p.h.romir sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o p.h.romir sp. z o.o.

Agata 2009-10-02 15:36
Świetna firma, fachowa i miła obsługa cechują ta firmę. Dość dobre ceny. Brygady budowlane znają się na wykonywanej pracy :)
Pracownik 2016-07-27 08:17
Pracuję aktualnie w Firmie Romir i jestem bardzo zadowolony z regularnej wypłaty i adekwatnych warunków pracy, zgodnych z moimi oczekiwaniami i ustaleniami. Jestem świadkiem tego, jak zarząd firmy robi co może, by każdy miał wypłatę na czas, a każdy zleceniodawca miał terminowo wykonaną budowę.

Bardzo polecam.
budowniczy 2016-11-08 20:40
pracuje się dużo godzin a do tego marne wynagrodzenie ( usunięte przez administratora ) Nie polecam Firmy Romir !!!
Słabo 2017-05-10 13:09
Firma Romir - dziadostwo w najczystszej postaci. Praca tam to nieporozumienie.
Wszyscy są nowi, niespotykana rotacja ludzi i ciągłe szukanie nowych jeleni. Pojęcie zespołu nie istnieje, bo ludzie zmieniają się z dnia na dzień. Niedopowiedziane warunki, w trakcie wychodzą coraz to nowe okoliczności "umowy", o których wie tylko szef. Czekanie i proszenie się o wypłaty. Ściemnianie szefa i niedomówienia. Szef obgadujący za plecami pracowników. To charakterystyka pracy w Romir. Jednym słowem: słabo...
Pracownik 2017-08-10 17:50
Mam przyjemność pracować w tej firmie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona, miła atmosfera, Szef naprawdę potrafi docenić nie tylko dobrym słowem ... ( być może to kwestia traktowania swoich obowiązków poważnie? )
Warunki które były uzgodnione podczas rozmowy kwalifikacyjnej jak najbardziej zostały w moim przypadku spełnione, powiem nawet więcej, bardzo szybko uległy zmianie na lepsze. Mam ogromną nadzieje że będzie tak dalej i stawiam 5+
Zostaw swoją opinię o p.h.romir sp. z o.o. - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie p.h.romir sp. z o.o.