Opinie o MTJ POLSKA SP. Z O. O. SP. K. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MTJ POLSKA SP. Z O. O. SP. K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MTJ POLSKA SP. Z O. O. SP. K. o rekrutacji.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTJ POLSKA SP. Z O. O. SP. K. w Łódź

Gorąco polecam! Świetna firma o ogromnych możliwościach rozwoju i kształcenia. Miły zarząd, "rodzinna" atmosfera w działach, przyjemni współpracownicy. Bogate zaplecze socjalne i wypłaty na czas.

Ryłko Nowy wpis
@Andrzej

Jeśli dla ciebie wypłata na czas to atut to chyba dotychczas z samymi złodziejami pracowałaś.

Andrzej Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie od jej pierwszych dni, gdzie miałem możliwość nabrania doświadczenia i dobrych nawyków. Dzięki temu, że znalazłem się w dziale IT tej, a nie innej firmie, dzisiaj mogę mieć świadczyć usługi dla niemieckiego banku. Wielkie dzięki MTJ za dobry start! :)

Aneta Nowy wpis

Czy ktoś z użytkowników w ostatnim czasie aplikował do firmy MTJ Polska? @Jukpol, forum GoWork.pl to miejsce, gdzie użytkownicy dzielą się informacjami na temat warunków zatrudnienia w danej firmie. Najbardziej wartościowe są tutaj merytoryczne opinię na temat pracodawcy i pracy w MTJ Polska. Jak rozumiem, nie jesteś pracownikiem firmy a jedynie jej klientem? @Jan, czy posiadasz informację na temat aktualnej sytuacji w firmie MTJ Polska?

Jan Nowy wpis

W pełni zgadzam się z przedmówcą. Pracuje tutaj od jakiegoś czasu. Początek był naprawdę ciężki, ponieważ nie potrafiłem nic sprzedać, a moje zobowiązania finansowe nadal istniały. Z biegiem czasu udało mi się nabrać trochę doświadczenia dzięki wsparciu Pana Tomasza. Na chwilę obecną jestem w stanie zarobić więcej niż byłem sobie w stanie wcześniej wyobrazić. Atutem na pewno jest to, że nie ma ogromnej presji, która jest w innych firmach na podobnych stanowiskach. Na pewno jest to przeciwieństwo pracy w korporacji. Myślę, że dla chcącego - nic trudnego.

Przedstawiciel Handlowy

Bardzo luźna atmosfera podczas rozmowy. Rzeczowe pytania, klarowne warunki współpracy.

Najciekawsze pytanie z jakim przyszło mi się zmierzyć: Czy wolałbyś dostawać co miesiąc 1000zł za darmo, czy 250zł (+ szansę rozwoju) za miesiąc pracy, a każdego miesiąca dwukrotnie więcej?

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pracuję od kilku miesięcy jako handlowiec i jestem bardzo zadowolona. Na początku nie było łatwo, musiałam poznać branżę, więc pewnie jest to powód dla którego tak wiele osób rezygnuje na starcie, ale z czasem wszystko zaczęło się dobrze układać. Mam do dyspozycji służbowy telefon, laptop, auto i przyzwoite wynagrodzenie. Myślę, że najlepiej przyjść i po prostu samemu się sprawdzić czy praca jest odpowiednia. Ja sobie chwalę.

Koordynator MTJ Polska

Witam, przykro nam ale nie przypominamy sobie sytuacji jaką Pan opisuje. W razie uwag do wykonanej usługi prosimy o pilny kontakt na adres mail koordynator@mtjpolska.pl bądź kontakt telefoniczny z Działem Sprzedaży celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Kontakt z Działem informatycznym proszę kierować na mail it@mtjpolska.pl. Z poważaniem Koordynator MTJ Polska MTJ Polska Sp. z o.o. Sp.K.

Aneta

@Łysy wydaje mi się, że firmy stale szukają jak najlepszych handlowców. Rozumiem, że Twój komentarz, to domysły i przypuszczenia, a nie opis tego jak wygląda praca w firmie. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby odnieść się do komentarza @Łysy? Jak rzeczywiście wygląda praca handlowca w MTJ POLSKA?

Łysy

Ciągle pojawiające się ogłoszenie na handlowca. Czyżby po rozmowach z kandydatami brak chętnych na podjęcie pracy... Może inne rozjazd warunków oferowanych w ogłoszeniu, a wynikających z rozmowy. Czuję że mocne ciśnienie na wyniki za wszelką cenę, a podstawa jest minimalną krajowa z której w nieokreślonym "okresie próbnym" pokrywanie dojazdów do klientów. Dobry handlowiec, w branży gdzie ważna jest dobra współpraca z klientem, musi się osobiście spotykać. Niestety jak w firmie kuleje realizacja i trzeba się często tłumaczyć za pracę innych, ich niesolidność, to klient wiesza na nas psy...

Aneta

@Bieglyco rozumiesz mówiąc, że w firmie nie ma stałej pensji? @Piotr z tego co piszesz wynika, że pracodawca docenia wysiłki pracowników i można liczyć na zwiększenie wynagrodzenia. To bardzo cenna informacja. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca w MTJ Polska na stanowisku przedstawiciela handlowego?

ranna

to się lepiej gapciu rozejrzyj:* przecież jest widoczna oferta na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego - marketing internetowy, i to od końca marca widoczna

Ludzie w dzisiejszych czasach stali się bardzo roszczeniowi, a najchętniej chcieliby dostać pieniądze za darmo. Bo im się należy? Nic Ci się nie należy, jeśli jesteś leserem. Idąc do MTJ Polska bez doświadczenia, miałem świadomość tego, że nie mam co liczyć na wysokie zarobki. Ale wiedziałem, że idę tu po doświadczenie i wiedzę, a nie pieniądze. I to był mój własny wybór. Z czasem, jak stałem się lepszym handlowcem, sam dostałem propozycję podwyżki. Problemem jest jednak to, że ludzie chcą być handlowcami, bo myślą, że ta praca jest w ich zasięgu, bez studiów, doświadczenia, wiedzy, chcieliby zarabiać krocie. Może zamiast żądać na starcie auta z pełnym bakiem, laptopa, tabletu, czy telefonu, warto byłoby dać coś od siebie i pokazać to, ile jest się wartym?

Biegly

100 % pozytywnych komentarzy wystawianych przez zarzad firmy. Na poczatku atmosfera sprzyja pracy, lecz jest to typowe miejsce gdzie ludzie naciągaja potencjalnych klientow na uslugi interatywne. Szef pracowal wiele lat w korporacjach przez co wynagrodzenie w tej firmie jest wyplacane na podstawie osiagnietego celu tylko i wylacznie. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje stala pensje wiec po prostu klamie. Jesli nie osiagniesz celu nie dostaniesz wyplaty a co wyzyskuje bardziej pracownikow to podwyzszanie celu czyli pracujesz wiecej a wynagrodzenie pozostaje takie samo. Szczerze nie dajcie sie nabrac na piekne historyjki i obietnice wielkich pieniedzy. Pytania prosze kierowac w komentarzach.

Co mogę powiedzieć, polecam naprawdę warto :)

Patrycja

Nie miałam nigdy wcześniej przyjemności pracować w lepszej firmie. W MTJ panuje przyjacielska atmosfera, zupełnie różna od korporacji. Z każdym z pracowników jak i z szefostwem można bez problemu porozmawiać. Współpraca z każdym przebiega wzorowo. Może brakuje tylko firmowego basenu?;) Polecam.

Polecam! Duża, prężna firma, dobrze zarządzana. Nabyłem wiele nowych umiejętności tam pracując. Atmosfera w firmie bardzo dobra. Dział handlowy, graficy, koderzy, ludzie z biura, jak i szefostwo normalni. Nigdy nie było poślizgu z wypłatą. Naprawdę polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o MTJ POLSKA SP. Z O. O. SP. K. - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MTJ POLSKA SP. Z O. O. SP. K.?

Kandydaci do pracy w MTJ POLSKA SP. Z O. O. SP. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MTJ POLSKA SP. Z O. O. SP. K.
4.8/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Przyszkole 2
    93-549 Łódź

MTJ POLSKA SP. Z O. O. SP. K.