mniej więcej podstawa?

Karol95PL Nowy wpis

Czy za dwa dni pracy wypłaca mi należne pieniądze?

M Nowy wpis

Umawiają sie na konkretna godzine a po przybyciu nikogo nie ma i nie odbieraja telefonu .Brak szacunku do ludzi.

Zaszokowana Nowy wpis

"Państwo" dodają ofertę na konkretne stanowisko z konkretnymi wymaganiami. Po kliknięciu w odnośnik w celu pozostawienia aplikacji kandydat zostaje przekierowany do "formularza pracodawcy" gdzie wyświetla się zupełnie inne stanowisko... Nie wiem czy to celowe wprowadzanie w błąd czy oferty tworzy przedszkolak? Koniec końców dostajesz odpowiedz beż żadnego "dziękuję" ani (usunięte przez administratora) Polecam trzymać się z daleka, ewidentnie kręcą i mamłaczą

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie FlexHR. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier UDT?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
szczęśliwy_były-pracownik

Szczęśliwy, bo były ;) nie polecam nikomu tej agencji do pracy, bałagan i (usunięte przez administratora) w miejscu pracy. Śmieszne, że firma prowadzi szkolenia z zakresu HR, a sama u siebie ma z tym ogromne problemy. Odradzam.

Wanda
@szczęśliwy_były-pracownik

Może te szkolenia to prowadzi jakaś osoba z zewnątrz? Dlatego nie ma nic wspólnego z tym co dzieje się wewnątrz firmy :D

Totalna katastrofa

Katastrofa i jeszcze raz katastrofa nie polecam NIKOMU tej agencji!!! Nawet najgorszemu wrogowi bym nie polecił/a jeden wielki kabaret

Wanda
@Totalna katastrofa

No to co takiego się działo w Twoim przypadku skoro nawet wrogowi byś nie poleciła? Jestem mega ciekawa bo chciałam się zatrudnić ale chyba zacznę uciekać....

Vito Corleone

Agencja wprowadza w błąd, umawiając się z kandydatem w sprawie pracy na konkretne stanowisko, a na miejscu informują, że to już nieaktualne. W zamian oferują zupełnie coś z innej bajki. Mało profesjonalne podejście. Jednak jako agencja pracy, powinniście wykazywać się profesjonalizmem i wyrozumiałością w kontakcie z klientem. (Bydgoszcz)

@Vito Corleone

Dziękujemy za opinię. Jako agencja mamy sporo ofert i czasem faktycznie zdarza się, że zanim ktoś dotrze do nas na spotkanie któraś z nich przestaje być aktualna. W takich sytuacjach, jeśli tylko to możliwe, staramy się zaproponować coś innego, abyście Państwo nie odchodzili "z pustymi rękami". Podobnie jest w sytuacjach, w których któraś z propozycji Państwu nie odpowiada lub podczas spotkania okazuje się, że wymagania na stanowisku i doświadczenie kandydatów nie są zbieżne.

...
@Vito Corleone

O rany... Tyle negatywnych opinii, a ja mam tam rozmowę w poniedziałek. Czyli lepiej się nie nastawiać, albo od razu zrezygnować? Tak z tego wynika. Póki mam pracę nie chce nastawiać karku. Zamiast sobie polepszyć, okaże się że sobie pogorsze?

Oszukana.

Witam serdecznie.Nie polecam Agencji FlexHR.Oszukują ludzi i wprowadzają w błąd.Na początku przeszłam całą rekrutacje badania i niby wydawało sie pięknie,gdzie byłam zadowolona z przyjecia do pracy.Po dwoch nie całych tygodniach nagle nie przedłużono mi umowy o prace a całej grupie z którą byłam przyjęta mieli przedłużone umowy oprócz mnie.Pytałam się w firmie z jakiego powodu zostałam nagle zwolnione nikt nic nie wiedział.Dzwoniłam do agencji też nie są wstanie mi powiedzieć ani panie z agencji FlexHR wyjaśnić dlaczego?.Tak samo nie odbierają telefonów.Albo zbywają głupimy wymówkami. Na początku przyjęcia do pracy zapewniali długo terminową prace, na dłuższy okres pracy.No niestety to tylko były puste słowa ze strony pani rekruterki.Zostałam oszukana i wprowadzona w ogromny błąd.Nie polecam tej agencji.Bo (usunięte przez administratora) tylko ludzi.

@Oszukana.

Szanowna Pani, opisana przez Panią sytuacja została wyjaśniona w czwartek podczas rozmowy z Konsultantem z działu kadr. Rozumiemy Pani rozgoryczenie spowodowane nieprzedłużeniem umowy. Jednak nie mamy wpływu na decyzję firmy, w której świadczyła Pani pracę. Jeśli chodzi o długoterminową współpracę z FlexHR to z Naszej strony jest to jak najbardziej aktualne. Jeśli jest Pani zainteresowana nowymi ofertami pracy – zapraszamy do kontaktu. Staramy się odbierać wszystkie połączenia telefoniczne, jeśli jednak w danym momencie nie jest to możliwe, oddzwaniamy. Można także kontaktować się z nami drogą mailową pod adresem: biuro@flexhr.pl. Służymy pomocą. Z wyrazami szacunku, Zespół FlexHR

Czy ktoś pracował bądź ma informacje na temat pracy w dziale Social-Media?

VW

(usunięte przez administratora)na godzinach i dniach pracy. Ciężko o zwrot forsy dopiero po interwencji firmy mi ureulowali. Chciałam umowę do końca miesiąca (31.08) to dali mi do 30 sierpnia gdzie już jest różnica jednego dnia bo 31 to sobota, ale całą wypłatę dostaje się za cały miesiąc. Ciągle jakieś dziwne tłumaczenie i kombinacje na ich stronę. Nie korzystacie z ofert tej firmy bo (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Więcej nerwów niż to warte

@VW

Dzień dobry, prosimy o kontakt na adres: biuro @ flexhr.pl. Koniecznie prosimy o podanie w mailu Pana danych (imię nazwisko, nr telefonu), ponieważ po nicku trudno zweryfikować sprawę. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

VW
@Biuro

Wy już dobrze wiecie o co chodzi...:/

@VW

Dzień dobry, uprzejmie poprosimy raz jeszcze kontakt na adres: biuro @ flexhr.pl wraz ze wspomnianymi wcześniej przez nas danymi. Dziękujemy z góry i czekamy na maila. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

Zainteresowana
@VW

Jak to jest ze stawkami dziennymi z wynagrodzeniem skoro najnizsza jest 2600 to za godz brutto jest 13 z groszami a nie 10 z groszami. Gdzie reszta i kto pilnuje tych godzin skiro kieruje sie pracownika do pracy gdzie zamiast 160 godzin pracuje 180 a w przeciagu 4 miesiecy rizliczenuowych wychodzi 73 godziny wiecej niz powinno.

@Zainteresowana

Dzień dobry, jeżeli jest/była Pani zatrudniona przez FlexHR i ma Pani jakiekolwiek pytania odnośnie Pani wynagrodzenia, to prosimy o bezpośredni kontakt z nami drogą mailową: biuro @ flexhr.pl. Pozdrawiamy Zespół FlexHR

ToruńskiObywatel

przepraszam, czy monitoruje ktoś z Was ogłoszenia na olX !? Odczytujecie wiadomości, lecz odpowiedzi doczekać się nie można.

@ToruńskiObywatel

Dzień dobry, oczywiście monitorujemy wszystkie zgłoszenia, a następnie kontaktujemy się z wybranymi osobami. Ponadto trudno nam zweryfikować dlaczego nie otrzymał Pan odpowiedzi, ponieważ nie podał Pan swoich oficjalnych danych personalnych. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: biuro @ flexhr.pl. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

Biuro

Dzień dobry Panie Cezary, Prosimy o kontakt na adres biuro @ flexhr.pl celem wyjaśnienia sprawy. Z lakonicznego komentarza trudno dojść do sedna sprawy:) Dziękujemy za zrozumienie. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

...

Tylko we flexie na przedłużeniu umowy ma sie mniej niż na poprzedniej.Zwracajcie uwagę co podpisujecie.

@...

Panie Adrianie, prosimy pamiętać, że wysokość wynagrodzenia w ramach umowy o pracę tymczasową jest zawsze regulowana przez pracodawcę-użytkownika. Czyli firmę, w której pracownik wykonuje swoje zadania. Stąd pracodawca-użytkownik ma prawo do zaproponowania wysokości płacy zgodnie ze swoją wewnętrzną polityką wynagrodzeń. Natomiast agencja jest tylko pośrednikiem w tym procesie. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy zawsze o kontakt na adres: biuro @ flexhr.pl. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

Krzysiek

Kadrowe z księżyca. Nie to że 30 minut czekałem aż ktoś mnie obsłuży to jeszcze dla nich to bez różnicy jakie umowy dają. Miałem dostać umowę o pracę a mi dali umowę zlecenie. Pojechałem do kierownika i miałem rację. Tam się na niczym nie znają. Ciekawe jak to teraz odkreca. Czy tam wogole ktoś studia skończył?... :(:( szary człowiek ma tylko w plecy. Nie polecam nikomu tej agencji.

@Krzysiek

Dzień dobry, poprosimy o kontakt na adres biuro @ flexhr.pl. Wyjaśnimy niezwłocznie sprawę w poniedziałek. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

Mona333

Niekompetentni rekruterzy, brak przepływu informacji.

@Mona333

Dzień dobry, poprosimy o konkretny i szczegółowy opis sytuacji na maila: biuro @ flexhr.pl. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR.

Jak jest z awansem w FlexHR?

Biuro

Dzień dobry Pytanie, Awans w ramach struktur firm, dla których zatrudniamy pracowników, zależy od danego przedsiębiorstwa. A sama nasza firma ciągle się rozwija, także awanse również są:) Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

Zażenowany

Przez tą agencję miałem dostać pracę w Toruniu w poligrafii. Byłem na rozmowie w firmie Flex a potem zostałem zaproszony na rozmowę do poligrafii. Pracy nie dostałem. Opinie mam zszarganą. Nie wiem co poszło nie tak. Firma poligraficzna nie chce o mnie słyszeć ani ze mną rozmawiać. Nie wyjaśnili co się stało i dlaczego. Wszystkiemu winne pracownice Flex. Sam wydzwaniałem i starałem się o posadę, one nie odbierały, nie oddzwaniały. Był taki dzień kiedy sam przez cztery godziny dzwoniłem i nic. Żałuję że kiedykolwiek skorzystałem z tej agencji. Nigdy więcej. Te panie powinny ponieść konsekwencje. Mi jest wstyd. Bardzo mi wstyd. Same nic nie załatwiły. Nawet boją się odbierać telefon. Jak tak one pracują to tylko dyrektorowi pogratulować bo ładne to one są ale nic więcej.

@Zażenowany

Dzień dobry, Prosimy o kontakt na adres: biuro @ flexhr.pl. Sprawdzimy historię połączeń oraz szczegóły rekrutacji. Koniecznie prosimy o podanie w mailu Pana danych (imię nazwisko, nr telefonu), ponieważ po nicku trudno zweryfikować sprawę. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

Dexter

Nie polecam pracy za pośrednictwem agencji Flex Hr oddział w Bydgoszczy. W listopadzie zeszłego roku miałem wypadek w pracy przy załadunku opon w firmie Oponeo spowodowany przez niepełnosprawnego intelektualnie pracownika tej agencji. Miałem problemy z uzyskaniem zasiłku chorobowego ponieważ agencja wysłała kartę wypadku i zwolnienie lekarskie do ZUS w Toruniu zamiast do Bydgoszczy gdzie mieszkam ( na L4 byłem 3 miesiące). Nie otrzymałem żadnego odszkodowania od agencji ani Oponeo ponieważ wypadek nie był z winy pracodawcy a to że dopuścili do pracy tego idiotę i wiedzieli jak pracuje stwarzając zagrożenie dla innych pracowników to się nie liczy.

@Dexter

Dzień dobry, Zbadamy sprawę. Dlatego prosimy o kontakt na adres mailowy biuro @ flexhr.pl. Pozdrawiamy, Zespół FlexHR

Dexter
@Biuro

Wiadomość wysłana. Proszę o odpowiedź.

Karol96

Z jakiego banku maja konto i kiedy dojdą przelewy ?

@Karol96

Dzień dobry, przelewy zlecamy tak, aby wypłata dotarła do 10 dnia miesiąca.

Remek

Czy sprawa wyjaśniła się już?

Joanna z FlexHR
@Remek

Zapraszam do zapoznania się z oświadczeniem http://flexhr.pl/oswiadczenie-ws-proby-nieuprawnionego-pozyskania-danych/

Zostaw merytoryczną opinię o FlexHR - Toruń

• Jak się pracuje w FlexHR?

Zobacz opinie na temat firmy FlexHR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

FlexHR
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.

FlexHR