HOTEL LENART

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o HOTEL LENART

Mońka Nowy wpis

Widzę, że niedawno dosyć się tutaj jakaś dyskusja wywiązała, więc może dostanę odpowiedź świeżą. Szukam pracy, wiem że rok temu potrzebowali managera recepcji, bo właśnie chodzi o bardziej zaawansowane stanowisko. Czy nadal można się zatrudnić? Może jakiś nowy oddział się otworzył? No i jeśli nadal z angielskim potrzeba to jaki poziom będzie wystarczający, bo to też muszę wiedzieć. Jestem taki B2.

Dyrekcja Nowy wpis
@Mońka

Nie, nie szukamy managera recepcji. Szukaliśmy rok temu, ale już od wielu miesięcy to nieaktualna sprawa, mamy kierowniczkę recepcji.

BS Nowy wpis

Dzień dobry! Ile aktualnie zarabia się jako kelnerka bufetu śniadaniowego i czy będzie nabór na ten sezon wiosenno-letni? Godziny wydawania śniadań to 6.00-13.00? Dziękuję :)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w HOTEL LENART?

Kierownik Recepcji Nowy wpis

Tak, w naszym hotelu organizujemy wyjazdy, spotkania integracyjne, konferencje, chrzciny, komunie, wesela oraz inne imprezy okolicznościowe.

Apartament Bordo na Święta. Bardzo miła obsługa Pyszne jędzenie serwerowane oraz bufet, całodobowa recepcja. Natomiast słabo wyposażony pokój i łazienka, brak minikosmetyki oprócz ogólnego mydła, dwa małe ręczniki na osobę, klapki trzeba poprosić na Recepcji. Bardzo bym zastanowiła się wybierając hotel klasy 4* odnośnie lokalizacji

Kierownik Recepcji
@Gość

Szanowna Pani, Dziękujemy za pozostawienie komentarza. Bardzo nam miło, że doceniła Pani pracę naszego zespołu. Naszym celem jest, aby czas spędzony w Hotelu Lenart minął jak najlepiej a nasi Goście czuli się u nas komfortowo. Nasz Szef Kuchni dba o każdy szczegół, przygotowując potrawy dla naszych Gości. W nawiązaniu do Pani uwag, musimy zaznaczyć, że klapki dla Gości hotelowych są wydawane bezpłatnie i zanoszone przez obsługę do pokoju po wcześniejszym zgłoszeniu na recepcji. W pokojach standardowych dla każdego Gościa jest przygotowany zestaw ręczników: jeden duży- kąpielowy i jeden mały do twarzy. Dodatkowo, w każdej łazience znajduje się bawełniany dywanik łazienkowy. Taki też zestaw miała Pani w wybranym przez Panią pokoju. Kosmetyki w naszych łazienkach są firmy Geneva Guild. Są to mydła i żele pod prysznic wyższej jakości, niż jednorazowe produkty. Nasz hotel jest hotelem miejskim, ulokowanym w zabytkowym mieście Wieliczka. Jest tu bardzo dogodny dojazd zarówno pociągiem, jak i samochodem. Naszym atutem jest duży, bezpłatny monitorowany hotelowy parking.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie HOTEL LENART? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Były pracownik kuchni 09.2023

Totalnie nie polecam i odradzam! Żaluje, ze przed zatrudnieniem nie zagladnalem tutaj po opinie! Pracowalem na kuchni, ekipa tam super, ale (usunięte przez administratora) dramat. (usunięte przez administratora) Rozmowa rekrutacyjna z (usunięte przez administratora)krotka i na odczepke.(usunięte przez administratora)codziennie potrafi zepsuc humor dziwnymi pomyslami i wymaganiami. (usunięte przez administratora) Jedyny plus w tym (usunięte przez administratora) to taki, ze placa tak jak sie umowisz, ale łaski nie robia. (usunięte przez administratora) W pierwszy dzien pracy wiekszosc pracownikow dawala po sobie znac, ze cos jest nie tak, ale wiadomo nikt sie od razu nie wychylal swiezakowi. Po 2 dniach sam zauwazylem o co chodzi. Na wstepie w powietrzu wisi nieciekawa atmosfera, jezeli chodzi o szefostwo. Rotacja pracownicza niesamowita, co chwile ktos przychodzi i odchodzi, czy to na kuchni, czy u kelnerow. Jedynie to pewnie panie sprzatajace maja lepsza atmosfere, bo im nie zachodzi prezez zza plecow i nie musza go sluchac. Trzymajcie sie z daleka! (usunięte przez administratora). Omijac szerokim łukiem!

Halina
@Były pracownik kuchni 09.2023

Podzielisz się jakimiś przykładami tych dziwnych pomysłów i wymagań szefostwa? Bardzo mnie to zaciekawiło, szczególnie, że jestem kandydatem do pracy tutaj, również na kuchni xD Grunt że stawka się chociaż zgadzała, a ile konkretnie można zarobić? I za ile godzin?

Katarzyna
@Były pracownik kuchni 09.2023

no to szkoda, że taka słaba atmosfera...a co do tej rotacji to jesteś w stanie powiedzieć co ile średnio zmieniają się pracownicy u nich i jaki jest średni staż pracy?

Jaki jest okres rozliczeniowy w HOTEL LENART? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Magdalena

Czy coś się zmieniło na lepsze w tym złą sławą owianym hotelu ? Kiedyś myślałam o pracy jako kucharka ale zrezygnowałam. Nie znam drugiego takiego hotelu, który ma aż tak zacięta dyskusję na tej stronie i tak niską ocenę. Nie chciałam się przekonać na własnej skórze. Poszłabym na dzień próbny o ile jest tam jakiś szef kuchni, tylko czy warto na życzenie zepsuć sobie dzień, chyba nie.

Z.
@Magdalena

Niby się zmieniło a tak naprawde to nie,bo to miejsce jest toksyczne i męczące. Czy jest szef kuchni? Niebawem juz nie będzie. Tu nawet motywacja do pracy ucieka tak szybko jak potrafią zepsuć człowiekowi humor na reszte dnia.

Dyrektor Hotelu
@Magdalena

Skoro piszesz takie rzeczy, to nie przychodź. Jest tu parę osób na tym forum, które nie rozumieją ma czym polega praca w zespole i będą dozgonnie wylewać swoje żale, a w pracy nie potrafiły stanąć na wysokości zadania. Era złej pani wiceprezes L. skończyła się już dawno i nie ma tej pani w tym hotelu od początku listopada. Ale z Twoim podejściem, nie przychodź tu na próbę. Do załogi dołączymy tylko osoby które wniosą coś wartościowego do naszego pięknego hotelu, nie te które realizują się jątrząc na goworku. Renata Sztajer dyrektor hotelu

Kolejne nowe osoby,brak szkolenia dla nich,brak wspracia od biura dla pracowników. Pani Helena w porządku kobieta,bardziej chętna do pomocy pracownikom (jak ostatnio)niż ekhm..niektórzy.

Bez sensu

Jeśli macie zamiar usuwać nieprzychylne komentarze które są zgodne z prawdą to usuńcie się z Goworka bo to się mija z celem ;)

Magda 83

Witam. Jestem zainteresowana pracą jako kierownik gastronomi. Posiadam wieloletnie doświadczenie na stanowisku dyrektora oraz kierownika marketingu . Proszę o zostawienie poczty na która mogę państwu wysłać swoje cv. Pozdrawiam serdecznie ;)

@Magda 83

Mamy kierownika gastronomii. Drugi raczej niepotrzebny :)

@Kelnerka

Tak poszukujemy proszę wysłać na adres recepcja@hotellenart.pl

Czy w HOTEL LENART występują paczki/bony świąteczne?

pracuję to wiem

Tak dostaliśmy piękne paczki na święta Bożego narodzenia w ostatnie święta

@pracuję to wiem

Tak, dostali tylko wybrani. Ponoc liczyl sie staz pracy. Dziewczyna ktora przyszla 2 dni po mnie dostała a ja nie. Nie chodzi o smieszne paczki ale o fakt jak sie traktuje pracownikow ktorzy potrafią sie postawic i egzekwowac to co bylo ustalone na rozmowie o prace, zamiast dac sie wykorzystywac.

pracuję to wiem
@Ewka

nie dostali wybrani, tylko Ci którzy pracowali ponad 2 miesiące

Ewka

Tak, dostają tylko wybrani. Dziewczyna ktora przyszla 2 dni po mnie dostała a ja nie bo nie wchodziłam w (usunięte przez administratora) szefowi kuchni.

Angelika

Pracowałam cały grudzień na imprezach. Bardzo mi się spodobało. Pieniędzy zawsze na czas. Wiadomo, że jak jest ruch , to trzeba zapieprzać. Byłam w pracy na sylwestra, stawki dobre dają. Atmosfera była mega spokojna , co aż na dziwo, bo impreza była na 300 osób . Fajna ekipa. Tak samo fajna Pani manadżer , po której widać, że jej załeży na tej pracy. Cały czas była mega pomocna. Tak że ja polecam to miejsce .

Emilia
@Angelika

300 osób? to w ilu musieliście ich wszystkich obsługiwać wtedy? Czyli stawka, którą dostałaś to była jakoś przeliczana na liczbę osób czy jak? Przybliżysz ją?

Angelika
@Emilia

Nas było 12 osób, jak się nie myłę. Może węcej. Ja miałam placone na godzinę, jak inne nie wiem, bo nie zaglądam nikomu do portfela . I dlatego też tutaj nie będę pisać swoją. Ale z tego co pytałam u znajomych,którzy już pracowali na sylwestra - to bardzo spoko.

Ex pracownik
@Angelika

A to dziwne, bo Sylwester mial byc na 400 osob...dziwne, ze po negatywnej opinii nagle sypią się pozytywne z błędnymi informacjami.

@Ex pracownik

Był na ponad 300 osób:)

Ewka

Ja pracowałam już po zmianach w zarządzie (grudzien 2022) . Nowa Pani prezes , Pani menager i reszta ok. Fajna atmosfera. Jedyny minus to szef. Chamski i arogancki (wobec wybranych). Potrafił wzruszyć ramionami i odejsc bez słowa gdy go o coś pytałam. Ja podpadłam, bo chcialam zebysmy sie trzymali tego, co bylo ustalone na rozmowie. pracę. Mialy byc piątki do 24.30 a schodzilo do 3 w nocy (15-16 godz pracy) a potem znow trzeba bylo przyjsc na12. Nie bylo pytania czy mogę, tylko info, ze trzeba. Na moje wypowiedzenie ze strony szefostwa nie było w sumie zadnej reakcji. Zachowali jakby nie byli zdziwieni, ze znów ktoś odchodzi...Za kadencji obecnego szefa kuchni byłam 3cią osobą która odeszla z jego powodu w ciągu 4 mcy.

Kelnerka

Kogoś tu ostatnio ponosi fantazja z tymi negatywnymi komentarzami. Od momentu kiedy się tu zatrudniłam dużo się zmienilo. Nowa manager gastro dzięki której restauracja zyskała nie tylko organizację ale też imprezy i konferencje których sama pilnuje i nikt się nie skarży, co oznacza że jest jednak dobrą osobą na swoim stanowisku :) To prawda,że po długim czasie w końcu można iść do pracy bez stresu,że pani prezes znowu przyjdzie i będzie kogoś stresowała. Szef kuchni skompletował nowy skład i też pracuje się dużo sprawniej i przyjemniej,bo nie ma krzyków i pretensji od kucharzy,tak jak to było to wcześniej. Jasne,że trzeba sie starać i czasami spiąć (usunięte przez administratora) ale gastro ma swoj urok,i jak ktoś chce pracować w fajnym już zespole to polecam :D

G
@Kelnerka

Dobrze ze nicki zmienił sobie ktoś w tych opiniach bo wszystkie czyta się jakby ta sama osoba napisała

@G

Coś Ci nie poszło akurat xdd pracuje tu od ponad pół roku i wiem co pisze więc zwiń swój ból(usunięte przez administratora)

jaKUBie_NIElubie

a ja widzisz uważam całkiem co innego, teraz właśnie jest ten hotel kompetentnie zarządzany. pracuję od prawie roku więc mam porównanie jak było, jak jest, i trafia mnie jak ktoś wredny pisze kłamstwa o innych. i nie że jest tu tylko cud miód malina bo trzeba naprawdę zapie.niczac czasami, ale czasem znajdzie się ktoś sfrustrowany komu nic nie pasuje, a do zasad nie potrafi się dostosować. ale to w końcu jest zakład pracy i pracodawca ustala zasady. teraz jest taki zespół że aż miło się pracuje, nikt nie szczuje i nie knuje. trochę trwało żeby znaleźć właściwych ludzi na właściwe miejsca, ale wytrwałość popłaca. świetlana przyszłość przed nami, na pohybel nienawistnikom i ludziom małej wiary.

WeroNicka
@jaKUBie_NIElubie

Kompetentnie zarządzany tzn zmieniła się pani dyrektor ?

jaKUBie_NIElubie

no nie, nie. teraz jest świetnie a będzie jeszcze lepiej , bo dobre zarządzanie widać i czuc teraz na każdym kroku w tym hotelu widac że nie wiesz nic o tym miejscu i bazujesz na plotkach albo przedatowanych sparwach a najlepiej to jak każdy kto ma tu najwięcej do powiedzenia zajmie się tym czym powinien, a ten kto już nie pracuje w tym hotelu zajął by się może miejscem w którym teraz pracuje ? no chyba że nie może pracy znaleźć - a to już by wiele tłumaczyło dlaczego wydaje mu się że wie wszytsko najlepiej a tak naprawde ni wie nic

@WeroNicka

nie zmieniła się i oby sie nie zmieniła

Ależ was skręca zazdrość , boli ,że jest szef kuchni ,kucharze KUCHARZE nie kuchcik ,że jest fajna dyrka ,że ludzie w końcu pracują że jest fajna ekipa ,że robimy imprezy ,że jest ruch boli co? aż tak bardzo ,że jadem plujecie ? Aż tak bardzo boli bo bez was da się pracować ,w ciszy bez przekleństw i tego całego (usunięte przez administratora) na kuchni który stworzyliście , bo byliście niby niezastąpieni . I najważniejsze posprzataliśmy bałagan po was nie ma ludzi niekompetentnych już z nami od prezeski po kuchnie .,nawet ona została usunięta z firmy .Zostali z nami ludzie którzy stworzyli zespół i tym zespołem robimy imprezy po 400 osób . Pozdrawiam serdecznie . Zawiść ludzka to jedna z najgłupszy wad człowieka .

Pracownik miesiąca
@Anna

Dokładnie to co wyżej pisze Anna się zgadza w 100% mamy teraz zgrany team, który stale się powiększa. Managerowie są od każdego działu od recepcji po gastronomię. Nie ma krzyków, stresów czyli tego co w ostatnim czasie towarzyszyło pracownikom przez długi, dłuugi czas. Szanowny kandydacie jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy to przyjdź i sprawdź bo okazja przeleci Ci koło nosa na pracę w pozytywnym otoczeniu.

alina_malina

Tobie już dziękujemy, nie ma Cię tu więc daj sobie spokój. Tych którzy byli tu z Toba też już nie ma. Teraz ten hotel to inne miejsce inni ludzie, inny czas. Dobre miejsce, dobrzy ludzie i dobry czas. Nie ma kucharzyków nie ma królowej życia i (usunięte przez administratora) eks wice-prezes, choć wydawało się że to nigdy nie nastąpi - jednak jest faktem.

Puma

Dokładnie!!! kogoś ponosi fantazja i to grubo .Pracuje tu od 3 miesięcy, jest bardzo miło, grafik jest układany jak chcemy , skończyła się era prezeski ,nie ma darcia i krzyków jak piszą inni .Te suytuacje to historia . Rysiek jest ok ,Dyrektorka ok kierowniczka ok ,jest ruch ,impreza za impreza ludzie zadowoleni to o czym wy piszecie w tych negatywnych opiniach ?

Natalia

Ale tu czytam niepokojące komentarze, serio, bo bardzo zainteresowało mnie jedno ze stanowisk. Właśnie szukają managera recepcji. Ciekawi mnie, jak wygląda rekrutacja na taka pozycje menagerską? Szczególnie niech ktoś opowie, jak weryfikowana jest znajomość angielskiego?

@Natalia

To jakieś nieaktualne ogłoszenie na managera recepcji. Nie ma aktualnie rekrutacji na sto stanowisko, ale jest na recepcję

Hanna
@Nina

gdzie wy te ogłoszenia znajdujecie? Podpowiecie? Aktualne jest jeszcze to na recepcję?

@Hanna

wystarczy przynieść c.v. do recepcji

Emilia
@Nina

No jasne a podasz warunki przez tym? fajnie byłoby wiedzieć na co się zanosi

@Emilia

warunki to raczej każdy ustala indywidualnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej w zależności od doświadczenia, umiejętności, samodzielności i dyspozycyjności

@Hanna

Tak na recepcję szukamy nadal pozostałe stanowiska są już obsadzone .

Obserwator

Tak czytam te smutne opinie o tym wstrętnym miejscu i dziwię się ludziom, że dają sobą tak pomiatać... Krzyki i darcie szefowej? Jakby trafiła na mnie to bym ją szybko nauczył kultury. Prędzej czy później trafi na odważnego i będzie żałować dnia w którym się urodziła.

Zuzanna
@Obserwator

Niestety nie będzie jej dane. PANi PREZES Definitywnie ZAKOŃCZYŁA DZIAŁALNOŚĆ W HOTELU LENART ,wszystkich tych ,którzy nie wierzyli ,że ta chwila nadejdzie serdecznie pozdrawiam.

BYŁY PRACOWNIK

Pracowałam tam jakieś kilka lat temu ,mobing był tam na porządku dziennym . Po odejsciu wielka ulga... Nie polecam

hotelarz_z_powołania
@BYŁY PRACOWNIK

Skoro pracowałaś kilka lat temu i nie masz aktualnych info to dlaczego wprowadzasz innych w błąd?? Kila lat to szmat czasu. Od prawie pół roku hotelem zarządzają inne osoby i tamte sytuacje to już szczęśliwie przeszłość. Teraz atmosfera jest bardzo dobra, hotel organizuje dużo wydarzeń i pracy dla chętnych jest moc.

Kamila
@hotelarz_z_powołania

W tym hotelu nic się nie zmieniło na lepsze a jedynie na gorsze pseudo Pani dyrektor która nie ma pojęcia o niczym tak samo właściciele którzy nie potrafią prowadzić hotelu i powierzają te zadania niekompetentym osobom. (usunięte przez administratora)każdego dnia nie polecam tego miejsca każdy zwalniania się po kilku dniach .

Zuzanna
@Kamila

Nie prawda . Nowa p. Dyrektor to super babka z dużym doświadczeniem i dzięki niej ten hotel działa,.maja bardzo dużo imprez ,na codzień jest ruch ,hotel zaczyna działać od nowa z nowym personelem i bez wiedzmy która jest prezeska . Miałam okazję pracować niestety z przyczyn ,osobistych musiałam odejść .wspominam bardzo dobrze .jest fajny nowy szef kuchni,dyrektorka nowa kierowniczka i kierownik recepcji . Też czytałam te wpisy idą tam pierwszy raz byłam przerażona, ale polecam każdemu i dobrze i na czas placa

Prawdziwa gastro zawodniczka
@Zuzanna

To jest najgorszy pseudo dyrektor jakiego widziałam. Miałam tam wesle koleżanki nie dawno i na 70 osób do obsługi była jedna kelnerka i recepcjonista na dniu próbny w pracy. Tak dniu próbnym. Pytałam osobiście. Nikt nawet nie chciał z nami rozmawiać, dobrze że to nie było moje wesle bo trafiło by to do sądu

Dominika
@Kamila

Pracowałam w tym hotelu dość długo i powiem tak: nie zawsze jest kolorowo, ale ogolnie to każdemu pracownikowi sie wydaje że wie lepiej jak prowadzic biznes, ze robiłby to najlepiej na swiecie. tylko mało kto potrafi faktycznie prowadzic firme, bo albo wpada w długi jak cos znacznie na włsną rękę albo zamyka ten biznes szybko i szuka pracy. Tak że chyba nie masz racji za bardzo.bo jak ktos ma swoją firme to tyle czasu to lepiej wie jak ją prowadzic

Zostaw merytoryczną opinię o HOTEL LENART - Wieliczka

• Jak się pracuje w HOTEL LENART?

Zobacz opinie na temat firmy HOTEL LENART tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOTEL LENART?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 13 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOTEL LENART