Opinie o Prolan Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Prolan Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Prolan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prolan Sp. z o.o. w Gliwice

Mali Nowy wpis

Gdzie są jakieś aktualne opinie? co wiecie na temat tego wspomnianego rozwoju? jest teraz na niego większa szansa niż wynikałoby to z poprzednich opisów? Na stronie maja wystawiona ofertę dla informatyka ds. wdrożeń. W pierwszej kolejności interesują mnie zarobki jakie mogą oferować, czy stawki są znane? Do tego w jaki sposób może wyglądać teraz sama rozmowa?

Czy w Prolan Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Były pracownik Nowy wpis

Jak siądziesz i poczytasz to będą szkolenia, chociaz Pani Dyrektor i tak będzie niezadowolona z czasu poświęconego na "nic nie robienie " ????

Marcin Nowy wpis

Hej, dlaczego już nie pracujesz w Prolanie? I jak długo byłeś pracownikiem tej firmy? Co możesz powiedzieć o możliwościach rozwoju w tym miejscu?

Były pracownik Nowy wpis
@Marcin

Ponieważ chciałem się rozwijać. Do tego rządy Pani Dyrektor też nie zawsze były zrozumiałe, a decyzje często kompletnie na opak, byle mocniej dogryźć ???? Patrząc z perspektywy czasu - pracowałem za długo ???? Condo szkoleń, bardzo rzadko i z lojalkami niewspółmiernymi do kosztów szkolenia. Cóż, z młodych tam już niewiele zostało ????

Kamila

Jesienią Prolan szukał z Gliwic lub okolic pracownika biurowego na etat albo pół etatu. I odtąd mam wrażenie, że nie było innych ofert pracy w tej firmie. Czy się mylę i były, albo może nadal są, nabory na programistów i inne osoby, zaangażowane do projektów typu Czyste Powietrze? @KArol, Ty byłeś na rozmowie, więc coś się u nich musi dziać. Będę wdzięczna za odzew.

Karol
@Kamila

Są są ale sami nie wiedzą czego chcą w ogłoszeniu co innego na rozmowie co innego. Nawet nie wiedzą co jest w CV napisane. Kpina i żart. https://www.pracuj.pl/praca/programista-gliwice%2Coferta%2C1001063622

@Karol

Czyli niewiele się zmieniło odkąd ja przyszedłem jakieś 10 lat temu ????

KArol

Bardzo marnie rozmowa przeprowadzona nieprofesjonalnie nie wiedzą co jest w CV ogólnie bałagan od startu. Odechciało mi się po samej rozmowie więc lepiej żeby już nie dzwonili.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pedro

Nie rozumiem dlaczego byli pracownicy tak chętnie odpowiadają na pytania skoro ich już w firmie nie ma? Szkoda utraconej pracy w firmie?

nick
@Pedro

Nic nie stracą na udzieleniu negatywnej opinii, a czują się w obowiązku pokazania innym kandydatom jak wygląda praca w danej firmie. Myślę że w tym celu powstał ten portal i jest to nieco oczywiste.

@Pedro

Utraconej ? Czy w przypadku samodzielnego zwolnienia też się kwalifikuję do tej kategorii ? Jeżeli mowa o rzeczach utraconych to do nich zaliczam tylko czas, który spędziłem w tej firmie ucząc się złych praktyk :) Tyle na ten temat :)

Karol
@Pedro

A co cię to tak boli opinia to opinia po to jest ten serwis. Jak widać firma dość kiepska po opiniach.

nick

Praca w firmie jako programista dosyć luźna i łatwa. Niestety brakuje w niej kompetentnych osób. Douczać się trzeba na własną rękę. Fullstack developer to tak naprawdę człowiek orkiestra, robiąca wszystko co tylko się da jeśli chodzi o cykl życia projektu. W projektach panuje ogromny dług technologiczny, którego nie są w stanie ogarnąć do kupy nawet pracownicy z ponad kilkunastoletnim stażem w firmie. Wszelkie zasady i praktyki czystego kodu są tu łamane. Ponadto w ciągu trzech miesięcy okresu próbnego prosiłem o dwa dni pracy zdalnej, za każdym razem była odmowa bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Wiem, że byłem na okresie próbnym ale tylko przez brak możliwości dojazdu musiałem wziąć dwa dni urlopu. Można się poczuć też trochę jak w getcie przez odbijanie karty na drzwiach, na podstawie tego jest liczony czas pracy. Tak, niektórzy pracodawcy to nadal praktykują. :) Już po miesiącu trzymiesięcznego okresu próbnego zacząłem szukać innego pracodawcy, bo wiedziałem że umowy nie przedłużę.

Czy w Prolan Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Tak, jest reakcja, z reguły nerwowa :)

Czy pracodawca Prolan Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czasem udaje się dostać na jakieś szkolenie, ale z reguły musisz się mocno zastanowić, bo nawet jeżeli jest unijne i za darmoszkę, to czeka Cię lojalka :)

były

Dobre miejsce na zdobycie doświadczenia ale głównie własnymi siłami (co też uznaję za plus). Pracowałem tam przez kilka lat.

Tymon

Generalnie to bardzo dobra firma dla pracowników. A to, że nie jest idealnie to nigdzie tak nie jest!

Pracowałem u Nich dobre kilka lat, więc to mówi samo za siebie, że nie jest najgorzej. Zarobki takie jakie sobie wynegocjujesz, ale ogólnie na dobrym poziomie. Zarządzanie Firmą trochę słabe, lekki bałagan organizacyjny, mocno rozmyta odpowiedzialność. Ogólnie nie jest najgorzej.

Lidia

Brakuje ostatnio podstawowych informacji o Prolanie, a widziałam na stronie ofertę pracy, na stanowisko programisty aplikacji biznesowych. Praca ma być na pełen etat, ktoś wie coś więcej na temat wynagrodzenia i zakresu obowiązków?

jakoś

atmosfera może jest istotna, ale dla mnie nie jest to najważniejszy czynnik, jak mam być szczery @Dylan

Anonymous

Cóż nie wiele dobrego można powiedzieć o tym pracodawcy, nawet nowi pracownicy szybko z tej firmy uciekają :), oni szybciej się uczą i poznają na szefowej.

Rozumiem, że to taka autopromocja :/ . Już to świadczy o \'jakości\' firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Prolan Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Prolan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prolan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prolan Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prolan Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prolan Sp. z o.o.