Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro”

Lublin

Opinie o Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro”

ja 2012-03-04 17:54:09
to coś już praktycznie nie istnieje
ja 2012-03-04 17:59:33
były już prezes (do lutego 2012) założył działalność pod własnym nazwiskiem
ODRADZAM!
lub 2012-03-07 14:23:33
ja - 2012-03-04 17:59:33

były już prezes (do lutego 2012) założył działalność pod własnym nazwiskiem

ODRADZAM!
to dobrze życzę szybkiego i bolesnego upadku [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Miro
Bolek 2013-03-20 07:44:45
Były prezes nie tylko ma własna firmę ale i ma niezłe problemy z powody hmm domyślcie się jakiego ? Na pewno z tego samego co spowodował iz został wylany na bruk.
Anonim 2013-05-28 09:51:20
Ta firma to banda kombinatorów[usunięte przez moderatora] i cwaniaków. Zajecia z licencji niby były niby nie nie wiadomo skad ludzie podostawali wysokie oceny koncowe. Już nie mówiąc o reszcie ze nie daja na pranie ubran itp. Nie polecam tej firmy.
zadowolony mirus 2013-09-13 17:28:38
ta firma wychowała polowe lubelskiego swiata ochrony. duzo ludzi sie z nia zetknelo. dobrze lub zle. nie wszysy tu pasowali. takie zycie. żenujące opowiesci osób które rozstały się z miro dla mnie są śmieszne. wszędzie dobrze gdzie nas niema. znam mnówstwo fachowców których miro wylało a robią kariery w innych firmach i do dziś nie mówią o niczym innym jak o... miro. tam nie było miejsca dla nadgorliwców, ludzi dla których szczyt marzeń to tonfa ,paradowanie w słuzbowych ciuchach, lans na wiejskich imprezach z panem[usunięte przez moderatora] przygarnie was pewnie z powrotem [usunięte przez moderatora] ale pamiętajcie w miro nie sprawdziliscie się. na forach piszcie co chcecie. jestescie anonimowi. pozdrawiam i powodzenia . całe życie nie będziecie ochroniarzami , miejcie jakies cele w życiu. miro to nie cały świat.
kwak 2014-08-27 23:14:48
umowa zlecenie na 12 etatu i 4 zł za godzinę
patryk 2015-01-28 03:09:04
hej, mnie by interesowała ta strona firmy bardziej kierunek ochrona. Kiedyś już pracowałem jako ochroniarz, referencje z poprzedniej firmy ochroniarskiej mam i mogę pokazać w razie czego. Ale później miałem przerwę, bo zajmowałem się czymś innym i teraz chciałbym wrócić do ochrony. Cciałbym się od was dowiedzieć ile Miro oferuje ochroniarzowi?
tobiasz 2015-03-31 12:24:35
@patryk, nie wiem ile własnie "Miro" oferuje, ale znając ten rynek agencji ochrony i agencji detektywistycznych to niestety nie będą to kokosy, ale jak ktoś szuka pracy, to na pewno lepiej nie wiele niż w cale, to akurat nie podlega dyskusji. Z drugiej strony ciekaw jestem czy oni też wymagają teraz tak bardzo popoluarne to zaświadczenie o niekaralności
erf 2016-05-15 18:38:53
hej hej @romeik oo no ja podejrzewam ze mozna nawet wiecej zarobic tylko pewnie trzeba posiadac odpowiednie kwalifikacje do tego..ciekawe ile dni w tygodniu jest taka praca oferowane u nich w firmie..
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro” - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony i Detektywistyczna „Miro”