Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

arq

Witam. Pracowałem w bestenwest w holandii . Ogólnie warunki są jak w kryminale, tylko 55 euro tygodniowo, brakuje kluczy do pokoi. Koordynator o nic nie dba , niedostałem nawet kopii umowy po podpisaniu .Po miesiącu zostałem zwolniony z powodu kontuzji ręki. Ogólnie zarobki fajne i praca dobra, ale agencji nie polecam.

Olga
@arq

Może warto było poprosić o tą kopię umowy? Gadałeś w ogóle z nimi o tym??

Tomas
@arq

Że co (usunięte przez administratora) 55 euro tygodniowo???

@Tomas

raczej mało to możliwe, co nie? Może chodziło o to, że tyle ucinają czy coś? mieliby konkretnie za co?

@Katarzyna

Coś on głupoty gada

Myślący
@Katarzyna

Taką kwotę 55 euro mogli by odciągnąć za mieszkanie jeśli pracodawca dopłaca połowę za pikuj pracownikowi.W NL za pokuj płaci się od osoby 100-115 euro,dochodzi ubezpieczenie miej więcej 30 euro na tydzień,aczkolwiek są to dniowe ubezpieczenia.Pracodawca może pobierać też pieniądze za dojazdy do pracy.

Tomas

Witam jakieś opinie na temat pracy w Oss przy kurczakach?

Paula

Wyjazd na akcje kwiatowa 10 dniową początkiem lutego. Jakieś opinie? Doświadczenia?

Maciek
@Paula

Przede wszystkim zapytaj oto czy jeśli jedziesz z Polski czy płacisz za busa,zakwaterowanie,umowę przed wyjazdem niech pokażą.Bo jeśli płacisz ty to zarobek zje opłaty.Praca jest w porządku choć ja nie pracuję u nich jóż.

Klaudia

Nie polecam tej agencji! Nie ma godzin mieszkania tragedia…

@Klaudia

Możesz proszę napisać coś więcej? gdzie Cię wysłali, że pracy nie było, co z kwaterą, jakie warunki?

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

Przy kurczakach

Czy ktoś pracował? W jakim mieście praca a w jakim zakwaterowanie? Jak wyglada transport? Zastanawiam się nad współpraca z ta firma

Waldek

Witam czy pracowaliście w Oss na zakładzie mięsnym ? Jak atmosfera w pracy i jakie zarobki ? Agencja wypłacalna? Pozdrawiam.

Gabriela

Niby czemu tak negatywnie od razu?

Zuzanna

Dlaczego odradzasz pracę w tym miejscu? Twój wpis jest dość lakoniczny, a zależy nam na tym, by jak najlepiej poznać warunki zatrudnienia w danym miejscu. Jakie wady i zalety pracy w BestenWest Work dostrzegasz? W poprzednich wpisach przeczytałam, że pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Czy pracownicy mają możliwość wyboru lokalizacji czy typu kwaterunku?

Gabriela

A gdzie mogą cię tak rzucić jak to dokładnie wygląda te miejscówki ?

kiera

Firma totalne dno, brak jakiejkolwiek organizacji, koordynatorzy beznadziejni nie potrafią rozwiązać najprostszych problemów, wulgarni, podczas wyjazdu problemy ze wszystkim, zakwaterowanie w tragicznych warunkach, opłaty z kosmosu jak za co najmniej trzy gwiazdkowe hotele, problem z kluczami do pokoju.Organizacja pracy? Nie w tej firmie! Jeden dzień pracujesz 15 godzin w drugi dzień wcale, ciągłe zmienianie miejsca pracy, każdy dzień robisz co innego....DNO TOTALNE!!!Bardzo nie polecam

Olga
@kiera

A czemu zakwaterowanie takie kiepskie? W ile osób mieszkacie?

Holly

Nie polecam. Bylam kilka razy na akcji. Zawsze to samo - oszukiwanie na godzinach pracy ( zaczynasz prace 6:45 a konczysz 19:20 a wpisują Ci 7-19), brak posilku po 10h i brak wypłaty godzin wakacyjnych. Koordynatorzy chamscy, biuro nie odpisuje na maile, umowę dostaniesz jak sie upomnisz. Tylko zgłosić do PIP i do ich holenderskiego odpowiednika.

Emily

Czy jedzie ktoś na akcje dzień matki 23.05?

Proszę o pomoc

Dzień dobry Moje imię to Barbara Łukijanska Chciałam się zapytać dlaczego bestenwest nie zapłacił mi za chorobowe które leżałam w Holandii w szpitalu od 7 lutego do 28 lutego tego roku Jaka jest przyczyna i Dlaczego mnie wyrzucono z hotelu do Polski i nie zapłacono mi chorobowego biorę adwokata bo nie zostawię tego tak nawet pójdę do prokuratury

@Proszę o pomoc

masz rację. Tak się dzieje. nie ponoszą odpowiedzialności a ludzi traktuja gorzej niz psy.

@Proszę o pomoc

Basia zgłoś sprawe do inspekcji pracy w Polsce mają Biuro w Polsce w Tychach będa musieli sie odnieść do tej sytuacji. Przykro mi ale nie jestes jedyna bardzoi duzo osób nie otrzymało dodatków za urlopowe i za pracę w godzinach nocnych. Jesli takie przypadki nie będą zgłaszane to inni pojadą i będa traktowani tak jak ty.

darkap
@Proszę o pomoc

Takie opinie są przydatne i pomagają zdecydować komu dać zaufanie. (usunięte przez administratora) trzeba zgłaszać a takich pracodawców omijać szerokim łukiem.

janniezbedny82

Nigdy wiecej, wyzysk, brak jakochkolwiek dodatkow, walentynki jakis niewypal nie wiem po co w ogole sciagaja tych ludzi, transport tam to jakas maskara, a umowe do reki ktos dostal? bo ja nie. nie polcecam raz jeszcze !

Zawiedziona
@janniezbedny82

Zgadzam się z tym co piszesz, niewypał. Nie polceam, ludzie uważajcie, Zastanówcie się 3 razy zanim zdecydujecie się na wyjazd

Honorata
@janniezbedny82

A ile czasu już tam jesteś że jeszcze umowy nie dostałeś? Nie wiesz może czy obowiązuje cię w takim razie ubezpieczenie zdrowotne jakieś? Jak oni ten temat traktują ?

mm

Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem biura. Kontakt ograniczony do zera, podejście pracownicy tragedia nie odbierają telefonu nie odpisują. Porażka nie polecam tego biura.

Nie polecam jeździć na akcje agencja obiecała ze wyjazd będzie na cztery tygodnie a w rzeczywistości trwała tydzień i dziękujemy jutro wracacie do Polski nie polecam pieniądze mega słabe jak za 50h 350e to aż człowieka ściska.

masz racje, do tego koszty transportu, zakwaterowania, zawsze obiecują a póxniej nie ma z tego nic - jadą następni co sie nabierają. To przykre bo ludzi się zapożyczają jadą do obcego kraju, praca też nie jest łatwa i lekka i na koniec z obiecanek nie ma nic. Później panie z biura przestają odbierac telefon...to juz nie po raz pierwszy

Akcja

Zgadzam się czytałem dużo złych opini ale zaryzykowałem i pojechałem i co masakra praca na same nocki oczywiście bez żadnych dodatków nocnych za minimalna stawkę się pracowało nikt nas nie informował ze praca będzie tylko w takim trybie. Nie polecam wyzysk pracownika… nigdy więcej SZCZERZE NIE POLECAM OSZUŚCI !!!!

Zawiedziona
@Akcja

Zgadzam się z Tobą, już nie jeden się przejechał, ty, ja i wiele innych, trzeba coś z tym zrobic. Dobrze napisałeś-(usunięte przez administratora), podzielam opinie i również NIE POLECA,M

Normalny,

Byłem na akcji walentynki. (usunięte przez administratora), sami kryminaliści i ćpuny. Straszne. Co chwilę ktoś pytał a krajówę. Bułgarzy pracują jak od niechcenia, opieprzają się na maksa, zarabiają więcej od nas. Coś powiesz to (usunięte przez administratora)jesteś bo wiadomo że (usunięte przez administratora)do roboty nie stworzone. Od ponad kilkunastu lat jeżdżę do Holandii, ale czegoś takiego nie widziałem. W domkach wilgoć, kierowcy autobusów to prostaki i chamy, kierowcy mikrobusów ok. , koordynatorzy mają wszystko w (usunięte przez administratora) jakich mało Na wypłatę czekałem ponad półtora tygodnia, oczywiście był problem żeby ją otrzymać,wywalczyłem i dostałem. Szkoda nerwów, no chyba że wyszedłeś właśnie z puszki, a dużo tam takich, lubisz zaćpać, jesteś patusem, to miejsce dla ciebie. Normalnym ludziom odradzam.

@Normalny,

niestety masz rację. Zostaną im sami bułgarzy.

kolega

czesto jest zamieszanie, ale robota fajna, ekipa w pracy super, wiadomo zawsze mozna trafic na jakiegos idiote, ale to wszedzie tak moze byc. Dla mnie najwazniejsze ze kasa sie zgadza i jest git

@kolega

kolego co ci się zgadzało po tygodniu pracy i odtraceniu kosztow jak obiecane było co innego ? niestety ta opinia jest odosobniona wśród pozostałych tutaj :-(

czekomilka

Nie polecam, brak dodatków za nocki, mega slaba orgazniacja, żal jechać za ich posrednictwem- same straty. jakieś nieporozumienie ogolnie. Teraz czekam na jaropgaf ciekawe czy dotrze

Co za meliNa

A który to narkomAni znowu francuski z Sawickiego zakłady karnego Naopowiadal tym waszym z religii Psiego Snu Amerykańskiego aby zaniedbać każdemu po 1500 wypłacić ,2900zł Jednak umowę na zlecenie czarny (usunięte przez administratora) z Afryki ma więcej Na stole Konfidenci i Powodki prezydenta RP i rządów USA i zaproszenie na wasze śluby oraz środki pieniężne w trapezowe w składzie psia buda we Francji raz , hot dog na życzenie dwa i smycz z napisem Kot perski najlepszym przyjacielem oraz zestaw ręczników Psia morda w gębie Cholewa i Mądrzy Z Perwersyjnym Stylem oraz mały ręcznik hotelowy Co Tomorrow Land to nie jedna z hotelu bez gatów wyjdź.Iwona doradzi z parkowej jak dobrze wyglądać w takich warunkach a Premier z kagancem i Komendantem Amsterdamu w jej obsranej (usunięte przez administratora) czeka na jakieś Joanny aby zamieszaly w baseniku wyciągając śledzia i pletwa uderzać w belgijska czekoladę a Fra krzyknie Prime!

Joanna

Czytam niektóre opinie tutaj i nie wierze ze jest mowa o tej samej firmie. Jezdzę na akcje od paru lat i nie powiedziałabym złego słowa na firmę bestenwest. Mimo to ze wyjazdy na akcje to dosyć krótkie wyjazdy( okolo 2-3 tyg) to zawsze można fajna sumke zarobić. Jeśli ktoś myśli ze jedzie do Holandii na wakacje to faktycznie warunki moga nie odpowiadać, ale jeśli ktoś chce faktycznie zarobić to polecam

Nusia
@Joanna

Fajna sumka? Jestem już???? tydzień i mam nie całe 15 godzin

Lajla

Hej. Czy ktoś z lubelskiego wybiera się na akcje walentynkowa?

mikolajkoo
@Lajla

Witam, ja się wybieram. Wyjazd 05.02.2022. , odezwij się na maila - mikolajkotaida16@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.