Opinie o Perfect Care 24 w Wodzisław Śląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Perfect Care 24. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfect Care 24 o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Care 24 w Wodzisław Śląski

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Perfect Care 24? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Maya Nowy wpis

Przeszłam do innej firmy ,bo za to samo zlecenie dostałam 650e więcej. Tez do 2 osób. 1650 ,było to kilka lat temu.Wynagrodzrnie otrzymywalam regularnie na konto,problemów nie bylo.Tylko ta wysokość wynagrodzenia. Koordynatorka Niemka,niemiła i głośna..Można trafić lepiej,ale gorzej niestety tez

Administrator Nowy wpis

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 22. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej sytuacji firmy Perfect Care 24? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Ewela Nowy wpis

Ta firma chyba zaprzestała swoich działań, przynajmniej pod starymi nazwami..na szczęście,bo oszukanych przez nich osób było dużo.razem ze mną niestery

Joanna

Znalazłeś/znalazłaś pracę za pośrednictwem agencji Perfect Care 24? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

Ewelina

Uwaga firma Perfect care paulina Filipek dodaje ogłoszenia pod nazwą pflege care 24 i Filipek, a także concordia. Trzymajcie się z dala od tych firm-oszusci!!!!! Jest masę oszukany przez nich opiekunek, stolarzy i innych ludzi, którzy u nich pracowali-nie wypłacają pieniędzy i zmieniają nazwy. Na FB mam kontakt z kilkunastoma oszukanymi przez nich ludźmi, sama też zostałam oszukana.

Opiekunka Osób Starszych

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się przez telefon z racji tego,że nie mogła przyjechać do biura, zbyt daleko. Kilka pytań o moje predyspozycje zawodowe, dostępność czasową, chęć do pracy i wyjeżdżanie na 2 lub 3 miesiące. Wszystko profesjonalnie. Potem krótka rozmowa po niemiecku żeby sprawdzić mój język. Wszystko w jak najlepszym porządku

Pytania były proste i nie trzeba było się do nich przygotowywać - przynajmniej ja tak uważam.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Wodzisław Śląski
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Specjalista ds. Sprzedaży
Adegis Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Szef Kuchni
Wodzisław Śląski
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
Zwierzak

Witam wszystkich.prosze o uwage.ta firma to wielki przekret.nie wyplaca wnagrodzen.dawna concordia z gliwic.nie wyplacaja za prace.nie placa skladek.wielkie oszustwo.zmieniaja tylko nazwe firmy wlasciciel ten sam.moge podac przyklady.

Wiek

Ja jestem całym sercem za tym, aby firmie dać szanse, bo zasługuje na to jak żadna inna, słowo harcerki

idependent

Ludzi poznaje się w ciężkiej sytuacji i w takiej jestem, nie wypada mi napisać szacunek dla agencji i Pani Pauliny, wiem że teraz naprawdę można na nich liczyć, odwołuje wcześniejsze słowa i bardzo serdecznie polecam.

zofia

BARDZO MILE I POMOCNE PANIE-SZTELE MIALAM ATYPOWA-NO COZ? ALE ZAWSZE MOGLAM LICZYC NA PANIA PAULINE-POZDRAWIAM CALE BIURO

idependent

Wspópracuje z firmą od dawna i przez ten czas pozostawia wiele do życzenia, nie polecam i proponuję firmę Zabłocki z Żywca, fantastyczni ludzie, pieniądze zawsze na czas ostatniego dnia miesiąca, żadnych problemów z opłatami składek, ubezpieczenie w niemczech dodatkowo opłacane przez firmę, pracuje w miejscu, w którym jestem dla rodziny ale agencje zmieniłabym od razu.

Wojtuś

Polecam !

Alina

podjęłam prace z tą firmą ,to fakt rodzina zrezygnowała z usług firmy po 3 dniach ,ale to wina rodziny ,bo doszli do wniosku ze babcia po szpitalu jest już samodzielna ...Jednak nadal uważam że to jest jedna z najlpszych firm jakie spotkałam ,bo interesują się kazdym pracownikiem i wspieraja go.Ponadto firma nie wykorzystuje pracowników i daje zarobić przekonałam sięze tutaj sa najwyższe zarobki jakie widziałam w innych firmach ,a pracuję już 7 lat jako opiekunka i poznałam wiele firm ,nieuczciwych ,chytrych i nieobowiazkowych .Nadal czekam na prace z tej firmy i wiem ,że znajdą mi dobrą pracę ,dobrze płatną ,to naprawdę solidna firma i dobrany zespół ..Pozdrawiam..

niesia

Kolego zdaje się,że coś Ci się pomyliło. I opisujesz, żelazko Perfect Care, bodajże Philipsa. :D

o1Tadeusz

Witam,dostałem e-mail z tej firmy aby zaaplikować dokumenty do pracy.Czytam te opinie i mi się włos zjezył na głowie,tyle jadu wywalono na warunki pracy,zarobki,etc.Ale wpis szefowej agencji mnie uspokoił,czytam tez pochlebne opinie innych,zadowolonych pracowników,byłych i obecnych.No i tak sobie myślę,jakim człowiekiem trzeba być aby oszkalować publicznie innego człowieka?Jaką kanalią?Jakim nienawidzącym innych?Pani Paulino,niech Pani zadziała skutecznie w stosunku do tych osób,policja jest zobligowania do wszczęcia postepowania w takich sprawach.Pozdrawiam serdecznie i zyczę sukcesów.

Ruda
@o1Tadeusz

Od października 2015r czekam na wynagrodzenie za pracę od p. Filipek-do dnia dzisiejszego pieniędzy brak.. Nie polecam! O tak-policja się w końcu weźmie za p. Pauline, prokuratura chętnie też!

Mariola W.

Witam.Pracuje w tej firmie d grudnia.Moj wyjazd byl "na szybko", w piatek telefon a w niedziele wyjazd.Okazalo sie ze opiekunka rezygnuje sama i chce wracac do PL. Czytalam na opinie na temat firmy i na poczatku tez sie balam ale teraz wiem ze nie mialam o co.Firma jest ok.Pieniadze zawsze sa na czas.Firma interesuje sie bardzo swoimi opiekunkami,przekonalam sie o tym osobiscie.Trafilam na bardzo trudna podopieczna i jej rodzine ktora prawie wcale sie nami nie interesowala.Bylo bardzo ciezko.Poprosilam o pomoc firme,zareagowala blyskawicznie.Teraz jest ok.Ja moge powiedziec ze firma jest jak najbardziej godna polecenia P.S niektore Panie mysla tylko "jak tu zarobic i sie nie narobic" ale niestety praca opiekunki na tym nie polega pozdrawiam :-)

aa

Bardzo gorąco chciałam polecić wszystkim firmę Perfect Care z Wodzisławia Śląskiego. Mili ludzie, zawsze chętni do pomocy, dobra płaca i ciekawe oferty. Załatwiają wszystkie formalności, służą radą i przeprowadzają przez rekrutacje krok po kroku. Wypłaty zawsze są terminowe. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń.

Barbara

Polecam jak najbardziej, firma rzetelna =. Co lubię w takich firmach że tworzy ją niewielka grupa ludzi oferty ekstra dobrze płatne. Nie lubie koorporacji firmy które żerują na naszej wypłacie. Pozdrawiam

piotr

MYŚLĘ ŻE FIRMA JEST OK TO ŻE PANIE PIJĄ W PRACY BARDZO ŹLE ŚWIADCZY NIE O FIRMIE TYLKO O PRACOWNICACH

as

W odpowiedzi do swojego wpisu z dnia 6.12.14.Pracuję już drugi miesiąc wypłata przed czasem wpłyneła na moje konto,nie mam żadnych problemów z ta firmą.Na każdy problem reagują bardzo szybko o czym się przekonałam osobiście,Nie wiem jaki cel maja Panie które tak szykanują ta firmę i odstraszają potencjalnych pracowników?Rozumiem konkurencję ale w taki sposób??Pozdrawiam i polecam pracę w tej agencji :)

zofia p

wyjezdzam przez te firme od wrzesnia czyli za tydzien jade juz drugi raz , wyjezdzam na umowe o dzielo przy zalozonej dzialanosci gospodarczej, sama tez zalatwialam druk A1 z Zusu ,zalatwiam karte ekuz , i oplacam zus,nigdy nie bylo problemu z platnoscia i do 20 zawsze moja faktura jest oplacona. nie ktore komentarze czytajac dziwnie brzmia i mam wrazenie ze kazdy pisze o innej firmie. moja firma ma siedzibe w wodzislawiu ,babki sluzbistki ale mile i staraj sie zawsze pomuc . polecam wspolprace z ta firma szczerze.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Care 24 - Wodzisław Śląski

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Perfect Care 24?

Kandydaci do pracy w Perfect Care 24 napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Perfect Care 24