Remo Helena Burcz

Olsztyn

Opinie o Remo Helena Burcz

Warmiak 2014-04-01 11:31
Wszyscy są bardzo mili (właścicielka, jej mąż, pracownicy) do momentu wpłacenia zaliczki. Potem mają klienta głęboko w ..... poważaniu. W umowie deklarują dostarczenie mebli od 4 do 10 tygodni, ale jest też kruczek prawny w postaci zapisu, że w przypadku pojawienia się opóźnień w dostawie materiałów itp. termin może ulec wydłużeniu o 60 dni.Nie są w stanie podać dokładnego terminu dostawy mebli, co dla mnie jest przykładem braku profesjonalizmu. Mają też sprytny patent z dostawą mebli - chcą wpłaty całej należności zanim zobaczy się meble. Tłumaczą to tym, że dostawa jest za pomocą firmy zewnętrznej. Jak coś jest nie tak z meblem to firma dotaczająca prosi, aby podpisać, że dostarczyli i żeby opisać wady, natomiast przedstawiciele salonu proponują, aby zapakować towar i na własny koszt odesłać do producenta i reklamować, tym samym zostając bez mebla i pieniędzy. Zdecydowanie NIE POLECAM!
skipi5 2015-12-01 21:34
Współpracowałem z tą firmą. Kompletnie niegodny zaufania kontrahent. Po wysłaniu zleceń miesiącami można się starać o odbiór płatności od nich...
Janekk 2016-03-24 11:09
jestem zdziwiony taką opinią. W Olsztynie jest to jedyne miejsce gdzie mogę przyjść i kupić ładne meble. Wielokrotnie robiłem tam z żoną zakupy i nie mam zastrzeżeń. Obsługa bardzo miła, życzliwa i cierpliwa bo czasem zdarzało nam się spędzić w Remo kilka godzin. Polecam
Klientka 2016-08-22 15:28
Kupiłam w Remo komplet mebli do salonu, jestem bardzo zadowolona, odnosząc się do wpisu powyżej w moim przypadku nie było problemu z przedłużającym się czasem dostawy mebli.
Gosia 2016-09-20 21:09
Piękna galeria i miła obsługa. Meble naprawdę dobrej jakości, w adekwatnej cenie . Myślę że jeszcze nie raz zrobię tam zakupy.
stefan 8 2017-01-10 22:07
nie kupujecie tam, to oszuści...tandetę sprzedają, właściciel miły do czasu podpisania umowy...porażka
Olcia 2017-06-07 21:54
W moim przypadku otrzymałam solidnie zrobione meble, fakt czas oczekiwania trochę długi, ale warto było bo meble wyszły przepiękne. Jestem zadowolona i będę polecać znajomym.
Zostaw swoją opinię o Remo Helena Burcz - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Remo Helena Burcz