Opinie o Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o. w Kołczygłowy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o. w Kołczygłowy

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o. można pracować na pół etatu?

kris Nowy wpis

Chciałem kupować kilka palet nakładek na schody ale rezygnuje

Seba

Patologiczna firma. Powinni ją przenieść do bangladeszu. Trzeci świat i mroki średniowiecza. W tej firmie zdarzały się nawet śmiertelne wypadki, niestety nikogo nie pociągnięto do odpowiedzialności. Pamiętam jak w wigilię pracownika przygniotły wałki podczas rozładunku... Trup na miejscu

Do Seby Nowy wpis
@Seba

Ja tez pamiętam tą sytuację. To nie był pracownik tartaku tylko pracownik firmy transportowej, która woziła drewno. Sprawę badała prokuratura ale wypadek był z winy pracownika.

sylwek Nowy wpis

mogę zrobić pokaz slajdow o tym co ta firma wyprawia. nikomu nie polecam. to coś nie ma prawa stać w srodku wsi.

Firma Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko SPRZĄTACZKA. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
robotnik

zamknąć na cztery spusty, zaorać i nie wracać do tematu. kto wydaje zgody na funkcjonowanie tej firmy? coś takiego jak ta firma nie powinno isnieć.

klient

fatalna jakoś produktów. Nie polecam

kontrahent
@klient

Zgadzam się. Żałosna jakość produktów, skończyło się poważną reklamacją, którą musieli rozpatrzyć. Nie wiem, kto tym zarządza, ale najwyraźniej nie ma żadnej wiedzy na temat produkcji, no chyba, że lecą z niekontrolowaną masówką - plajta jest kwestią czasu.

nick

Pani Alicja pracuje w biurze, w którym nie dosięgają jej wszelkie patologiczne sytuacje w tej firmie. Nie ma Pani żadnego pojęcia, w jakich warunkach pracują robotnicy, jak są niszczeni psychicznie. Owszem, są u Was pracownicy pracujący wiele lat i to całymi rodzinami, ale to ludzie starsi i zastraszeni, zniszczeni wieloletnim mobbingiem. Proszę przestć kłamać o karnetach i bonusach, najniższą krajową wyliczacie co do grosza, a żadnych dodatkowych benefitów brak - chyba, że benefity dotyczą pracowników biurowych, którzy utrzymywani są przez stłamszonych pracowników fizycznych. Pani Alicjo, w godzinach pracy proszę zająć się pracą, a nie przesiadywanie na forach.

nick

Jeszcze jeden szczegół. Jesteście tak bezczelni, że zabieracie premie pracownikom, których sytuacja pandemiczna zmusiła do odbycia kwarantanny. Gratuluję

nick

Co powiedziałaby Pani o fantastycznych warunkach w firmie chłopakowi, któremu niesprawny sprzęt urwał rękę aż po ramię? Co powiedziałaby Pani rodzinie pracownika, który w wigilię zginął w pracy podczas rozładunku? Co powiedziałaby Pani wszystkim pracownikom wdychającym rakotwórczy pył dębowy, którzy nie mają nawet dodatku za pracę w szkodliwych warunkach? Rzeczywiście wzorowa firma, w sam raz na unijne standardy.

@nick

Co powiedziałaby Pani chłopakowi, któremu niesprawny sprzęt urwał rękę aż po ramię? Co powiedziałaby Pani rodzinie pracownika, który zginął w pracy w wigilię podczas rozładunku przygnieciony drewnem? C powiedziałaby Pani pracownikom wdychającym rakotwórczy pył dębowy, którzy nie mają nawet dodatku za pracę w szkodliwych warunkach? Rzeczywiście fantastyczna firma

nick

Wydając pracownikom paczki świąteczne zmuszaliście ich do podpisania formularzu o udzieleniu zapomogi, w której nie była określona suma tej zapomogi. Takich manipulacji było multum, mogę wyliczać do późnego popołudnia.

pracownik produkcji

kłamie pani na polecenia kierownictwa jeszcze się pod tym podpisując. co trzeba miec w głowie zeby bronic tej chorej firmy? funkcjonowanie tej firmy jest dowodem na to, że prawo w kraju nie działa. predzej czy pozniej dosiegnie was jednak sprawiedliwosc. jesli nie ludzka - to boska. własciwiciel mial czworke dzieci - zostało jedno. pech? atmosfera jest chora, tak jak powietrze ktore zatruwacie. ludzie zastraszeni i wyniszczani, takiej pracy nie zycze nikomu.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.?

Jak chcesz posmakować jak smakuje mobbing to śmiało. :) Spędziłem tam w jednym z zakładów dobre dwa lata, i traktowanie czlowieka przedmiotowo jest na porządku dziennym. I wszedzie u nich jest tak samo...

Pracownica

Nie mogę się zgodzić z tą opinią. Pracuję w tej firmie już wiele lat i atmosfera jest przyjazna. Oczywiście stawiane są wymagania ale to chyba normalne w każdej firmie.

Agata

Uorzedmiotowienie człowieka. Niektóre zwierzęta w hodowlach traktowane są lepiej

Operator
@Pracownica

Pani Greinke, proszę się zająć praca, a nie wypisywaniem bzdurnych odpowiedzi w czasie pracy. Atmosfera jest przyjazna jak w pociągu na Sybir. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing.

Sado
@Pracownica

atmosfera nie jest przyjazna. jest straszna. kierownictwo traktuje pracownikow jak podludzi.

strażak

patologiczne - a słownikowa definicja tego słowa to "odchył od normy". przesladowanie psychiczne i dobijanie fizyczne. nigdy nikomu nie zycze takich doswiadczen jak moje

Tymon

Firma z wieloletnią tradycją, szkoda tylko, że nikt nie zagląda na forum.

Klient Adam
@Tymon

Żałośnie niska jakość produktów. Jestem bardzo niezadowolony z zakupionych w tej firmie podłóg; obłóg odchodzi od sklejki, niedokładnie wycinane fazy, sęki fatalnie zaszpachlowane. Parkieciarz był załamany widokiem ty podłóg, a gdy dowiedział się kto jest producentem dosłownie złapał się za głowę. Nie polecam.

owocna
@Tymon

firma z wieloletnia tradycja ale w przesladowaniu pracownikow

antycovid

Żaden Polak nie chce przyjść do pracy w tej firmie, poza zbyt starymi, żeby zmieniać pracę kilka lat przed emeryturą. ściągają ze wschodu wszystko, co się da. Ukraina, Mołdawia, Gruzja, Kazachstan, a ostatnio Afganistan. Pracownicy z zagranicy są upchani w kilkudziesiąt na kilkunastu metrach, a lokalna spoleczność musi wysłuchwiać ich wrzasków, libacji, bójek.

owocna
@antycovid

swiete slowa. w centrum wsi na kilkunastu metrach gniezdzi sie masa ludzka ze wschodu sciagnieta za brukselskie pieniadze przez lackiego i przetrzymywana jak zwierzeta

Alfi

Chciałbym się zadrudnic jakie są zarobki? I co jakieś becifity dla pracowników albo za dobrą pracę awanse?

antycovid
@Alfi

Najniższa krajowa, w którą jest wliczona premia, bo ze stawki godzinowej nie wychodzi najniższa krajowa. Sposród benefitów na czoło wysuwa się mozliwość pracy w towarzystwie Afgańczyka (tak, prawdziwego Afgańczyka).

Czy w Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

ala

Nie mam takiej mozliwości.

worker

Firma absurdalnie żałosna, nieprawdopodobnie złe warunki pracy, (usunięte przez administratora) przemoc psychiczna, makwersacje finansowe.

aksamitny

pożar za pożarem aż w końcu znowu komus stanie się krzywda. szkoda ze znowu odpowiednie organy nie reaguja

kociaak
@aksamitny

pracowałam pól roku - to bylo najgorsze szesc miesiecy mojego zycia. z naciskiem na pewna pania z tej firny, ktora notorycznie stosuje (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam

Alf

Czy ktoś wie może jakie są płace i warunki zatrudnienia w Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o. o. Z góry dziękuje za każdy wpis.Opinia osoby ,która już tam pracowała będzie dla mnie szczególnie cenna.

Były pracownik.
@Alf

Najniższa krajowa wyliczona co do grosza. Niezapłacone nadgodziny, manipulacje cyferkami byle tylko zabrać pracownikowi ile tylko się da. Proszę sobie wyobrazić, że ludzie pracujący w lakierach, bejcach, szpachlach i pyle dębowym nie mają nawet szkodliwych warunków pracy. Latem ludzie mdleją na halach, ostatnie miejsce które poleciłbym pracownikom.

jaroslaw
@Alf

gdyby istniały tylko takie firmy jak łąccy - Polska byłaby na poziomie mołdawii. przeżyj to sam jeśli chcesz dowiedzieć się czym jest patologiczna firma

Na jakie benefity można liczyć w Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.?

karnet na basen/siłownie dodatkowe ubezpieczenie w PZU Zdrowie i szybszy dostęp do specjalistów

Były praciwnik

Na żadne. Najniższa krajowa, w którą muszą wliczać premie, bo że stawki godzinowej nie zarobisz nawet najniższej krajowej

Jaca

Nie żartuj chłopcze z tymi karnetami i szybszym dostępem do specjalistów. To Patologiczna firma, nie można liczyć na żadne profity. W dodatku księgowa odpowiada na tym forum na pytania podszywając się pod pracowników

Romek

Codziennie odbieram dziecko z przedszkola, a ten tartak stojący w centrum wsi, dosłownie kilkanaście mtrów od przedszkola emituje hałas tak nieprawdopodobny, że trudno to opisać. Oczywiście po zapowiedzianych kontrolach jest wszystko w porządku. Nie polecam Ani tej firmy jako były pracownik, ani jako mieszkanie wsi, w której prowadza działalość.

klient
@Były praciwnik

szczytem bezczelności jest stwierdzenie na stronie głównej tartaku, że cechuje ich dbałość od środowisko. Szczy bezczelności tak chamski, że trudno reagować, nie ma w powiecie firmy, która tak bardzo niszczy środowisko

Na jakie wsparcie w Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Nastulka

Nie licz na wsparcie. Twoja ciąża jest dla nich przeszkodą. Masz pracować jak najdłużej to możliwe a po porodzie wrócić najlepiej natychmiast. I nie licz na przestrzeganie pełni Twoich praw. W tej firmie prawo nie stanowi żadnej wartości.

Zostaw merytoryczną opinię o Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o. - Kołczygłowy

• Jak się pracuje w Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.?

Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Słupska 60
    77-140 Kołczygłowy

Łąccy-Kołczygłowy Sp. z o.o.