Opinie o Mek Ekert sp.j. Klaudiusz Ekert w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mek Ekert sp.j. Klaudiusz Ekert. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mek Ekert sp.j. Klaudiusz Ekert na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mek Ekert sp.j. Klaudiusz Ekert w Warszawa

Lysy Nowy wpis

Lubię atmosferę w MEK EKERT Sp.J. Klaudiusz Ekert sklepbudowlany za: Jest git

Stefan Nowy wpis

Czy firma przenosi się w inne miejsce?

Piotrek Nowy wpis

Pracowałem w MEK EKERT w magazynie od końca 2015 i nie stwierdziłem wyżej opisanych sytuacji.Podczas mojej pracy nikt nie miał jakiejś żadnej kary finansowej za uszkodzony towar czy spóźnienie a zdarzyło mi się coś uszkodzić jak to każdemu kto wcześniej tego typu czynności nie wykonywał.Współpraca z Panem Klaudiuszem była miła i oparta na wzajemnym szacunku, wszelkie umowy oraz ustalenia zostały wypełnione należycie .Ekipa pracowników wesoła ,"fajna :)"i rzetelna .Niezdecydowanym polecam przekonanie się osobiście jak ja to zrobiłem a nie na podstawie starych negatywnych wpisów jakich pełno na tym portalu przy każdej obojętnie jakiej firmie.

mały

Witam pracowałem jakiś czas w tej firmie i pewnymi spostrzeżeniami chciałbym się podzielić. Pracownicy tej firmy są bardzo oddanymi ludźmi i zarazem bardzo pracowitymi którzy przede wszystkim na pierwszym planie stawiają dobro firmy i jej zyski z których na pewno najbardziej zadowolony jest pan prezes Klaudiusz. Niestety w zamian Ci ludzie poza karami finansowymi za byle jakieś przewinienia nie otrzymują nic. pan prezes Klaudiusz oczywiście pojawiając sie w firmie podaje rękę każdemu pracownikowi tylko szkoda że ten uscisk dłoni nie do końca jest szczery. Szkoda tylko że pan prezes Klaudiusz nie ma w ogóle zaufania do własnych i oddanych pracowników. Życzę powodzenia i zmiany postępowania w nadchodzacym 2016 roku panie prezesie

Czy po rozmowie w Mek Ekert sp.j. Klaudiusz Ekert rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
MNowa

Piszesz, że pracownicy w MEK EKERT bardzo dobrze wykonują swoją pracę, a potem wymieniasz, że jest taka tragedia i nie polecasz nikomu tej firmy. Czegoś tu nie rozumiem ? W myśl zasady, że z niewolnika nie zrobisz dobrego pracownika - to oni wszyscy nie powinni summiennie pracować. A jednak pracują !!! Właśnie aplikuję o pracę w tej firmie i byłoby dobrze gdyby wszyscy pisali prawdę a nie swoje prywatne niepowodzenia i frustracje.

domyśl się kto?

Witam zainteresowanych , pracowałem w tej firmie i od razu zaznaczę że nie polecam nikomu tego pracodawcy. Praca niewdzięczna,ciężka,odpowiedzialna i słabo opłacana.Tylko dla ludzi o mocnych nerwach i dla osób które potrafią przemilczeć i przyswoić ciągłe poniżanie swojej osoby. Właściciel surowy nie oszczędza nikogo - dla niego będziesz tyle wart co szmata do podłogi. Każdy musi tu się uwijać jak w ukropie non stop, jak będziesz chciał zjeść to lepiej tak żeby nie rzucać się w oczy szefowi. Jak coś zrobisz nie po jego myśli to masz problem. Każdy pracownik musi być wszechstronnie uzdolniony, przykładowe funkcje jednego pracownika: kierowca, magazynier, sprzedawca, ślusarz, spawacz,mechanik, elektryk, malarz, sprzątacz, stolarz, pakowacz i inne. Jak nie potrafisz - to się nie nadajesz. Każdy pracownik to prawdopodobnie złodziej ( każdy chce go okraść ) z paliwa, towaru, śrubki, podkładki, otwierane są szafki pracowników i kontrolowane. Nikt nie doceni tutaj wyników twojego zaangażowania, starania o dobro firmy, dbania o wizerunek firmy. Kary finansowe za spóźnienia, odpowiedzialność materialna za towar to norma na którą musisz się godzić. Pracownicy bardzo dobrze wykonują tutaj swoją pracę, są na wagę złota dla tej firmy, każdy naprawdę stara się jak może, dzięki ciężkiej ich pracy właściciel pławi się w luksusie, cieszy się że ma takich "frajerów", ludzie są po prostu wykorzystywani. Prezes jest bystry i potrafi manipulować ludźmi. Każdemu podaje dłoń - to taki gest braterstwa ( szkoda że fałszywy ) Musisz się cieszyć i być dumny, wdzięczny że Pan dał ci możliwość pracować w firmie Mek Ekert. Pamiętaj masz wybór! to nie jest jedyna firma która daje pracę. Ja miałem dosyć, po odejściu poczułem się jak wolny człowiek. Z perspektywy czasu wiem że pracowałem jak niewolnik Pana Klaudiusza. Teraz pracuję w normalnej firmie gdzie pracownicy są szanowani i panuje normalna atmosfera w pracy. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Przytomny Nowy wpis
@domyśl się kto?

Witam, Zastanawiam się, po co ty się Chłopie dajesz tak wykorzystywać skoro jesteś taki mądry, czyżbyś był jednak głupi...? No, jeżeli jednak wszystko wiesz najlepiej, to powinieneś założyć własną firmę i wtedy byśmy zobaczyli, czy byłbyś taki łaskawy dla pracowników i tak im pobłażał, jak sam tego oczekujesz...? Czy być przymykał oko na spóźnienia, czy nawet całe nieobecności (no, a co tam...!), pozwalał siedzieć, a najlepiej leżeć w pracy (no, trzeba być człowiekiem, nie...?!!!) i nie pilnował, ani nie rozliczał z towaru (przecież wiadomo, że Polacy, to wyjątkowo uczciwi pracownicy i w ogóle nie kombinują, nie kręcą i nie okradają pracodawców i że nie wysysają tych złodziejskich nawyków z mlekiem matki...!) Czytając takie wypociny nie mogę się nadziwić, że taki Mundry jeden z drugim nie rozumie, że wystawiając opinię pracodawcy sam się stawiasz w pozycji idioty, no bo żeby pracować u takiego skur..., to dopiero trzeba być półgłówkiem...!!!

kierowca

Zastanawiam się nad pracą w tej firmie. Przez ostatnie dwa lata będąc klientem z ramienia mojego obecnego pracodawcy, poznałem mekekerta z dobrej strony. Handlowcy i zaopatrzenie działa bardzo dobrze, magazynierzy nie uciekają przed klientem tylko chętnie i szybko obsługują ( co dziwne nigdzie nie widziałem takiego porządku na sklepie, magazynie i placu ) Pracownicy wydają się być bardzo zgranym zespołem włącznie z kierownikami i właścicielem. Proszę o rzetelne opinie.

Klient125

Witam mialem przyjemnosc zaopatrywac sie w tym skladzie budowlanym. Obsluga w sklepie jak i przy odbiorze towaru bardzo fajna, szybka i sprawna z wyjatkiem wlasnie tego pana wymienionego wczesniej.Sam osobiscie bylem swiadkiem jak wulgarnie odzywal sie do wspolpracownikow straszny prostak,ale tak pozatym bardzo fajny skladzik .Polecam

mlody

Pracowaøem w Mek Ekert krotki czas ogolnie ludzie z magazynu bardzo fajni z wyjatkiem Kierownika magazynu to taka pospolita szuja nie szanuje ludzi kazdemu chce zaszkodzic po cichu szkoda gadac uwazajcie na niego

johnessok128

Niestety nie znalazłem się w gronie pracowników na dłuższy okres czasu. Pracowałem tu przez 7 miesięcy. Powód myślę, że nie będzie interesował ewentualnych pracowników(musiałem powrócić w rodzinne strony na Podkarpacie). Większość osób korzystających z tego serwisu chce się wyżalić, ale ja NIE!. Bardzo żałuję, że musiałem zrezygnować. Mimo, że ta firma jest bardzo duża to ponuje w niej przyjazna niemalże rodzinna atmosfera. Pomijając jednego pracownika wszyscy byli naprawdę bardzo miło nastawieni do mnie od razu kiedy przyszedłem do pracy. Z pełną świadomością POLECAM. Cała ekipa pracowników ( nie wiem jak teraz ) była EXTRA, z szefem (zdziwienie ;>) też możnabyło się dogadać. Potrzeba urlopu bo dziecko chore, albo spóźnienie z powodu zaprowadzenia małej do przedszkola i... nie ma problemu "rozumiem". Zaliczka zdażyła mi się tylko raz i nie było problemu. Jedyny minus to to,że zawsze było coś do roboty. Przez 7 miesięcy nie było pół godziny nudów. Nie ukrywam, że praca wymagająca, ale coś za coś.

Zostaw merytoryczną opinię o Mek Ekert sp.j. Klaudiusz Ekert - Warszawa

Mek Ekert sp.j. Klaudiusz Ekert