GEOINF

Płock

Opinie o GEOINF

psik 2010-01-07 16:10:01
100% prawdy u przedmówców.
Niestety na co dzień to się sprawdza.
Ubolewam że tu wylądowałem/am, trochę za późno na zmiany
na szczęście mam cichą nadzieje.
sprawiedliwy 2010-02-02 13:20:29
Popieram wszystkich przedmówców i oddam jeszcze do tego prace na wysokości bez posiadania badań wyskokościowych. Dosłownie tam się robi wszystko na raz , sprzedaje , przyjmuje towar, wydaje, sprzata, praca od 9- 18 to normalna soboty 10-14 tez ale to nie jednorazowo to nawet przez 2 -3 miesiace bez przerwy i owczywiscie jeszcze sie czlowiek za malo uwija za male utarki wszystkiego za malo . Powiem jedno za malo to kasy za to sie dostawalo tym bardziej ze pracodawca uwielbia placic pod stołem bo po co ZUS czy US finansować. NO ale na każdego przyjdzie pora i te Pana Imperium (usunięte przez administratora) upadnie z wielkim ŁUBUD a pracownicy pójdą tam gdzie lepiej bo nawet szacunku od Pana otrzymac nie mozna nie wspominajac o godziwej pensji. No ale to tak jest z dorobkiewiczami sam skonczy szkołe ledno i ma tego INZ za kase i uważa że wykształcenie można sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić i nie trzeba sie uczyc, Zeby nie ci wykształcenie pracownicy z głowa na karku urobieni po pachy to byś sprzedawał człowieku na giełdzie te swoje mierne skrzyneczki tak ja kto robiłeś na początku swego wieśniackiego biznesu. A prawda jest taka niska cena gówniana jakość a ty idzesz w ilość a nie w jakość. a co najlepsze wchodzisz wszystkim po palcu (usunięte przez administratora) a potem chcesz ich wykolegować z interesu. Powodzenia
Dno 2013-09-01 11:39:12
Omijać szerokim łukiem. Sprawiedliwy ma 100% racji. Firma krzak.
iglooooo 2013-09-04 22:50:54
Słyszałem od osoby która tam pracowała że tam jest coraz gorzej. Co mądrzejsi odeszli zostali tylko nieliczni i urabiają się po pachy żeby tylko właścicielowi starczyło.wyzysk na maksa. Wiec raczej nie warto tam iść.
reksio 2016-05-20 23:12:39
nie wiem sam, bo na stronie nie mają informacji :) Firma jednak nie traci na jakości, patrząc na takie sprawy, jak ich staż od 1996 roku. Dodatkowo, zajmują się dystrybucją podzespołów komputerowych oraz telewizji przemysłowej.
Zostaw swoją opinię o GEOINF - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GEOINF