Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Ola

Przerażają mnie te wszystkie opinie. Może mi ktoś powiedzieć jakie są warunki mieszkaniowe ile tygodniowo można zarobić?

wiki

Jadę w sobotę do oss na sortowanie owoców warzyw. ...jak tam jest?

alutka

Witam mam pytanko wybieram sie w niedziele do Holandi do pakowania miesa przez irme BEST WEST TYCHY jakies opinie na temat pracy i firmy na adres ala.maniek@wp.pl

Iga

Witam. Czy jezdził ktoś na tygodniowe lub 2tyg.akcje np.do kwiatów do Holandii z tej agencji i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami na temat pracy przez tą firmę.Czy warto skorzystać z takiej oferty.Z góry dziekuję za wszelkie odpowiedzi.Pozdrawiam.

Ula
@Iga

Moja Droga, jeśli jesteś zdeterminowana,optymistycznie nastawiona do świata i silna to dasz radę! Za tydzień czasu można zarobić ładne pieniądze!/ok 300 euro/. Mieszka się w domkach z salonem, nie jest to hotel 4-gwiazdkowy co prawda, ale jak weźmiesz z sobą produkty spożywcze na tydzień to nawet ciepły posiłek można ugotować spokojnie. Ludzie też są fajni i życzliwi.Ale zasuwać trzeba i na to musisz się nastawić, śpiąc niewiele.Nogi po pracy jak nie Twoje,nieźle uśmialiśmy się wszyscy, gdy wychodziliśmy z autokaru do domu jak widzieliśmy siebie nawzajem.Cudowny widok! Każdy chodził tak śmiesznie jak na gumowych nogach! Ale żebyś w pełni zrozumiała co to znaczy, sama musisz spróbować.Cały świat należy do Ciebie! I nie bój się przygód.Powodzenia!

Technolog produkcji

Brak rozmowy kwalifikacyjnej, praca załatwiona przez smsy, brak pytan o cokolwiek oprócz nr bsn. Żenada

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
A

Hej czy ktoś może się odezwać w sprawie pracy na zbieraniu zamówień, obróbka kurczaka i pakowanie? dostałam telefon i ofertę pracy. Jeśli ktoś był mógłby podzielić się doświadczeniem? mój mail - jopikajo@gmail.com

Witam. Czy ktoś wybiera się w najbliższym czasie z tej agencji do Holandii na pakowanie mięsa drobiowego, obróbki drobiu i zbieraniu zamówień? Jakieś aktualne opinie na temat tej agencji?

ssonn
@Anonim

Ja planuje, ale pierwszy raz ;) zobaczymy jak bedzie!

@ssonn

Ja również planuje wyjazd i prawdopodobnie będzie w ten weekend. Mam nadzieję, że nie będzie tak źle jak co niektórzy piszą.

Cytrynka12

Mam pytanie. Czy dostajemy cieple ubranie do tej pracy i czy jest tam zimno. Prosze o odp

Z.
@Cytrynka12

Dostajesz w pracy tylko odzież (spodnie, bluza) cienką. W pracy masz jakieś -4 max. Jeśli się ruszasz to czasem jet gorąco. Pozdrawiam. Z.

Nygus
@Cytrynka12

Zależy gdzie trafisz jak na drób temperatura jest znośna na każdą pogodę latem zarówno jak i zimą

betija

Witam. Zaproponowano mi przez te biuro za tydzien wyjazd do pracy przy zbieraniu zamowien na magazynie z drobiem. Zastanawiam sie czy jechac. Przeczytalam kilka negatywnych opinii. Moze ktos jeszcze sie wypowie lub dopowie cos wiecej na temat tej firmy i zakwaterowaniu w Rotterdamie lub Oss. Pozdrawiam ;)

Eena

benia

Mam pytanie, czy ktoś wybiera się teraz w sobotę lub poniedziałek na robienie bukietów do Gravenzanden, okolice Hagi? Odezwijcie się.

marian

Nie jest żle zawsze może być gorzej

nie Polecam

Nie polecam Byłem bardzo długo i widziałem straszne rzeczy wasz wybór!

Dawid

Ja jadę 28.01 do roterradamu na pakowanie.sortowanie mięsa ktoś był wie co i jak

kasia.surmiak@o2.pl
@Dawid

Ja jadę W sobotę na tą pracę z chłopakiem

Dawid

Witam co możecie mi powiedzieć na temat Bestenwest Work Sp. z o.o. na obecną chwile? Praca przy odkrawaniu piersi od korpusu . To rzetelna agencja ? jak na miejscu ? Chciałbym uzyskaćjak najwiecej informacji . Pozdrawiam

bambus
@Dawid

Haha

bambusek1994

witam jadę z ekipą do pracy na obróbkę mięsa do oss jakieś opinie na temat pracy ? na coś uważać ? proszę o kontakt

Lukass

Witam ma ktoś może informacje na temat pracy w ozz Produkcja - Holandia - obróbka mięsa był bym wdzięczny

Gosia

Witam . Mam jechać 02.01.2017 do Rotterdam na kurczaki :D Ktoś był tam ? Proszę o jakieś opinie . I opinie odnośnie płac :) Czekam na info . (usunięte przez administratora) Pozdrawiam Gosia .

Hej:) wybieram sie 7 Stycznia 2017 na kwiatki do Aalsmeer czy ktos jedzie? prosze o kontakt (usunięte przez administratora)

PaniDomu

Dzieki ja nie jade uratowałeś mnie

Koleżanka

Chciałaby m sie do wiedziec czy naprawde jest tam tak jak ta pani z biura opisywala

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 25 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 510 ocen.

BestenWest Work Sp. z o.o.