Opinie o Like bike w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Like bike. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Like bike o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Like bike w Włocławek

(usunięte przez administratora) Nie wyplaca zarobionych pieniędzy. Nie odbiera telefonu. Omijać szerokim łukiem.

bb

Ten sklep istnieje jeszcze?

Pracownik Nowy wpis

bb Nowy wpis

Ten sklep istnieje jeszcze?

bafishing Nowy wpis

Odradzam zakup a tym bardziej serwis w tym sklepie. (usunięte przez administratora)

Morfeusz

Mają sport wybór itp... Ale gdy mam tam wejść to zbiera mnie na wymioty...

Zyga Nowy wpis
@Morfeusz

Dlaczego? Co z nimi nie tak?

Irena

Hej, czy wiecie coś na temat możliwego zatrudnienia w Like bike? Jestem ciekawa czy poszukują może nowej osoby na stanowisko sprzedawcy do sklepu. Byłoby super gdyby ktoś też podzielił się swoimi wrażeniami z pracy w tym miejscu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Like bike? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Kuba

Witam, wczoraj ja kupiłem (usunięte przez administratora) rower zielony mtb Scott i powiem tyle : polecam bardzo sprzedawca miły da się przejechać tym rowerem I oczywiście komfort jazdy to jak na motorze po prostu POLECAM innym ten sklep, jak nie wierzy ktoś to niech ktoś na własne oczy to sprawdzi, dowidemia

:-)

Ilona@ Ale zauważ, że większość komentarz wygląda podejrzanie, bo wypowiedzi typu "Rower jest przepiękny i wygodny. Polecam każdemu". Albo "Ja dumnie omijam ten sklep szerokim łukiem". Wygląda to tak, jak gdyby pisali tutaj pracownicy firmy i ich konkurencja. Hub jednak coś napisał od siebie.

Ilona

@Hub Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Rozmawiamy na forum o sprawach pracowniczych. Czy ktoś z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Like bike? Jak Wam się pracuje w tej firmie, czy możecie coś napisać o atmosferze, czy to dobre miejsce dla pasjonatów rowerów?

Hub

Jest mniej więcej tak, jak napisał Marin. Ja PG pamiętam z czasów, gdy był chłopakiem z dreadami w ramonesce, ale od tego czasu sporo wody upłynęło w Wiśle. Pewnie dalej będę tam robił zakupy - głównie akcesoria do zakupionych w tym miejscu trzech rowerów - lepiej dać zarobić swojemu. Szału nie ma.- bez rewelacji. Najwyżej solidna "trója" dla tego biznesu. Kiedyś tam było sympatyczniej i bardziej profesjonalnie... no i rabaty były większe, bo pierwszy rower, który mi sprzedał G. ładnych parę lat temu ostatecznie "poszedł" dobrych 15% poniżej oficjalnej ceny. Co do konkurencji z tej samej ulicy, to nie wypowiadam się, bo nic tam nie kupowałem.

Stefan

Słyszałem, że to świetna firma ale ta cisza na forum potwierdza to!!!. Potrzebujecie ludzi?

holger

Ja też nie mam dobrego zdania o sklepie i ludziach tam pracujących,wczoraj jeszcze handlował mądrala złomem na Mazowieckiej a dziś poprzewracało się w d... Mizerna wiedza i jakość rowerów a dodatkowo naśmiewanie się z produktów konkurencji miast zajmować się swoimi ponoć najlepszymi...buha ha ha Ja dumnie omijam ten sklep szerokim łukiem bo mogę mieć zły dzień np...

Marin

Właściciela pamiętam jeszcze jak zaczynał zaraz po 2000r handlować. Najpierw wśród znajomych, później przez pierwsze portale aukcyjne. Cieszył się z każdej zarobionej złotówki... Niestety czasy się zmieniają, a apetyt rośnie w miarę jedzenia. Teraz jak nie kupujesz u niego czegoś za kilka tysięcy, to nie podchodzi do tematu na serio. Co z tego, że ma wybór w rowerach i osprzęcie, jak mnie jako staremu kumplowi nie chce się tam wchodzić... Co do reszty personelu to ciężko powiedzieć. Na pewno przez warsztat przewinęło się sporo ludzi. Starych wyjadaczy, którzy pracowali w serwisie zastąpili jacyś małolaci. Co do tego jak właściciel traktuje swoich pracowników, to nie wiem, ale znając życie pewnie nie mają tam ludzie lekko. Niestety mogę dać ocenę w skali od 1-5 jedynie 3. Niestety konkurencja nieopodal też na tej samej ulicy jest jeszcze gorsza...

justyna

Widziałam, niedawo jak rowery stoja wystawione przed sklepem, fajnie sie prezentuja, wlasnie brykam sie z zakupem roweru, zatsnaiwma sie czy u nich nie kupic, maja nizsze ceny niz w konkurencji? kupil ktos rower?

Jacek

Wygląda na to że tylko 2 z moim 3 komentarze są prawdziwe reszta pewnie od obsługi lub znajomych. Ciężko wynegocjować rozsądną cenę od właściciela sklepu proponuje szałowe 5 % przy gotówce za to w sieci 10-15 % to żaden problem przy dowolnej formie płatności,zdarzają się nawet upusty wyższe niż 20 % wystarczy tylko dobrze poszukać a nie zachwycać się owym sklepem bo nie ma czym,każdy tego typu nastawiony jest tylko na zysk.

Sklep jakich wiele nie ma się co podniecać zbytnio owszem kilku paru normalnych ludzi tam pracuje ale jest też pseudo sprzedawca Pan Marcin któremu się chyba wydaje ze jest w stanie każdemu "wcisnąć" każdy rower w/g własnego uznania.W moim przypadku zadziałało odwrotnie zniechęcił mnie na maxa do zakupu roweru bo klijent też ma czasem swój rozum a skoro moje pieniądze to i moja decyzja.

AGA

Duży wybór rowerów dla młodzieży. Obsługa pomaga w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Polecam

lucja

Jestem zadowolona z dokonanego zakupu. Rower jest przepiękny i wygodny. Polecam każdemu

Lidka

Kupiłam u nich przepiękny rower Saule Majuna różowy z koszykiem jestem z niego bardzo zadowolona, nie dość że pięknie się prezentuje to też jest wygodny i świetnie się nim jeździ, polecam.

Ewelina

Znakomici fachowcy, pomogli wybrać mi najlepszy rower dla mnie, wygodny i niezawodny, którym będę mogła jeździć do pracy. Taki też rower u nich kupiłam i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu, polecam.

Bardzo wysokiej jakości rowery, profesjonalna pomoc. Jestem bardzo zadowolona z zakupu.

Zostaw merytoryczną opinię o Like bike - Włocławek

• Jak się pracuje w Like bike?

Zobacz opinie na temat firmy Like bike tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Like bike?

Like bike
2.1/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Kaliska 10 lok. 12
    87-800 Włocławek