Opinie o Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro” w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro”. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro” o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro” w Lublin

Jw4198 Nowy wpis

Firma może ok ale (usunięte przez administratora) w papierach robiłem unich kursy na licęcje dokonywałem wpłat a co doczego moje papiery znikneły

Iwona Nowy wpis

Czy pracując w Agencji Ochrony i Detektywistyczna „Miro” mamy możliwość uzyskania premii za osiągnięte w pracy wyniki? Jest to czynnik motywujący, na który decyduje się coraz większa liczba pracodawców. Jakie są ewentualne warunki uzyskania dodatkowego wynagrodzenia za wykonaną pracę?

erf Nowy wpis

hej hej @romeik oo no ja podejrzewam ze mozna nawet wiecej zarobic tylko pewnie trzeba posiadac odpowiednie kwalifikacje do tego..ciekawe ile dni w tygodniu jest taka praca oferowane u nich w firmie..

tobiasz Nowy wpis

@patryk, nie wiem ile własnie "Miro" oferuje, ale znając ten rynek agencji ochrony i agencji detektywistycznych to niestety nie będą to kokosy, ale jak ktoś szuka pracy, to na pewno lepiej nie wiele niż w cale, to akurat nie podlega dyskusji. Z drugiej strony ciekaw jestem czy oni też wymagają teraz tak bardzo popoluarne to zaświadczenie o niekaralności

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro”? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
patryk

hej, mnie by interesowała ta strona firmy bardziej kierunek ochrona. Kiedyś już pracowałem jako ochroniarz, referencje z poprzedniej firmy ochroniarskiej mam i mogę pokazać w razie czego. Ale później miałem przerwę, bo zajmowałem się czymś innym i teraz chciałbym wrócić do ochrony. Cciałbym się od was dowiedzieć ile Miro oferuje ochroniarzowi?

kwak

umowa zlecenie na 12 etatu i 4 zł za godzinę

zadowolony mirus

ta firma wychowała polowe lubelskiego swiata ochrony. duzo ludzi sie z nia zetknelo. dobrze lub zle. nie wszysy tu pasowali. takie zycie. żenujące opowiesci osób które rozstały się z miro dla mnie są śmieszne. wszędzie dobrze gdzie nas niema. znam mnówstwo fachowców których miro wylało a robią kariery w innych firmach i do dziś nie mówią o niczym innym jak o... miro. tam nie było miejsca dla nadgorliwców, ludzi dla których szczyt marzeń to tonfa ,paradowanie w słuzbowych ciuchach, lans na wiejskich imprezach z panem[usunięte przez moderatora] przygarnie was pewnie z powrotem [usunięte przez moderatora] ale pamiętajcie w miro nie sprawdziliscie się. na forach piszcie co chcecie. jestescie anonimowi. pozdrawiam i powodzenia . całe życie nie będziecie ochroniarzami , miejcie jakies cele w życiu. miro to nie cały świat.

Ta firma to banda kombinatorów[usunięte przez moderatora] i cwaniaków. Zajecia z licencji niby były niby nie nie wiadomo skad ludzie podostawali wysokie oceny koncowe. Już nie mówiąc o reszcie ze nie daja na pranie ubran itp. Nie polecam tej firmy.

Bolek

Były prezes nie tylko ma własna firmę ale i ma niezłe problemy z powody hmm domyślcie się jakiego ? Na pewno z tego samego co spowodował iz został wylany na bruk.

lub

ja - 2012-03-04 17:59:33 były już prezes (do lutego 2012) założył działalność pod własnym nazwiskiem ODRADZAM!to dobrze życzę szybkiego i bolesnego upadku (usunięte przez administratora) Miro

to coś już praktycznie nie istnieje

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro” - Lublin

Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro”
  • Bursaki 6A
    20-150 Lublin
  • NIP: 7120158150 KRS: 0000126078

Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro”