Opinie o Bumar Elektronika w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bumar Elektronika. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bumar Elektronika na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar Elektronika w Warszawa

Magda Nowy wpis

Czy umowa jest napisana jasno i nie ma tam żadnych kruczków ?

Ulka Nowy wpis

Czy ta zmiana nazwy spowodowała jakieś dobre zmiany w pracy?

Wyspany Kokos Nowy wpis
@Ulka

Tak, praca stała się lżejsza od spania a kokosy same do gęby wpadają :)

Igor

Czy jest jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze? Chciałbym tu pracować tym bardziej, że słyszałem dobre rzeczy o firmie

Nick Nowy wpis
@Igor

Żadnych dobrych raczej nie ma kadra po 50 mlodzi pracownicy jak odkryja co sie dzieje to uciekaja. Wystarczy zobaczyc caly czas sie pojawiaja te same ofert i dodatko nowe.

Firma Bumar Elektronika w 2014 roku zmieniła nazwę na PIT-RADWAR. Proszę moderatora o przeniesienie opinii do wątku o PIT-RADWAR.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bumar Elektronika? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Lidia

Jaka jest możliwość rozwoju w Bumar Elektronika. Niektórym osobom, zależy na tym, aby rozwijać się w firmie np. poprzez liczne szkolenia. Jak to wygląda w tej firmie? Takie informacje mogą pomóc, tym osobom, które chcą aplikować.

Man

Ale tutaj wszyscy się znają na słowniku, więc może bez takich wycieczek osobistych, bo to bez sensu zupełnie

Nietzsche

@kjn;j - Sprawdź znaczenie tych wyrazów i zastanów się co one tutaj robią.

Nietzsche

Kumoterstwo. Kolesiostwo. Tchórzostwo.

pracuś

Ogólnie firma i atmosfera ok, ale jak nie masz pleców to tak jak wszędzie brak perspektyw mimo wyższego wykształcenia i wszelkich starań. na rozmowie o pracę dużo obiecują potem jest małe rozczarowanie. są dodatki do pensji i bony na święta ale to i tak niewiele, często przyjmują tylko po znajomości i z polecenia, z ulicy ciężko się dostać chyba, że na byle jakie stanowiska.

...

Przepracowałam najpiękniejsze moje lata życia, redukcja i tak znalazłam się poza. Tak pracę podjęłam można powiedzieć zaraz z marszu, wykonuję dokładnie to samo, ale nie macie pojęcia jak ja tęsknię za tymi ludźmi, atmosferą nie mogę nawet odwiedzać znajomych ( a przez ponad 25 lat nazbierało się ich), bo łzy same cisną mi się do oczu - dlaczego ja?

b00cian

Co tu dużo pisać. Praca w serwisie bardzo ciekawa i interesująca. Niestety firma głęboko tkwiąca w systemie słusznie wymarłym. Rozwój - jest, jednak baaaaaardzo powolny. Praca bez stresu, można nadać swoje tempo pracy. Największy minus pieniądze. Nawet nie myśl o zarobkach powyżej 3000 netto chyba że masz plecy. Na rozmowach kwalifikacyjnych delikatnie mówiąc przekłamują o zarobkach :) Polecam dla studentów bez doświadczenia.

madeline

Pracowałam w obecnym Bumarze Elektronika (dawniej Radwar) przez 14 lat. Brak zamówień, brak systemu motywującego, firma mocno tkwiąca w poprzednim ustroju. Są ludzie do pracy i do brania pieniędzy - i to nie są te same osoby. Jeśli ktoś myśli o zrobieniu kariery tam, to tylko jeśli macie mocne plecy i znajomości. W przeciwnym razie możecie co najwyżej pomarzyć o pensji powyżej 2000. Ja po 14 latach pracy na samodzielnym stanowisku zarabiałam do ręki 2100. Nadmienię, że mam wyższe wykształcenie magisterskie, dwa fakultety. Porażka. Fakt, że firma jest spółką Skarbu Państwa (większość udziałów) bardzo źle wpływa na jej zarządzanie - co wybory parlamentarne to zmiana zarządu firmy. Burdel na kółkach to naprawdę łagodne określenie. Ogólnie nie polecam.

paweł

Czy ktoś pracował w tej firmie i mógłby coś więcej powiedzieć. Ostatnio byłem tam na rozmowie o prace (stanowisko inżynierskie) i mam mieszane uczucia. Rozmowa bardzo profesjonalna i tematyczna - żadnych głupich typowo HR-skich pytań, co można znaleźć je w internecie (np. proszę wymienić swoje wady i zalety). Przedstawiono mi charakterystyka stanowiska na jakie się ubiegam. Dodatkowo poinformowana mnie, że firma jest duża, państwowa ma bardzo dużo zamówień a w przyszłości ma być jeszcze więcej i generalnie ogromne pieniądze płyną drzwiami i oknami. No i tu jest pies pogrzebany. W momencie gdy powiedziałem ze chce zarabiać 3200 netto stwierdzono, że to dobra kwota, ale o niej będziemy rozmawiać dopiero po okresie próbnym. I zaczęła się litanie o okresie próbnym ile to we mnie zainwestują czasu pieniędzy i ile wyniosę wiedzy. Aż się bałem,że na koniec zapytają ile jestem skłony zapłacić za takie szkolenie. No, ale okazało się, że w tym okresie są wstanie zaoferować płace na poziomie 2000 netto. Obecnie zarabiam trochę więcej na umowie śmieciowej w budowlance jako junior engineerer, no ale branża leży i nie zanosi się, że szybko odżyje. Na jakie zarobki można liczyć po 2-3 latach pracy w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar Elektronika - Warszawa

Bumar Elektronika